KOD-fidenci mieli wczoraj smutne oblicza...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Po, nokautującym "postępowych europejczyków" z elyty III RP, wystąpieniu pani premierr Szydło w PE, trwa paniczne oszołomienie. Przecież konfidenci z PO, "nowośmieszni" i KOD-ziści działali według napisanego im przez mocodawców scenariusza. Mieli swoimi donosami do "europejskiej" lewackiej centrali doprowadzić do uwikłania nowych polskich władz na arenie międzynarodowej. Równolegle miał się rozwijać "społeczny ruch" KOD czyli "obywateli zaniepokojonych zagrożeniem demokracji". Wszystko razem miało na tyle rozchwiać nastroje, pobudzić "oburzonych" (wspartych sorosowymi szeklami), by na wiosnę rozpocząc serię manifestacji antyrządowych. Dziś UE jasno dała do zrozumienia, że żadnego kolejnego cyrku w stylu "debaty o Polsce" w PE nie będzie. Lidarzy lewaków, "socjalistów" i "zielonych" poczuli się oszukani przez swych PO-lskich konfidentów. Opisywano im krwawy reżim PiS-u, słabo umocowany w kraju, z marnym poparciem społecznym. Chodziło tylko o impuls, uwiarygodnienie działań brodatego alimenciarza i jego kolesi. A w razie czego i o ...bratnią pomoc. Hucpa z "debatą" pokazała jedość Polaków wokół prezydenta, rządu i parlamentarnej większości czyli wobec ludzi przywracających Polsce podmiotowość, suwerenność i wolność. A przy okazji sprzątających kraj po ośmiu latach niszczenia go przez sitwę PO-PSL. Mało kto tęskni do powrotu do władzy otłusczonych twarzy PO-szustów, z ustami pełnymi kłamliwych frazesów i fałszywych uśmiechów.

W tym tygodniu okazało się również, oczywiście niespodziewanie, że agencja ratingowa S&P przed obniżeniem polskich "notowań" konsultowała swą opinię ze ...Szczurkiem (z PO) i Swetru! Mówiąc prosto były minister finansów i "lider opozycji" pojechali do Niemiec z fałszywym donosem na Polskę i wymogli niemiecką pomoc. Pikanterii temu dodaje informacja, że polski oddział agencji S&P odmówił udziału w mataczeniu danymi o krajowej gospodarce i wtedy obaj konfidencji pojechali do Frankfurtu nad Menem i z niemieckimi Genossen ze S&P ubili interes.Jest to wypisz wymaluj odwzorowanie sytuacji z jesieni 1791 roku kiedy Szczęsny Potocki i Ksawery Branicki w Petersburgu poprosili o pomoc cesarzową Katarzynę II przeciw własnemu narodowi i legalnie wybranym władzom. Zdaje się się, że to przy tej okazji Szczęsny Potocki zadeklarował władczyni Rosji, że "rezygnuje z przynależności do narodu polskiego". Wywołało to odruch wymiotny u cesarzowej i co przyzwoitszych rosyjskich dyplomatów. Odtąd Szczęsny otrzymywał zaszczyty i pieniądze, na łaskę i szacunek nie zasłużył już nigdy. W XXI wieku podobnej reakcji nie mozna spodziwać się po lewackich "kulturowych marksistach" z Brukseli, z tłustym synem hitlerowca na czele. Gennose Schulz, przewodniczący PE bez matury, zdaje się posiadać podobną znajomość historii Europy i Polski, którą od lat popisuje się TW "Bolek" a od niedawna konfident Swetru. Całe szczęście, że UE ma tyle ważniejszych i prawdziwych problemów, iż groteskowa sesja PE mogła się odbyć raz jeden tylko. No i w odrózniemiu od Rosji UE jest papierowo -biurokratycznym "tygrysem". A "nowoczesnym" konfidentom - Tuskowi, Swetru, Grzechowi S. czy (przepraszam za sformułowanie) Szczurkowi polecam poczytać jak potoczyły się losy ich pierwowzoru - Szczęsnego Potockiego po targowickiej zdradzie...Pan Bóg nierychliwy ale jest sprawiedliwy...

 Za kilka tygodni "preblem islamskich uchodźców" rozsadzi strefę Schengen, dziś już praktycznie martwą. Zamknięcie granic w Europie będzie końcem lewackiego projektu UE. Władze poszczególnych niemieckich landów i francuskich departamentów już nie radzą sobie z agresją i bezczelnością tych "gości". Ktoś będzie musial ponieść polityczne konsekwencje, zdaje się, że będą to dotychczasowi protektorzy "prezydĘta Europy" - Merkel i Hollande. Rozpad koalicji w Niemczech i klęska Hollanda w nadchodzących wyborach prezydenckich, a może i wyjście Wielkiej Brytanii z UE po referendum, oznaczać będzie potrzebę budowania innej, sensownej europejskiej wspólnoty. Do tego niezbędna będzie silna i suwerenna Polska. A KOD-iści, PO-szuści i "nowośmieszni" odejdą w  polityczny niebyt...

 I na koniec - czy zauważyli Państwo, że w czasie wczorajszych "manifestacji" KOD-zistów, 60-cio czy 70-cioletnia "oburzona młodzież" była jakoś dziwnie ponura? Być może z zimna, albo "papa" Soros zakręcił kurek z kasą, nie wiem. Ale przypomniał mi się kawałek z piosenki Bogdana Smolenia z okresu "karnawału Solidarności" - "Kochani czemuście tacy smutni? Przecież walczycie o wolność?"...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Zdrajcy , konfidenci , sabotazysci polityczni zawsze maja smutne miny bo wiedza ze za zdradę czeka ich kara .

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1505539

"Całe szczęście, że UE ma tyle ważniejszych i prawdziwych problemów, iż groteskowa sesja PE mogła się odbyć raz jeden tylko" - obyś miał rację. Obawiam się jednak, że będą "psuć powietrze" do swego zas.... końca.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1505541

Żeby było śmieszniej, KODowcy (Klika Obłąkanych Dewiantów) na ichnich spędach UBeków i SBeków zbierali datki do puszek na nijakiego Kijowskiego, czy jakoś tak, oczywiście na jego niezapłacone alimenty. Od razu skojarzyło mi się z podobną akcją 2 tygodnie temu gdzie cwaniaczek w czerwonych portkach nijaki Owsik, czy jakoś tak, najął do zbierania datków, dzieciaki. Tu dzieciaki tam stare SBeki i UBeki. Tak lemingi trzymać dalej.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1505543

Polscy i zagraniczni kretorzy, inspoiratorzy i twórcy takich tworów jak Nowoczesna i jej zbrojne ramię KOD szukaja cały czas czegoś, co pociagnie do nich młodziez. Lemingi 40-65 letnie sa juz nie do odzyskania. To już straceni ludzi wychowani na GW i TVN-e i bezmózgowcy, kompletni wyjałowieni intelektualnie i doskanali plastyczni i formowani przez GW, KOD i Nowoczesna.

Młodziez ma ich... gdzieś. Stąd ta kreacja zagrożenia wolnoscia internetu (nawiązanie do oporu w sprawie ACTA). Mysleli, ze tym zwabia młodych, a to klops.

Ale jest jeszcze jedno. Oni chca doprowadzic do konfrontacji i rozlewu krwi. Nie mozemy dać sie sprowokować. Oczywiście demonstarcje narodowców, KOP czy Klubów GP musza sie odbyć i to wielkie, ale zqawsze winny być w innych miejscach niz KOD-owcy, zeby nie dac sie sprowokować do walk. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1505545