Czyżbym miał zdolności profetyczne?

Obrazek użytkownika Traczew
Humor i satyra

Pierwszą moją próbą blogowania na Niepoprawnych był prześmiewczy tekst napisany 3 czerwca 2017, który dotyczył decyzji Trumpa o wycofaniu US z porozumień klimatycznych, następstw tej decyzji i "koncepcjom" ochrony klimatu:

http://niepoprawni.pl/blog/traczew/trump-bezwzgledny-niszczyciel-klimatu...
Proponowałem w nim, założenie dwunogim pasożytom zasmradzającym atmosferę Ziemi, czyli ludziom, aparatów mierząych zawartość wydalanych przez nich gazów i poprzez badanie ich składu dobierania każdemu pasożytowi z osobna odpowiedniej diety, aby zmniejszyć szkodliwość wydalanych gazów dla atmosfery.

No i proszę. Minęło 8 miesięcy i....?

Tygodnik "Sieci" z 15 I br. s. 17. <<Naukowcy zabrali się właśnie na poważnie do gazów jelitowych. Jak informuje "Focus": "w opublikowanej przez Nature Electronics pracy, para naukowców opisuje elektroniczne urządzenie wielkości kapsułki leku, które może mierzyć poziomy i rodzaje gazów wewnątrz ludzkiego organizmu". Wewnątrz kapsułki znajduje się mikrokomputer, czujnik temperatury, źródło zasilania i miniatutowy nadajnik radiowy. Po połknieciu kapsułki czujniki badają obecność tlenu, wodoru i dwutlenku węgla w przewodzie pokarmowym. Analiza danych zebranych w ten sposób pozwala ustalić, jakie pokarmy i mikroby są odpowiedzialne za nadmier gazów. Hurra! Ludzkość wyeliminuje niedługo puszczanie bąków. Postęp jednak istnieje!>>.

No przecież jest to pierwszy krok, dla realizacji mojego planu ochrony klimatu Ziemi!!! Szczególy może trochę się różnią, ale idea główna: mierzenie szkodliwości gazów wydalanych przez pasożyty ludzkie do atmosfery się całkowicie zgadza!!!

Drżyjcie pierdziele!! Idziemy po Was! 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Majtki z katalizatorem !

Montowanie katalizatora na "wydechu" powinno być obowiązkowe ;-))))

Badania "wydechu" zwierzątek karmiących się paszą zieloną dało szokujące wyniki : ilość wydzielanego metanu jest znacząca i ma większy wpływ na atmosferę niż dwutlenek węgla. 

Piszę "wydech", bo krówki tak uroczo pomrukują. Jest to "bekanie" metanem z przedżołądka wypełnionego fermentującą zielonką.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

#1556050

Cyborgu, nie popadaj w autocenzurę, która ogranicza Twą wyobraźnię. Nie tylko katalizator ale także DPF czyli filtr cząstek stałych powinien być już niedługo obligatoryjnym składnikiem każdych majtek sprzedawanych w UE ;-)

pozdr...

/benjamin

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1556112

Z tego może wyniknąć "ciekawa" dyrektywa unijnych lewaków odnosząca się do limitu wewnętrznych gazów w poszczególnych państwach - a co ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1556074

podatek klimatyczny jak trza sie należy, piece, samochody ale i przemiana materii. to wyrównanie szans między głodującymi dziećmi w afryce a obżartymi ksenofobami xD

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1556104

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/01/16/polska-to-kraj-strac...
"Polska to kraj stracony dzięki służbom, edukacji i Kościołowi! Jeśli Naród Polski nie powstanie w najbliższych miesiącach z kolan, to czas przygotować się na życie pod syjonistyczną okupacją! Wchodzimy w ostatnią fazę jawnego wdrażania w Polsce Nowego Porządku Świata zarządzanego przez syjonistyczną klikę. Zmanipulowani przez media i Kościół Polacy nawet o tym nie wiedzą że są prowadzeni na rzeź, że są prowadzeni do całkowitego zniewolenia! (...) Za doprowadzenie do takiego stanu naszego kraju możemy podziękować garstce tajnych komunistycznych służb, które podczas ostatnich dziesięcioleci, zrabowały cały majątek narodowy Polaków, ciężko wypracowany za komuny przez pokolenia naszych ojców, nie pozwalając tym samym na rozwój gospodarczy Polski i na bogacenie się Polaków. Nie pozwalając tym samym na odzyskanie przez Polskę pełnej suwerenności, stabilności i potęgi. Ci ludzie wchodząc w układy ze wszystkimi agenturami z zagranicy chcącymi mieć wpływy w Polsce w celu wyzyskiwania Polaków, nadal tu rządzą zza kulis pomimo tego że powinni już dawno wisieć a ich majątki i majątki ich rodzin powinny zostać skonfiskowane! Skoro jednak Naród Polski akceptuje taką sytuację to znaczy że na lepsze rządy niż rządy złodziei nie zasługuje!"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1556125