Alt-Right a sprawa polska

Obrazek użytkownika Tadeusz Korzeniewski
Idee

Ostatnio Polska znalazła się na tapecie u amerykańskiej i europejskiej alt-prawicy (Alt-Right), bo polski MSZ publicznie wybrzydził planowany przyjazd jednego z nich na imprezę około-MarszNiepodległościową do Polski.

W związku z tym opowiem historyjkę z Seattle o moim kontakcie z jednym z głównych ideologów Alt-Rightu, lata nim ruch i nazwa weszły w życie.

**

Na początku Seattle pracowałem dla Wikinga. Nazwałem go Wiking, bo miał przodka co z Karolem Gustawem najechali w XVII w. Polaków. Z czasem Polacy się odkuli, przodka złapali, postawili za parobka, on po paru latach dał nogę i dostał od szwedzkiego króla za to ziemię. Nie za dużo chyba, bo część potomków popłynęła potem do Ameryki.

Ten Wiking łączył mi się z Profesorem, którego w tym czasie tłumaczyłem na polski. Oni się nie znali, jeden w Seattle, drugi w Kalifornii, ale obaj etosowcy flower–power, dzieci kwiatki, to pokolenie. Przy czym Wiking był Szwedem, a Profesor pół-Szkotem, pół-Niemcem, obaj oczywiście rdzenni Amerykanie. Po czterdziestce Wikinga zgniotła Natura i dostał spazmu żeniaczkowego (z dużo młodszą, która go potem kopnie), a Profesorowi, który założył rodzinę w przyzwoitszym biologicznie czasie (i zaliczył rozwód), poszło w etniczność. Przy czym gen germański zaczął brać w nim górę nad szkockim i ogólnie kształtującym się dopiero genem euroamerykańskim, i robił się on bardziej Niemcem niż Amerykaninem, emocjonalnie i intelektualnie. Może że jego matka była z Niemców, no i na Wyspach Brytyjskich masz genomu germańskiego jak lodu w związku z licznymi inwazjami. W rezultacie w intelektualnym kwiecie wieku Profesor wpadł w teorię nazizmu Ernsta Noltego jak w jamę w jaskini.

Ten Nolte urodził się z trzema krótkimi palcami i w 1941 został zwolniony ze służby wojskowej i studiował filozofię, w tym pod Heigdeggerem. Dwadzieścia lat później dobrze to Niemiaszkom podpasuje, bo przeszkolony w pojęciomagii u samego Meistra, i jednocześnie nieuwikłany w bezpośredni czyn wojenny, pomoże Nolte współziomom wyłgać się z najniewygodniejszej części rodowodowej ich nazizmu – Wotana.

Wyłgiwał Nolte tak: Po pierwsze przed nazizmem był faszyzm, a faszyzm zaczął się najpierw we Francji jako Akcja Francuska, potem we Włoszech jako już nominalny faszyzm, i dopiero na końcu w Niemczech jako Narodowy Socjalizm. Niemcy były tylko jedną z odnóg generycznego nazizmu, więc ręce przy sobie z tym wytykaniem nas placem przyczynowym, jakaś zbiorowa odpowiedzialność, czy co? Po drugie, faszyzm nie był złem w sobie tylko odpowiedzią na zło, czyli modernizm. Był reaktywny, nie proaktywny. Najpierw był rosyjski bolszewizm, a narodowy socjalizm był jego lustrzanym odbiciem. To bolszewizm sprowokował Niemców do takiej ekstremy, same Niemcy nigdy by czegoś takiego...

Cięcie, resztę można doczytać w sieci, bo nie lubię chachmęcenia.

Ja tłumaczyłem oczywiście Profesorowi, który był psychologiem, w dodatku ewolucyjnym, że zna przecież Junga, wie, że już podczas Pierwszej Wojny Jung odbierał te niemieckie wotanowe tąpnięcia, w snach, wizjach, rozkminiał intelektualnie. Fakt, esej o Wotanie puścił dopiero w 1936, ale fenomen uświadamiał lata wcześniej, są zapiski. Ja nie dam się porąbać za paranormalności Junga, które nam do wierzenia wciska, np. we Wspomnieniach, snach, myślach. Za dużo tego i za rzadkie w konsystencji, jak na moją uziemioną głowę. Jego ród po linii matki z pasją zapowietrzał się spirytyzmami i mediumizmami przez pokolenia. Sama rodzicielka spędziła czas w mentalnej instytucji kiedy Carl był mały. Więc ten przeciąg podświadomościowy snuł mu się po kądzieli przez generacje, nie tylko jako nawyk środowiska, ale prawdopodobnie ślad genetyczny. Tym niemniej jeśli o pograniczne kultury z religią idzie, Jung był Sokole Oko. Np. spostrzeżenie, że ludzie mają potrzebę religijną, ale faktycznie nie jest to potrzeba religijnej wiary a religijnego doświadczenia, w same najciaśniejsze dziesięć. Dla mnie, nie mówię zaraz, że dla wszystkich, nie ma przymusu.

Kiedy więc kilkanaście lat przed 1933, on, Jung, genomiczny przecież Niemiec, wyłapuje u współbratków wzmożenie Wotanowe, to wypadałoby chyba wziąć to poważniej pod uwagę, tak? Ale Profesor z Kalifornii nie i nie, od Wotana jak od święconej wody. Tylko Nolte dla niego.

W sumie przez to nasze ścieżki się rozeszły, bo on siulał mi pisanie do jego coraz głośniejszego w świecie periodyku, „pod własnym nazwiskiem albo pseudonimem, jak wolisz”, szereg razy, a ja przez Noltego no nie mogłem. Jako Polakowi nie wolno było mi. Taki miałem w sobie odczyt. Dziś widzę, że zrobiłem wtedy naturalnie dobrze. Gdybym na to poszedł, miałbym swego rodzaju literackie przyspieszenie, bo oni teraz na topie w Ameryce w związku z prezydencją Trumpa i wejściem do prime newsów. Ale jako Polakowi nie wolno było mi, Wotan to Wotan.

Czyli nie dałem się zaprząc do wózka Germano-Nordykom. Podobnie chcieli mnie obłożyć uprzężą Żydzi, najpierw komandosi w Polsce, a potem jak to oni wszędzie, w Paryżu, Nowym Jorku, nawet Montanie, nie mówiąc o Seattle. Każda nacja krwi ma swój interes krwi, co w tym dziwnego. Ale nie musisz biegać jeden z drugim w cudzym zaprzęgu. Masz swój, jak już chcesz prawdziwie to życie czyli śmierć pokonać.

Takie były dwie największe pułapki jakie los zastawił na moje wieczne życie. Louis L’Amour w jednym z westernów pisze, że instynkt mógł go mylić osiem razy na dziesięć, ale pozostałe dwa razy ratował mu życie. W moim wypadku chodziło o duszę.

Wracając do początku, etniczni Euro-Amerykanie mają problem z nadmierną germanizacją ich budzącej się świadomości narodowej, a w tym z niemieckim id i jego Wotanem. Dzieje się tak, gdyż to już nie WASPowie a Amerykanie pochodzenia niemieckiego są dzisiaj najtwardszym i najliczniejszym elementem tej demografii. Z tym będzie problem jaki my mamy od 1000-plus lat po sąsiedzku. Oto mapka:

 

 

PiS i jego "ludzkie zasoby" mają swoje nie-polskie za uszami, ale w aktualnej sprawie z Alt-Rightem zareagowali przydatnie dla Chłopaków i Dziewczyn z Marszu. Faktycznie z nordycką alt-prawicą sprawy nie są do końca jawne i czyste i Chłopaki i Dziewczyny z Marszu nie powini dać się temu do ich krążownika przylepiać. Polacy mają być polono a nie germano czy inno file. Polonofile i szlaban. Oczywiście, my Eurowie musimy kombinować europejsko wspólnie bo nas 3-ci świat zadepcze nike’ami (które mu dostarczymy sami), ale bez przedwczesnych Euro ejakulacji, panowie, spokojnie.

Tu jeden z wczesnych liderów a potem dysydent Alt-Rightu, dosyć wiarygodny, choć też kręci:

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)

Komentarze

do tego jego zona Nina Kouprianova to apologetka Putina.

Polski MSZ ma rację ostrzegając przed kontaktami z taka ekstremą.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1551759

bo tak nazywali slowian zyjacaych w gorach.

Nie bylo takiego narodu, ani kultury,jak by im zbadac krew to okarze sie ze wiekszosc to slowianie.Historia niemiec to 200lat i zawdzieczaja ja Prusom ktorzy nie byli germanami, to oni wzieli ta cholote za morde i wprowadzili im pruski dryl,wytresowali jak psow ,dla ktorych ich pan to swietesc dlatego ta wytresowana populacja tak poszla za prymitywnym hitlerem i bajakmi jakie im glosil,uwierzyli ze sa lepsi ze sa nadludzmi do tej pory im troche tego pozostalo.Germanie w Niemczech i germanie w USA to calkiem obcy sobie kulturowo ludzie ajuz doszukiwanie sie jakiegos zagrozenia ze strony amerykanow z jakimis korzeniami niemieckimi to mzonki.Ta mapa to jakas bajka wydrukowana na uzytek propagandy niemieckiej ,ktora nie uwzglednia np. pond 10 milonow Polakow czy Zydow.W czasie IIWS Amerykanie szybko uporali sie ze swoimi Niemcami i nie potrzeb bylo ich internowac jak amerykanskich Japonczykow.A obecni pseudo germaanie maja tyle wspolnego z Niemcami co Francuzi z Luizjany z Frnacja co na tej mapc e tez nie zostalo pokazane za tam jest duze skupienie francuskich potomkow.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1551820

Podczas marszu Niepodelgłości uświadamiaj! ulotka w pdf i cały artykuł na stronie:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/11/05/narod-polski-musi-pr...
NARÓD POLSKI MUSI PRZEJĄĆ WŁADZĘ BEZPOŚREDNIO BO RZĄD I PREZYDENT SOBIE NIE RADZĄ! CZAS JEST WŁAŚCIWY! TRZEBA SIĘ SZYBKO PRZYGOTOWAĆ!
ANALIZA SYTUACJI:

W Polsce wiele się rozmawia na wszelkich forach gospodarczych, spotkaniach, targach, zadając sobie pytania jak uzdrowić polską gospodarkę żeby ona się rozwijała. Niestety prawie nikt nie dotyka sedna sprawy tj. kwesti tworzenia prawa i kwestii tworzenia pieniądza. Jeśli dalej będziemy omijać szerokim łukiem te dwie najważniejsze kwestie, to możemy rozmawiać w nieskończoność tracąc czas i nic z tego dalej nie będzie a polska gospodarka dalej będzie się chylić ku upadkowi a kraj będzie pchany ku biedzie i zniewoleniu!

Podstawowym problemem jest to że W POLSCE RZĄDZI RZĄD ŚWIATOWY A NIE RZĄD POLSKI! Nowy Rząd Światowy używa wojska, prawa i pieniądza do dominacji nad światem. Rządzi on za pomocą swoich agend prawie w każdym kraju na świecie, w tym w Polsce. Agendami NWO w Polsce są: Sejm Senat Prezydent (bo oni tworzą prawo w interesie NWO a nie w interesie Polaków) sądy i prokuratura (okupacyjny aparat zniewolenia Polskiej ludności) wojska NATOowskie (to na wypadek gdybyśmy się zbuntowali) oraz KNF (Krajowy Nadzór Finansowy) NBP (Narodowy Bank Polski) RPP (Rada Polityki Pieniężnej) które zarządzają polskim pieniądzem (złoty) w interesie zagranicznych bankierów i NWO a nie w interesie Polaków.

ROZWIĄZANIE:

1.NARÓD POLSKI MUSI PRZEJĄĆ WŁADZĘ BEZPOŚREDNIO!

PIS na który tak liczyliśmy zawiódł. Żadnych przełomowych i niezbędnych reform ustrojowych, prawnych ani gospodarczych nie przeprowadzono. Otwarło nam się okienko w historii żeby odzyskać w pełni suwerenność a PISowskie rządy tracą cenny czas. Naród polski jeśli poważnie chce realnych zmian na lepsze, to musi przejąć władzę bezpośrednio. Innej drogi nie ma. Jest to możliwe na podstawie Art. 4.Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, według której ‘Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu’, a ten konstytucyjny ‘Naród’, ma prawo sprawować tą władzę bezpośrednio, w każdy zgodny lub nie sprzeczny z prawem sposób – co najmniej przez sprawdzanie: stopnia, jakości, właściwości i skuteczności, wykonania i wykonywania Prawa Rzeczypospolitej Polskiej przez funkcjonariuszy i urzędników publicznych, utrzymywanych przy życiu z środków publicznych konstytucyjnego ‘Narodu’, to jest, z środków pochodzących z naszych podatków. Nastąpił czas najkorzystniejszy do wprowadzania przewidzianych istniejącym prawem zmian, niezbędnych do zabezpieczenia dobrej przyszłości dla nas i pokoleń następnych. Kierować się przy tym należy przestrogą wyrażoną przez prof. Feliksa Konecznego, w jego książce pod nazwą ‘Święci w Dziejach Narodu Polskiego’: ‘Prawo jest dla tych, którzy są dość silni, aby przeciwstawić się bezprawiu, dla słabych bezprawie może łatwo stać się prawem.’

2.MUSIMY WPROWADZIĆ W POLSCE NOWE PRAWO. Obecne prawo TALMUDYCZNE należy wyzerować i wprowadzić w jego miejsce prawo DEKALOGU. Następnie będziemy tworzyć krótkie prawo i sądzić na podstawie precedensu. Obywatele będą tworzyli oddolne Sądy Obywatelskie wybierając spośród siebie sędziów i będą sądzili na podstawie dekalogu. Tym sposobem unieruchomimy obcą agendę okupacyjną rządów NWO w Polsce, jaką są niewątpliwie obecne sądy i prokuratura.

3.MUSIMY WPROWADZIĆ WALUTĘ RÓWNOLEGŁĄ W CAŁEJ POLSCE NIEWYMIENIALNĄ NA ZŁOTY ANI NA INNE WALUTY. Wprowadzenie tej waluty równoległej jest priorytetem bo to pozwoli nam rozwinąć skrzydła gospodarczo. WSZELKIE CUDY GOSPODARCZE KTÓRE MIAŁY MIEJSCE W HISTORII POPARTE BYŁY POTĘŻNYMI ŚRODKAMI FINANSOWYMI. Bez kasy nic się nie da zrobić! Walutę równoległą można by wprowadzić również i teraz bo z tego co mi wiadomo nie ma do tego przeciwskazań prawnych, ale obecne NWO-wskie rządy w Polsce nie są tym zainteresowane. Nie mówiąc już o NBP, KNF, RPP które w interesie Polaków z pewnością nie działają.

W związku z powyższym musimy jako naród bardzo szybko się zebrać. Musimy stworzyć Obywatelskie Centrum Ekseperckie (OCE) które błyskawicznie wypracuje konkretne rozwiązania ustrojowe i gospodarcze dla Polski, przygotuje konkretne ustawy do wdrożenia. Jak tylko będziemy gotowi, władzę przejmie bezpośrednio Naród Polski. Trzeba się spieszyć. Otwarło nam się teraz własnie okienko w historii które musimy natychmiast wykorzystać aby odzyskać pełną suwerenność polityczną i gospodarczą Polski!

Zapraszam wszystkich chętnych ekspertów i specjalistów do włączania się w projekt Obywatelskiego Centrum Eksperckiego którego zalążki już powstają. Piszcie do mnie na adres teresagarland@fidespolska.pl oraz teresagarland1@gmail.com

Dopóki nie zrobimy zbiórki narodowej wśród społeczeństwa Polskiego na OCE , to eksperci będą działali na zasadzie wolontariatu. Na finanse ze źródeł rządowych (działających w interesie NWO) jasne jest że nie możemy liczyć."

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1551834