Eurabia Danzig !

Obrazek użytkownika wilre
Idee

Matecznik dla migrantów :: 

Najazd imigrantów na Polskę nastąpi nie z zachodu i południa, tylko z północy.

Manewry Anakonda 16 na terenie Polski skończyły się, ale manewry Islam 16 trwają w najlepsze. Za sterami odnajdujemy to samo towarzystwo co zawsze: czyli lewaków wspieranych przez kacyka z matecznika Platformy, prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz powiedział na zakończenie manewrów Anakonda 16, że Polska jest wreszcie bezpieczna. Panie Ministrze! Polska wcale nie jest bezpieczna. Lewacy przygotowują nam nową nocną zmianę, czyli desant nielegalnych muzułmańskich migrantów przez port w Gdańsku!

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest wpłyniecie pod osłoną nocy jakiegoś tureckiego frachtowca, z którego wyskoczy tysiąc byczków z iPhonami. Zostaną oni powitani z kwiatami przez lewactwo z Trójmiasta, pod przewodnictwem kacyka Platformy Pawła Adamowicza, a polskie państwo zostanie postawione w obliczu faktu dokonanego. Platformerski Gdańsk jest jednym z trzech polskich miast zarządzanych przez promigracyjnych szaleńców (obok Wadowic i Słupska).

Promigracyjni dywersanci w Polsce wyglądają też na hojnie finansowanych. W połowie czerwca, na bardzo dobrze finansowanej konferencji w Pradze wystąpiła Marta Siciarek z gdańskiego Centrum Wspierania Imigrantów i Imigrantek, aby duraczyć o proimigracyjnym Gdańsku.

Konferencja miała dobre finansowanie, ponieważ zaproszony został na nią także korespondent Financial Times w Polsce Henry Foy (ostry krytyk rządu RP), który nie mógł ukryć drobnomieszczańskiego zadowolenia z wypasionych prezentów, które dostał każdy uczestnik konferencji (m.in. skarpetek). Skąd oni mają na to kasę? Od unijnych podatników? Czy polski podatnik też musi łożyć na takie seanse duraczenia? Kto kontroluje takie wydatki? 

Marta Siciarek działa także w tzw. „Pomorskiej Szkole Liderów”, w której szkoli się lewackich propagandystów i speców od duraczenia. Oto wycinek  listy tematów szkolenia, które odbyło się w Gdańsku 17 i 18 czerwca: „Jak rozmawiać na temat migracji i uchodźstwa w szkole? Jak uczyć o współczesnym islamie?”

Nocny najazd na Polskę nie nastąpi z zachodu czy z południa, tylko z północy. Gdańskie lewactwo wygląda na bardzo dobrze przygotowane do wywinięcia numeru z nocnym desantem muzułmańskich migrantów na teren RP. Muszą mieć dobre wsparcie poza granicami kraju, gdzie wielu marzy o destabilizacji suwerennej Polski.

Mamy nadzieję, że ABW i CBA zajmą się Adamowiczem, zanim zdąży on otworzyć północne wrota do Polski hordom nielegalnych muzułmańskich migrantów z iPhonami. Kiedy zadziała nowa ustawa antyterrorystyczna?

_____________________________________________________________

PS

"Przyjeżdżają sobie tacy i chwalą że w Polsce studia za darmo, no wszędzie dookoła to słyszę. A to za darmo to chyba skrót myślowy od "za pieniądze podatników" Stypendium socjalne na ASP w Gdańsku wynosi 40% tego co było 2 lata temu, a w zamian szkoły wypełniają się dotowaną i faworyzowaną młodzieżą z Ukrainy."

"Prezydent Gdańska zaprosił do rozmowy biskupa Krzysztofa Zadarko z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, który w episkopacie ma ważną funkcję szefa Rady ds. Migracji."
Biskup chwali politykę Gdańska wobec imigrantów i uchodźców
 

Gdański      Model Integracji Imigrantów
 

2016: rok, w którym imigranci rozsławili Gdańsk, ku niezadowoleniu prawicy 
 

...."główny inicjator Modelu Integracji Imigrantów - Paweł Adamowicz, Prezydent Miasta Gdańsk jest nominowany do nagrody World Mayors Prize za wyróżnienie się postawą oraz działaniami w obliczu wyzwania dotyczącego migracji i uchodźców, ale również za przekonanie o długofalowych korzyściach, które są z tym związane. Nagroda jest przyznawana co dwa lata przez fundację City Mayors Foundation i otrzymują ją prezydenci lub burmistrzostwie, którzy przyczyniają się do zasług w działalności na rzecz lokalnych społeczności oraz wypracowywaniu wizji funkcjonowania miasta.

Serdecznie zachęcamy do zagłosowania na Prezydenta Pawła Adamowicza."

etc etc etc 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

nieruchomościami... teraz przyszedł czas na całkowitą zmianę świadomości polskiego społeczeństwa, celowo nie piszę Narodu.Rządy PO- SLD ,to był reżim ala stalinowski , by " do końca wyczyścić " gospodarkę,  a obecny pis- owski rząd zmierza ku całkowitemu odwróceniu naszej świadomości, no i prowadzą do przeobrażeń politycznych i gospodarczych. To wszystko spinali i spinają prezydenci naszego kraju.

Naród Polski jest dla nich wręcz zbyteczny, gdyby nie te podatki... i odbiorca towarów...

Dlatego tyłu Ukraińców,  Czeczenów i innych w naszym kraju. Chcą nimi zastąpić nas Polaków. Piszę nas , bo   mieszkam " po obu stronach barykady"...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560684

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

- Słabość deprawuje, a bezsilność deprawuje absolutnie -

#1560692