Angela zbłądziła - a winien i tak Duda...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś na Podlasie zjechał PO-szustowski cyrk rządowy. Koszt takiej peregrynacji to około 300 tysięcy zł wyrzuconych w błoto. Za te pieniądze pani premiera mogła bełkotliwie pokazywać "sukcesy" tego regionu pod władzą PO-mafii. Punktem kulminacyjnym tego kabaretu manekinów było wystąpienie pani mini-stry Piotrowskiej, byłej katechetki, rzuconej przez "psiapsiółkę " na odcinek "bezpieczeństwa". "Matka" Teresa po "objeździe" granic przedstawiła raport z tej wycieczki. Z jej wypowiedzi wynika, że "sytuacja na granicach jest stabilna, ruch graniczny odbywa się na podobnym poziomie w porównaniu do analogicznego roku ubiegłego".Potem pani Piotrowska mówiła długo o jakimś tajemniczym "statucie uchodźcy" czym wywoływała wesołość na twarzach innych mini-strów oraz usmiech politoweania na mocno "zmęczonej" fizjonomii Grześka.

Zagubiona juz doszczętnie Kopacz-ka zamiast udawać, że coś jeszcze robi w kraju zaatakowała brutalnie pana prezydenta Dudę za jego londyńskie wypowiedzi. Rzeczywiście ta rozhisteryzowana kobieta dawno juz temu "zostawiła sumienie za drzwiami" bo kłamała jak z nut, twierdząć,że to za rządów PiS ( 10 lat temu!) najwięcej Polaków wyjechało z kraju. To co wyczyniają PO-szuści by zamącić Polakom w głowach i zamilczeć niewygodne sprawy już dawno przekroczyła poziom załgania Urbana w stanie wojennym. Wszystko  to ma przesłonić całkowita uległośc i brak samodzielności w kwestii muzułmanów zalewających kontynent.Ale ile można przejechać na takim paliwie...?

O północy PKW zakończy pracę rejestracji list komitetów wyborczych. Oznacza to, że do październikowej Zmiany zostało już tylko 40 dni. Oczywiście PO-sitwa wiele jeszcze zepsuje i przehandluje, ale nic już nie odwróci ich kierunku - na śmietnik. Wzorem Komorowskiego chwytają się kłamstwa, pogardy, cynizmu i buty by coś jeszcze ugrać dla siebie. Moim zdaniem PiS, jak zwykle niedoszacowany w "sondażach", uzyska wynik bliski samodzielnego rządzenia, PO staci sporo i co daj Boże - spadnie poniżej 20 %, ostanie się w sejmie "lewica", a Kukiz zrobi przyzwoity wynik. Bardzo bym chciał by w sejmie zabrakło wreszcie "zielonej mocy" tępych geszefciarzy z PSL-u. Szkoda tylko, że tradycyjnie, około połowy dorosłych Polaków nie weźmie udziału w wyborach. Kolesie Kopacz-ki już wiedzą - "złoty okres w dziejach PO-lski" się kończy, trzeba wiać.Może dlatego coraz bardziej pusto robi się obok pani premiery...?

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

przeciwnicy PiS zbierają wszystkie siły i plują ,oczerniają z każdej strony aby PiS nie mogło dojść do władzy. Już oświadczają,że nie będzie miał zdolności koalicyjnej. Dlatego trzeba się zmobilizować aby nie musiał mieć koalicjanta.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

lupo

#1493393

Witam! W Londynie prezydent Pan A.Duda powiedzial rodakom na emigraci,ze  obecnnie nie bedzie  namawial do powrotu do kraju! Kopa-czka dostala histerii wrzeszczac,ze psuje wizerunek Polski! Tak, rzeczywista,prawda wypowiedzi prezydenta boli! Dosc zaklamywania rzeczywistosci! Ten mafijny uklad musimy jesienia wykopac z jednocyfrowym wynikiem! Dosc rzadow bandytow w bialych kolnierzykach! Pozdrawiam! 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1493414

Trzeba ich chyba bedzie operacyjnie odcinac od koryta!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1493415

Postkomunistyczny homo peerelus z WSI, SB, poststalinowskiego "GWna" i postbolszewickich i mafijnych partii czyli PO i PSL — to jest człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata polskich patriotów...

Marian Zdziechowski, krytyk totalitaryzmów faszystowskich i komunistycznych — znany filozof, publicysta i profesor oraz rektor Uniwersytetu im. Stefana Batorego w Wilnie — w swojej książce „W obliczu końca” z 1937 roku napisał:

„Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata, a poddany dyscyplinie katorgi zostaje uznany, zgodnie z ewangelią sowiecką, za ideał człowieka i wzór dla czasów naszych, a propagandzie nowego ideału w rozmaitych postaciach, stosownie do miejsca i środowiska, ogół społeczeństwa naszego przypatruje się z życzliwą neutralnością.”

Wypisz, wymaluj - dzisiaj odpowiadają temu opisowi różne postbolszewickie wyzute z indywidualności i sumienia oraz załgane osobniki w rodzaju różnych: michników, tuskich, kopacz-ek, schetynów, komuruskich czy sikorskich oraz ich mafijni wspólnicy z gatunku: Zbychów, Mirów czy Rychów...

Jednak wielu beneficjentów rządów PO z mafii przestępczej czy urzędniczej oraz odmóżdżonych lemingów na takie szemrane typki głosuje - często wręcz za zwykłe ochłapy z pańskiego, mafijnego stołu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1493417

Ta kacapska gnida, wie że ich czas dobiega końca, i jeszcze próbuje bronić spółdzielni żydo ubeckiej swojego rządu.

Nic jej nie zostało tylko plucie i POmyje wylewać od rana do wieczora.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1493431