150 osób postanowiło zrobić sobie marsz dewiacji, reszta Polski musi płacić za ich ochronę...

Obrazek użytkownika wilre
Idee

Walka w Białymstoku.   LGBT vs kibice, narodowcy, katolicy

_____________________________

tetras   16 godzin temu

dlaczego dziennikarz mn ciagle mowi "parada równosci"? Wiem, ze tutejsza homopropaganda wykoncypowala sobie taka nazwe, by ładniej brzmiało dla polskich uszu, ale wszedzie na swiecie nazywa sie to gay pride. Czy nie lepiej nazywac to po prostu paradą homoseksualistow?

 

Bartek Sikorski   16 godzin temu

Brawo Białystok mocno się postawiliście.Tak powinno to wyglądać w każdym mięście gdzie jest organizowany marsz „równości”.Chyba Lublin równie dobrze się zaprezentował z tego co pamiętam

samson81   16 godzin temu

Znaczna większość tych lewicowych,faszystowskich degeneratów pod tęczową flagą LGBT nie jest mieszkańcami Białegostoku.Jeżdżą po całym kraju i organizują takie antypolskie spędy gdzie atakują miejscową ludność i szerzą swoje chore poglądy.

Szwocher Stanisław    15 godzin temu

Brawo chłopaki ze wschodniej POLSKI są bardzo surowi. SZACUN. Gonić Obłąkanych przez erotykę internetu. Mniejszość seksualna to prowokacja przeciwko POLSKI żeby pokazać że jest nie tolerancyjna .Myślę że to jest sponsorowane przez polityków krajów na którym zależy taka sytuacja.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

doskonale dobrane komentarze.

Oportuniści we władzy oczywiście z głową w piachu, a policyjne kadry rządzą. Minister Witek nawet fizycznie podobna do Piotrowskiej z czasów Kopaczki.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1597357

" J.R. Nowak: "PiS szczeka, a nie gryzie" "

głośnym echem odbił się artykuł "Gazety Wyborczej" dot. promocji książki Mariana Miszalskiego o "Żydowskim lobby politycznym w Polsce". Spotkanie z autorem organizowała Księgarnia Wojskowa im. gen. dyw. Stefana Grota Roweckiego w porozumieniu z biurem poselskim Piotra Glińskiego.
Po publikacji w "Gazecie Wyborczej" minister Gliński zerwał współpracę z Księgarnią Wojskową i odciął się od wydarzenia.

Komentujący sprawę prof. Jerzy Robert Nowak stwierdził, że: "Gliński się wycofał, bo jest tchórzem. Pochodzi z tego samego salony, który związał się z 'Wyborczą', podobnie jak jego dużo młodsza żona, która jest w jednej fundacji z córką Rzeplińskiego". Zdaniem profesora "tego pana powinno się pozbyć jak najszybciej z rządu. ( ) Zapytany o realną władzę PiSu profesor Nowak stwierdza, że co prawda "Gazeta Wyborcza" upada, lecz wciąż trafia na podatny grunt. A to dlatego, że do rządu niepotrzebnie przyjęto słabeuszy (sic!).

"Jeśli nie będziemy prowadzić twardego kursu w stylu Węgier Orbana, to źle wróżę. Dlatego apeluję, by skończyć z zasadą: PiS szczeka, a nie gryzie" - zauważa prof. Nowak.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Największym złem dla świata jest nie siła ludzi złych, lecz słabość dobrych.

#1597374

- Rafał Ziemkiewicz.

Tu link:

http://telewizjarepublika.pl/po-co-sa-parady-rownosci-trafne-slowa-ziemk...

Celem nadrzędnym tych zboczonych wariatów finansowanych przez żydo-bolszewików i żydo-faszystów jest złamanie naszych wartości i tym samym przygotowanie nas na ustępstwa i zbudowanie obojętności i znieczulicy na to co się będzie działo w przyszłości koło nas (taki obce q..wy mają plan który na tą chwilę im się załamał od 2015 roku).

Posługują się przy tym wytrychem i tarczą pod nazwą tolerancja dla zboczeńców i antysemityzm. Dlatego ostatnio żydzi dołączyli w Waszawie do parady zboczeńców.

http://telewizjarepublika.pl/warszawscy-zydzi-przeszli-w-paradzie-rownos...

Nasza rolą jest przygotowanie "maczugi z nabitymi gwoździami" otulonymi dla niepoznaki w pluszowego misia aby ich pieścić. Należy w Europie i nie tylko rozchustać emocje Arabów do żydo-faszystów (częściowo to się dzieje) i uwolnić USA spod okupacji Izraela.

Warto wystapić do instytucji międzynarodowych o uznanie komunizmu za system ludobóczy na równi z faszyzmem. To żydo-bolszewikom zamknie drogę do przejęcia władzy w Polsce i jeszcze będą musieli wypłacić Polsce ogromne odszkodowania a ich zbrodnie i kolaboracja z okupantami nigdy nie podlegnie przedawnieniu.

Putin takiego badyte sorosa już dawno by zneutralizował bo to jeden z finansistów tej komunistycznej bandy wariatów i ludobójców (teraz zboczone cioty narazie zabijają najsłabszych - jeszcze nienarodzonych w łonie matki).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

PS.- zawsze "kliknij" w moją miniaturkę-ciągle są nowe.

#1597370

a to w Warszawie, a to w Białymstoku, a to ...gdzie im się spodoba ... polskie urzędy wydają pozwolenia od ręki ( podobno w imię "tolerancji". Może lepiej, pod ZASŁONĄ tolerancji). A to dopiero testowania wytrzymałości Narodu. Polecam :  https://prawy.pl/103134-druga-linia-konfrontacji-zdradza-pierwsza/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1597531