Czyżbym miał zdolności profetyczne?

Obrazek użytkownika Traczew
Humor i satyra

Pierwszą moją próbą blogowania na Niepoprawnych był prześmiewczy tekst napisany 3 czerwca 2017, który dotyczył decyzji Trumpa o wycofaniu US z porozumień klimatycznych, następstw tej decyzji i "koncepcjom" ochrony klimatu:

http://niepoprawni.pl/blog/traczew/trump-bezwzgledny-niszczyciel-klimatu...
Proponowałem w nim, założenie dwunogim pasożytom zasmradzającym atmosferę Ziemi, czyli ludziom, aparatów mierząych zawartość wydalanych przez nich gazów i poprzez badanie ich składu dobierania każdemu pasożytowi z osobna odpowiedniej diety, aby zmniejszyć szkodliwość wydalanych gazów dla atmosfery.

No i proszę. Minęło 8 miesięcy i....?

Tygodnik "Sieci" z 15 I br. s. 17. <<Naukowcy zabrali się właśnie na poważnie do gazów jelitowych. Jak informuje "Focus": "w opublikowanej przez Nature Electronics pracy, para naukowców opisuje elektroniczne urządzenie wielkości kapsułki leku, które może mierzyć poziomy i rodzaje gazów wewnątrz ludzkiego organizmu". Wewnątrz kapsułki znajduje się mikrokomputer, czujnik temperatury, źródło zasilania i miniatutowy nadajnik radiowy. Po połknieciu kapsułki czujniki badają obecność tlenu, wodoru i dwutlenku węgla w przewodzie pokarmowym. Analiza danych zebranych w ten sposób pozwala ustalić, jakie pokarmy i mikroby są odpowiedzialne za nadmier gazów. Hurra! Ludzkość wyeliminuje niedługo puszczanie bąków. Postęp jednak istnieje!>>.

No przecież jest to pierwszy krok, dla realizacji mojego planu ochrony klimatu Ziemi!!! Szczególy może trochę się różnią, ale idea główna: mierzenie szkodliwości gazów wydalanych przez pasożyty ludzkie do atmosfery się całkowicie zgadza!!!

Drżyjcie pierdziele!! Idziemy po Was! 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Majtki z katalizatorem !

Montowanie katalizatora na "wydechu" powinno być obowiązkowe ;-))))

Badania "wydechu" zwierzątek karmiących się paszą zieloną dało szokujące wyniki : ilość wydzielanego metanu jest znacząca i ma większy wpływ na atmosferę niż dwutlenek węgla. 

Piszę "wydech", bo krówki tak uroczo pomrukują. Jest to "bekanie" metanem z przedżołądka wypełnionego fermentującą zielonką.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

#1556050

Cyborgu, nie popadaj w autocenzurę, która ogranicza Twą wyobraźnię. Nie tylko katalizator ale także DPF czyli filtr cząstek stałych powinien być już niedługo obligatoryjnym składnikiem każdych majtek sprzedawanych w UE ;-)

pozdr...

/benjamin

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1556112

Z tego może wyniknąć "ciekawa" dyrektywa unijnych lewaków odnosząca się do limitu wewnętrznych gazów w poszczególnych państwach - a co ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1556074

podatek klimatyczny jak trza sie należy, piece, samochody ale i przemiana materii. to wyrównanie szans między głodującymi dziećmi w afryce a obżartymi ksenofobami xD

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1556104