Niczego nie pojęli...i dobrze...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wczorajsza nieobecność Komorowskiego, Sikorskiego i balerona-Borusewicza w Wilanowie, poza demonstracją głupoty i pogardy, wskazuje na coś istotnego jeszcze. A mianowicie dobitnie pokazuje, szczególnie lemingom,  jak PO-szuści traktują i rozumieją demokrację, wybory Polaków i swoją "służbę".Ci ludzie już tylko tym jednym czynem powinni zamknąć sobie drogę do jakichkolwiek stanowisk i funkcji.Ja nie miałem złudzeń - buractwo jest buractwem bo z nogawek nawet drogiego garnituru wystaje tym PO-litykom swojska słoma...

Dostali za to od razu w łeb sondażem dla "Lis-weeka", zgodnie z którym PiS ma już 36% poparcia, "wkurzeni" Kukiza - 25%, a PO-sitwa już tylko 20%. I jest to tendencja malejąca dla "partii postępu i bezpieczeństwa".Jeżeli do sejmu jesienią dostanie się także jedynie SLD, PO-szuści już w czasie wakacji powinni zrobić objazd ZK w kraju by wybrac sobie cele naslonecznione i z niezłym widokiem. Nie widac , na szczęście dla Polski, w Po-mafii nikogo kto potrafiłby chaosowi i panice zapobiec. Schetyna jest dobry do zakulisowych geszeftów i spisków, nie ma siły i charyzmy by pokierować walką. Kopacz-ka? Komentarz jest tu raczej zbędny, osoba z widocznymi dysfunkcjami intelektualnymi nie jest w stanie prowadzić wiejskiej przychodni zdrowia a co dopiero kraju i partii. Siemoniak? Bez żartów prosze - człowiek, któremu medycyna nie jest w stanie pomóc miałby uratowac tonąca "platformę"? Resztę myślących w PO Tusk zniszczył i wywalił. Odzywają się głosy w PO-sitwie, że to "wina Tuska" - trochę późno towrzysze...

Kapitalne zagranie Jarosława Kaczyńskiego, który stwierdził, że nie musi być premierem i decyzję tę pozodstawia do uznania prezydentowi Andrzejowi Dudzie zniszczyło narrację me(n)diów. Czym i kim teraz straszyć, skoro Kaczyński się usuwa? Każdy nowy dzień odsłania kłamstwa i oszustwa matrixu, w który wepchnęli Polaków PO-szuści od 2007 roku. Nie ma "wojny z Rosją", zachód gładko przełknął wybór nowego prezydenta, banki nie uciekły z III RP, nawet pogoda się poprawia.Tylko złodzieje, korupcjoniści, geszefciarze mają czego się obawiać po zmianie. Zwykli Polscy za to szybko poczują powiew uczciwości, prawdy i wolnosci. Suwerenne władze będą im służyć a nie jak przez osiem lat okradać.I to prawdziwy skutek wyniku wyborczego z 24 maja.

 A ja na koniec dobrze radzę sitwie z PO- więcej jeszcze Sikorskiego, Osiołowskiego, Protasiewicza czy przepraszam za słowo - Katarasińskiej na ekranie  I nic nie trzeba będzie robić. Sami was kolesie zakopią PO w głębi śmietnika. Kidawa, Pitera, HGW, Grupiński, Szejnfeld itd - dalej chłopaki , atakujcie telewizor, przed jesienią "spadnie " wam dzięki temu ponizej 10 %. Drwiliście, kłamaliście, oszukiwaliście i na full okradaliście Polskę  - teraz idzie czas zapłaty....niedługo nikt nawet z lokalnych zasitwionych funkcjonariuszy "obywatelskiej" partii nie pzyzana się na mękach ,że był cżęścią tego nowotworu.

 Tylko nie popadajmy w euforię, zagrożony chirurgicznym cięciem nowotwór PO będzie się bronił. Pamiętajmy -  tylko wspólnie, solidarnie wywalczymy Polskę wolną od przestepczej mafii. Czas naprawy się zaczął...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Kapitalne zagranie Jarosława Kaczyńskiego, który stwierdził, że nie musi być premierem i decyzję tę pozodstawia do uznania prezydentowi Andrzejowi Dudzie zniszczyło narrację me(n)diów.

To proponuję następującą kandydaturę: Naród, jeśli z powodów proceduralnych to nie możliwe trzeba rozpisać wybory powszechne.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1481960

Dodał bym tylko że trzeba starannie usunąć nowotwór, bo później może dochodzić do „przerzutów” i może pojawiać się w różnych miejscach. Nie zapominajmy też o „wolnych rodnikach”(czytaj usłużnych dziennikarzach), których pełno jest w mediach, a którzy generują powstawanie raka. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

trzeźwy

#1482090