Chocholi taniec "opozycji" trwa nadal...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Jeżeli ktoś naiwnie pomyślał, że wczorajszy "dzień konfidenta w UE" nauczył czegoś rodzimych agentów i zdrajców to uspokajam - nie nauczyli się niczego. Bez wstydu, reflsksji, godności dziś od rana atakowali w Sejmie rząd jakby nic się nie stało. Nowością był udział w obrzydliwej akcji "opozycyjnej" obok PO-sitwy, "nowośmiesznych"i "zielonej zarazy" także przedstawicieli klubu Kukiz 15. Jeśli potwierdzi się, że obstrukcję w głosowaniu nad kandydaturą nowego sędziego TK wymyślili kolesie z Kukiz 15, pod znakiem zapytania staną wszystkie zaklęcia i patriotyczne przyrzeczenia lidera tego klubu. No bo robić hucpę w parlamencie pod nazwą "nie ma nas mimo, że jesteśmy" wymyśleć mógł tylko ktoś, komu nie zależy na powadze polskiego Sejmu. I jakie znaczenie dla tych ludzi miał fakt, że osmieszaja parlament w dniu rocznicy chrztu Polski. Całe szczęście był na miejscu Pan Kornel, który nie pozwolił na osmieszenie kraju. Ośmioro posłów z Kukiz 15 wyłamało się z parszywego układu z "opozycją" i wzięło udział w głosowaniu, przez co wybór nowego sędziego TK został dokonany. Chwała Bogu...

Jaką trzeba byc gnidą, zadufaną w sobie i zakłamaną, by nie głosować za pomocą maszyny, a jednocześnie podnosić ręce, by okłamać marszałka Sejmu prowadzącego obrady. Jak daleko można posunąć nienawiść, głupotę i brak zasad by tylko koniunkturalnie odnieść sukces. Tak właśnie dziś zachowała się większość "opozycji", po raz kolejny udowadniając, że nadaje sie tylko na śmietnik historii. Antypolska histeria, modły zanoszone na kolanach przed ołtarz lewackiej UE sytuują tych ludzi bardzo blisko XVIII-wiecznych Targowiczan.

Przebrzmiała "rezolucja" unijna, zamilkł skowyt konfidentów, a w Polsce nadal realizowana jest dobra Zmiana. I będzie dalej...myślę, że nie należy przejmować się lewackim jazgotem unijnych eurokratów, za kilka miesięcy doprowadzą do rozpadu tego eurokołchozu, na własne życzenie i wskutek własnych decyzji. Ale chrześcijańska Europa przetrwa, jak zawsze przez tyle lat. A Polska będzie tego trwania fundamentem... i tyle...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Chrześcijańska Europa przetrwa dzięki chrześcijańskiej Polsce. Jak pod Grunwaldem, Kłuszynem, Wiedniem i Warszawą w 1920 oraz fenomenowi Solidarności z 1980 roku roku obronimy Europę! Polskiej miłości do Boga i pragnienia wolności nie zgaszą socjaliścii z PE i UE, rodowici kolaboranci oraz sąsiedzi ze wschodu i zachodu.

A Kukiz już się wpisał w partyjniactwo z którym miał rzekomo walczyć... szkoda słów...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1511347

"Myślę, że Morawiecki jest już niedołężny trochę. On po prostu nie rozumie skali tego, co zrobił. A te jego tłumaczenia, że skoro sam poprosił, to moralnie sprawa jest w porządku… Głupota! Kompletne brednie. On się tłumaczy jak pijak, którego złapią na prowadzeniu samochodu. Policja pyta, co pan tu robi – a on im na to: "piłem za swoje". Cały dzisiejszy Morawiecki.

– A jego koleżanka? Posłanka Małgorzata Zwiercan? Po co, pana zdaniem, zgodziła się na taki dziwny, niezgodny z prawem zabieg?

– To, jak sądzę, osoba średnio rozgarnięta. Razem z Morawieckim popełnili niebotyczną głupotę. Ani ona, ani Morawiecki nie zasługują na specjalny szacunek. O niej wiele nie wiem, ale Morawiecki to postać trochę smutna. Owszem, odważnie walczył z komuną, ale potem dostał się do Sejmu z łaski Kukiza. Żałosne. Zresztą, Morawiecki dla mnie skończył się dużo wcześniej. Wtedy, gdy powiedział, że wola i dobro narodu są ważniejsze niż prawo. To samo mówili faszyści i inni dyktatorzy. I Morawiecki postawił tu swój stempel.

– Zmierzamy w kierunku dyktatury?

– Nie zmierzamy, tylko mamy. I nie dyktaturę, a raczej, dyktaturkę. I minidyktatorka, pseudomęża stanu.

– Co stanie się dalej?

– To, co zwykle. Kiedyś ta ponura dyktatura się skończy. Oby nie za szybko.

– Dlaczego?

– Niech społeczeństwo pozna ich, czyli PiS do dna, Niech zobaczy tę zgniliznę i niech odrzuci ich z obrzydzeniem. Żeby nigdy już nie było dla nich powrotu. Niech ta ich dyktatura zdycha, ale zdycha powoli."

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/stefan-niesiolowski-morawiecki-...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1511359

i jej wypowiedzi, szczególnie jeżeli zamieszcza je onet.pl? To, co powiedział S. Niesiołowski o K. Morawieckim jest żałosne! Morawieckiemu ujmy nie przynosi a potwierdza, że Niesiołowski ekspresowo potrzebuje psychiatrycznej pomocy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1511370