Rekonstrukcyjne skretynienie

Obrazek użytkownika Traczew
Kraj

"Rekonstrukcja" rządu trwa dalej. Pisałem już o tym kilkakrotnie, ostatni raz  przed trzema dniami (http://niepoprawni.pl/blog/traczew/rekonstrukcyjny-chocholi-taniec) i być może czytelnicy N uznają że się zbyt często powtarzam. Ale nie mogę już patrzeć na ten żałosny spektakl który "nasi ludzie od dobrej zmiany" fundują sobie i nam za darmo. Ot wczoraj mieliśmy spotkanie na najwyższym szczeblu na Nowogrodzkiej i, oczywiście, pojawiły się wiadomości serwowane przez Gowina i Lipińskiego, że mówiono o sprawach ważnych, że była dobra atmosfera, że..., że..., a decyzje w sprawie rekonstrukcji i zmian struktury rządu przeprowadzi się pod koniec mesiąca lub na początku grudnia. No znakomicie!!! Przynajmniej wiemy jak długo będziemy jedli ten śmierdzący pasztet (jeśli dotrzymają tego terminu). Początek grudnia...., dobrze, że nie druga połowa marca. 

Cóż, można powiedzieć, że Zjednoczona Prawica serwuje nam, jej zwolennikom, idiotyczne widowisko, rozciągnięte w czasie i całkowicie niezrozumiałe. Za to media totalniackie mają używanie i wypisują kretyństwa, ale dano im przecież znakomitą okazję. "Nasze media" sprawiają wrażenie zdezorientowanych i podobnie jak my na dole, niewiele rozumieją z tego całego zamieszania.

Nie będę silił się na analizowanie tego co się dzieje, ale dam radę naszym kochanym rekonstruktorom. Oderwijcie się od swej niezwykle ciężkiej pracy przy rekonstrukcji i spróbujcie sobie wyobrazić, jak owa rekonstrukcja wygląda "od dołu". Jak ją widzą ludzie mało zainteresowani polityką, którzy po dniu ciężkiej pracy zasiadają przez telewizorem o oglądają ten wasz "proces rekonstrukcyjny". "A ci też się kłócą nie wiadomo o co", powie normalny człowiek i zniesmaczony zmieni kanał i będzie oglądał jakiś głupi serial. Rekonstrukcja rządu też jest głupim serialem, a MOŻE NAWET GŁUPSZYM, ale miłosne rozterki Damiana i Żanety łatwiej dają się interpretować. 

Dbajcie także, moi rekonstruktorzy, o to aby się rekonstrukcyjnie nie zakiwać.

Źle widzę tą całą sprawę.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:10)

Komentarze

Ten cały proces przypominac zaczyna pic rekonstrukcyjny...podobnie jak u schyłku AWS-u czy w roku 2007...medialna porażka...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1552265

   Witam! Moim zdaniem, to nie pasztet, ale bardzo dobre posunięcia rządu. Przykryto roszczenia gry Rezydentami. W każdym zawodzie są wieloletnie zaniechania płacowe. Po POtopie rząd bardzo dzielnie sobie radzi pomagając najsłabszym, tnąc boleśnie PO łapach patologię. Tu nie ma co zmieniać, tylko dalej ustawami do przodu. Mam mocną wiarę, że niedługo sądy i samorządy przejdą w ręce uczciwych Polaków. Tu trzeba parę kadencji, aby stworzyć silny ekonomicznie kraj. Pozdrawiam!

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1552278

Oby bliska rzeczywistości. Jednakże przydługie korowody rekonstrukcyjne powodują straty wizerunkowe. Są inne sposoby "przykrywania" spraw kłopotliwych dla rządu. Aby były następne kadencje, konieczne jest poprawienie narracji rządu. Czasem "lud" nie bardzo może zorientować się o co obozowi rządzącemu chodzi. Miejmy nadzieję, że to zmieni się na lepsze. Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1552303

Tak sie mają banki i przedsiębiorstwa, abstrahując od całego rządu, który ma obowiązek się zsumować bez wyjątku. Więc nie wchodźmy w ten interes, a dajmy mu czas na wyniki. Nie przeszkadzajmy, może pomóżmy. Zwrócić uwagę, można także. Np., czy ambasadorem został gdzieś tam w arabii, wyautowany już wcześniej, Radosław Sikorski?

Ot i wszystko, kabaret potem.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Nasza Szkapa

#1552318