Cień Cyby nad Piekarami...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś krótko. Wczorajszy incydent w Piekarach Śląskich przed przyjazdem pana prezydenta Dudy poruszył znów szambo ze szKODnikami. Jeżeli ktoś poczytał sobie komentarze MWzWM czyli imbecyli płci obojga, wyniesionych na piedestał III RP przez łże-elytę, to łatwiej zrozumie do czego służą wszystkie "ugrupowania" tzw. opozycji. Niejaki "Waldemar" był uprzejmy błysnąć - " Ło matko, znowu zamach! W krypcie na Wawelu nie ma juz miejsca"...SzKODniczka "Ewa" dodała - "Jaka szkoda ,że się nie udało"...Puentował wszystko niejaki "Jarosław" -"Dwa zamachy (opona +nóż i strzykawka)- budyń prześcignął Zimnego Lecha"...A ja mam pytanie - Panie Ministrze Ziobro, Panie Ministrze Błaszczak - czy tak trudno na żydowskim portalu społecznościowym dojść do autorów tego plugastwa? Za obrazę prezydenta grożą określone konsekwencje prawne, czy nie warto z nich skorzystać. Gdyby jeden z drugim szKODnik dostał z kilkadzisiąt tysięcy grzywny od razu poczułby respekt do instytucji suwerennego państwa. Bo jak inaczej wymusić szacunek do Polski u obcych jeśli ludzie mówiący po polsku i mający polskie dokumenty (nie nazwę tego towarzystwa - Polakami) bezkarnie szargać mogą żywych i zmarłych. Oczywiście i Waldek i Ewa i Jarosław już dawno temu zostali dotkliwie ukarani przez Boga- odebral im rozum i przyzwoitość. Ale czy wszystko trzeba Bogu zostawiać?

Na portalu "wp.pl" co sie tłumaczy - "wirtualna platforma" - lewacki głupek Sierakowski nazwał rodziny smoleńskich ofiar, domagające się ekshumacji ciał bliskich - nekrofilami! I co? Ano nic...Sierakowski nadal szczeka po polsku, choć jak sam przyznał 90% środków na swoje "pozarządowe projekty" otrzymuje "zza granicy". Nietrudno zgadnąć w jakiej walucie "zagranica" mu płaci - to po prostu sorosowe srebrniki. Ja rozumiem, że rząd nie chce nobilitować idiotów z elyty III RP i robić z nich "męczenników demokracji". Ale pamiętacie Panstwo "zamachy" na Bredzisława? Na konsekewncje dla młodego człówieka, który zamachnął się na Komorowskiego krzesłem...dmuchanym? Przestępcy musza być karani szybko, a kara musi być nieuchronna. Tylko wtedy elyta zrozumie wreszcie, że odpowiada tak samo jak każdy z Polaków. Inaczej znów jakiś odmóżdżony Cyba (jak ten wczoraj z Piekar) doprowadzi do tragedii...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

Tak się zastanawiam, że już niżej chyba nie da się upaść. Czym oni są karmieni, że taką wścieklizną i jadem plują, są w jakimś amoku, i przestają logicznie myśleć. Zatracili się dokumentnie, prześcigają się w durnych tekstach, na poziomie 10 latków. Ci ludzie to wielka jednolita lepiąca się masa, reagują tylko na hasło pieniądz i władza.
Wielokrotnie powtarzam, ze w życiu nie ma nic za darmo, za wszystko trzeba zapłacić, jak nie w swojej osobie to w najbliższych.
Chociaż byłam jestem i będę za PIS , ale uważam że są za bardzo pobłażliwy w stosunku do imbecylów , a oni to wykorzystują.
Mam nadzieję że kiedyś zrobią z nimi porządek, ale muszą zacząć od sędziów i prokuratorów, bo w innym przypadku, to byłby tylko szum medialny.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1526494

.....czemu danka tak rzadko się u niepoprawnych udzielasz? Mogłabyś się nieco poprawić, no ale nie miej mi czasem tego za złe. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1526496

Sławomir wypowiadam się na różnych forach, ale polecam Niepoprawnych., spróbuje częściej tu zaglądać.
Nie mam Ci za złe, wręcz odwrotnie, jest to miłe z Twojej strony .  Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1526511

Dzięki Yagon 12 za porażający i wszak b. pożyteczny wpis! Tak się bowiem składa, że nasz grajdołek, jak widać na załączonym powyżej obrazku, ma się jak zawsze dobrze. Otóż tak niestety wygląda część naszego narodu i jak widać mamy nad czym pracować i jeszcze więcej się modlić. A jest to b. pożyteczne, gdyż niekiedy tak się zapędzamy z naszą wyjątkowością i z naszymi wielkościami narodowymi, że trochę świeżego powietrza z naszego, rodzimego podwórka też się przyda niejednemu.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1526495

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1526497

Nasze matki...nasi ojcowie......

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1526502

A cukier był w takim specjalnym młynku przymocowanym do ścianki szafy. Wysoko ! Dla dorosłych. Trzeba było przystawiać krzesło.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

#1526504

to był niezły pomysł ;-))))
 
u nas nie zawsze na cukier starczało
tak było
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1526506

Najwyższa pora, aby przestać się cackać z tymi niedouczonymi liberalno-lewicowymi zaprzańcami. Pora na realizację programu Więzienie 25 lat+, a tym drobniejszym szKODnikom, rozsądek powinny przywrócić wysokie grzywny! Prawo powinno być stosowane w praktyce. Chociaż przy tych sądach wątpię w skuteczne stosowanie!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1526516