Po "500plus" i "Mieszkanie -plus" potrzebny jest program "Cela plus"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Atmosferę politycznego tańca św. Wita uprawianego przez tzw. opozycję ubarwiają sejmowe obrady. Wtedy całkowite oderwanie od realnego świata oderwanych od koryta ludzi widać najlepiej. Kolejna sejmowa trzydniówka to ciąg głupot i kłamstw opowiadanych przez niedawnych "władców" III RP. Gregor walczący z Kopacz-ką o władzę nad PO-mafią, pogubiony Swetru i jego papugi- paniulki, "zielona zaraza" już na stałe pod wyborczym progeim w sondażach, szKODnicy, z których zeszło powietrze wrzeszczą jednym głosem do swych lewackich mocodawców z UE - ratujcie! Tylko "opinie", "rezolucje", "dyrektywy" lewactwa utrzymuja jeszcze "sprawę polską" w unijnych gremiach. Myśle,że i lewactwo jest zmęczone tym skowytem, łaszeniem się , merdaniem ogonem przez szKODników.W parlamencie PO-bandyci grożą rządowi PiS i prezesowi Kaczyńskiemu...Trybunałem Stanu. Rzeczywiście , trzeba nie lada pogardy dla prawdy i chamstwa by po ośmiu latach niszczenia Polski jeszcze odzywać się i atakować. Ale z drugiej strony - dzień kiedy tzw. opozycja przestałaby odgrywac teatr "totalności" będzie dniem ostatniej wyplaty unijnych , brukselskich srebrników. Papa Soros płaci ale i wymaga. Obrzydzeniem napawa słuchanie jak jakaś nikomu do niczego niepotrzeban "wenecka komisja" mianuje Suchocką - "honorowyym przewodniczącym" by tylko nie musiała wracac do Polski i dalej dostawała pieniądze za jej opluwanie. Po pół roku prezes kaczyński rozmontowal skutecznie umysły liderów tzw. opozycji, że cyrk odgrywany przez nich na ekranach wyraxnie przekłada sie na sondażowe wyniki. I niech działaja tak dalej,za trzy lata nikt już nie będzie pamiętał co oznaczała kiedyś nazwa - PO...i dobrze...

Jeden z głównych wspólodpowiedzialnych za Smoleńsk - Arabski znów nie pojawił się dziś w sądzie, gdzie ma postawione zarzuty. Jeszcze się nadyma, jeszcze udaje lekceważenie, wyższość, ale jestem przekonany,że śpi słabo,. Wyjścia ma dwa - albo zacznie zeznawać by rozłożyć odpowiedzialność między swych przestępczych kolesi albo wcześniej odwiedzi go...Seryjny. Bo po wyroku będzie jednym z pierwszych beneficjentów rządowego programu adresowanego do elyty III RP - pod nazwą - "Cela plus"....

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

- na jakiegoś seryjnego; trzeba robić swoje ! A tu co widzimy (?) : WATAHA poprawna i niemrawa, ociąga się z przywróceniem CZAPY. KŁUSOWNICY klepią się po brzuchach. Psy pościgowe tuczą sie w psiarni, zamiast wyczesywać WEŁENKĘ.  KAUZYPERDY rządzą i nie sądzą. SZULERNIA polityczna pęta się po ulicach. Pismaki, kłapacze i tv-szamany przebierają kopytkami w oczekiwaniu na prawdziwych PANÓW TERRORYSTÓW - uch ! nie mogą się doczekać ... wystarczy, co by NORMALNY nie doznał omdlenia.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1514738

Co się odwlecze to nie uciecze! Ja również czekam na wprowadzenie i realizację programu CELA+, osądzenia nie z powództwa cywilnego, tylko ścigania i osądzenia zdrajców z urzędu!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1514748

Jestem za !!! Przestepcy , niezależnie od zajmowanych stanowisk musza (!!!) ponieść kare (sprawiedliwą ) . Inaczej dalej w Polsce będzie królowało bezprawie i bedą równi i równiejsi wobec prawa.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1514760

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1514771

100/100! :-D

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1514815