Pompowanie ego rozdętego, czyli jak tonący brzydko się chwyta

Obrazek użytkownika Sybilla
Kraj

 Przeglądając w internecie codzienną prasówkę, na stronach regionalnej Gazety Lubuskiej natknęłam się na poniższą notkę:

Oceń władzę: Okręg wyborczy nr 8 (Zielona Góra), województwo lubuskie

Dobiega końca VII kadencja Sejmu i Senatu. W październiku wybory parlamentarne. To dobry czas na podsumowania. "Gazeta Lubuska" oraz 17 największych dzienników regionalnych w kraju wchodzących w skład Polska Press Grupy rozpoczynają akcję dotyczącą podsumowania czterech lat pracy posłów oraz senatorów. Oceniamy głosując na tak jeśli oceniamy pozytywnie pracę danego parlamentarzysty oraz "nie" jeśli nasza ocena jest negatywna. Tytuły najskuteczniejszych otrzymają ci parlamentarzyści, którzy uzyskają największy stosunek głosów na "tak" do głosów na "nie". Głosowanie w ramach plebiscytu na najskuteczniejszego parlamentarzystę startuje w piątek, 12 czerwca o godzinie 00:01, a zakończy się w środę, 15 lipca o godzinie 11.59. Każdemu z posłów oraz senatorów można wystawić ocenę na "tak" i na "nie". Głosujemy na "tak" wysyłając SMS o treści OW8.numer kandydata.TAK pod numer 72355. Koszt jednego sms - 2 złote plus VAT. Głosujemy na "nie" wysyłając SMS o treści OW8.numer kandydata.NIE pod numer 72355. Koszt jednego sms - 2 złote plus VAT.

Kiedy - z babskiej ciekawości, obejrzałam aktualizowane codziennie wyniki - totalnie mnie zapowietrzyło - bo oto - /wyłączając kreaturę niesiołoskiego, który nie wiadomo z jakich pobudek kandydował na listach lubuskich/, czołowe miejsca w tym szemranym rankingu, wzorowanym na tefałenowskim tańcu z gwiazdami, zajmują najbardziej nielubiane i powszechnie krytykowane postacie rodzimej polityki. Na czele rankingu widnieje posłanka, która ma hobby podróżowania, za nie wiadomo jakie pieniądze -między innymi na wyspy Galapagos. Na końcu zaś rankingu tułają się - z minusowymi głosami, wszyscy politycy z PiSu, którzy są powszechnie znani z dużej aktywności na rzecz mieszkańcow naszego regionu. O czym to świadczy? Śmiem przypuszczać , że owi "liderzy" bacznie śledzą ów plebiscyt i wszelkimi sposobami napędzają sobie głosy zaś minusują przeciwników. Przecietny lubuski obywatel nie jest taki naiwny, żeby wysyłac na te kreatury tysiące platnych po 2 złote plus wat smsów. Zresztą , po jaką cho....

Skończyły się niedawno kłamliwe "sądarze", zaczyna się cyrk z szemranymi plebiscytami. Ku czemu mają one zmierzać? - tutaj stawiam pytanie redaktorkom! Czy chodzi o pompowanie i tak rozdętych do granic możliwości peowskich ego? Mądry i obudzony Polak splunie siarczyście na widok gęb owych "zwycięscuf". A ja proponuję - w nagrodę tym cwaniaczkom, aby wsiedli do pociągu na peronie 9 i trzy czwarte a potem udali się w podróż do Hogwartu , bez biletu powrotnego.

Ps. Żeby nie uprawiać kryptoreklamy - nie wymienię nazwisk tych politruków. Kto chce, niech wejdzie na stronę wymienionej e-gazety i sobie na te gęby sam popatrzy.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:10)

Komentarze

to forma prostytucji !

 

Nie tylko bym upubliczniła senatorsko-poselskich "kandydatów" ale również nazwiska naciągających na sms "dziennikarzy".

Dość już tego burdelu w Polsce i rozboju w biały dzień na Polakach.

 

Przestępstwo i wina nie są anonimowe !

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1487159

Contesso, mówisz - masz:

"W środę, 8 lipca, o godz. 10.30 na prowadzeniu naszego plebiscytu znalazła się Bożenna Bukiewicz. Posłanka PO miała 5.755 głosów (7.667 na "tak" i 1.912 na "nie"). Drugie miejsce należało także do posłanki PO, Bożeny Sławiak, która zgromadziła 4.601 głosów (6.035 na "tak" i 1.434 na "nie").

Spadek na trzecie miejsce odnotował Bogusław Wontor. Poseł SLD miał na koncie 4.518 głosów (5.709 na "tak" i 1.191 na "nie"). Kolejne miejsce zajmowali poseł PO, Witold Pahl - 3.840 głosów, poseł PO, Waldemar Sługocki - 3.156 głosów, poseł PSL, Józef Zych - 687 głosów, senator PO, Stanisław Iwan - 298 głosów."

A - między innymi - najaktywniejsza i bardzo lubiana w srodowisku posłanka PiS, Elżbieta Rafalska - jest minusowana najgorliwiej'

Nie zagladałam do innych dzienników. ale się pokuszę.  To już nie pierwszy raz Lubuska wypala z takimi smsami - w podobny sposób skrzywdziła niegdyś nauczycieli "wychowawczo'  prowokując do "zabawy' uczniów, tudzież lekarzy itd.

Nagłaśniam te sprawę na Niepoprawnych, bo gazetowi szmaciarze takie apele ignorują. Pzdr.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1487172

PO stosuje - nie pierwszy raz - zagrania socjotechniczne, ktore maja przekonac niezdecydowanych, zeby zaglosowali na "najlepszych". Coz to jest wydac kilkaset czy kilka tysiecy zlotych (na SMS-y) - aby w zamian byc w czolowce "najlepszych" parlamentarzystow. 

To nie "pompowanie ego" ale jedna z desek ratunkowych, ktore (mam nadzieje) zatona razem z trzymajacymi sie ich politykami, "dziennikarzami" i "biznesmenami" rzadzacymi sie w Polsce jak we wlasnej zagrodzie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1487160

SMSem Jasiu, SMSem.

Tak jak było kiedyś wężykiem.

NIC !

ciemniakom już nie pomoże.

Jesień będzie dla POszustów

kociokwikiem.

Search Results

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1487164

Witam! Kuriozalna prostacka zagrywka lansowania idiotow przez idiotow!  Nie pomoga zabiegi socjotechniczne! Jesienia ten mafijny uklad PO sitwy otrzyma od spoleczenstwa Polskiego czerwona kartke wyborcza!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1487166

mam wrażenie Roninie, że to nie będzie tylko czerwona kartka wyborcza.

Słuchałem gdzieś uważnie wypowiedzi młodych gniewnych ludzi. I to tych zarówno, rzekłbym - maturzystów, jak również tych starszych młodych. Uważam, że mają się czego obawiać POszuści.

Jak to się mawiało kiedyś ?

....doputy dzban wodę nosi, dopóki ucho się nie urwie....

To chyba z księgi Kaznodziei Salomona ?

"ucho" już się urwało !

Za ten ogrom zniszczeń:

 

który w Naszej Polsce, Za TE Miliony Polskich Dzieciaków zmuszone do emigracji, za ten tuskomoruski syf koparą teraz kopany, za smoleńską zbrodnię i te dziesiątki czy nawet setki Ofiar seryjnego samobójcy, nie będzie litości dla POtuskiej bandy gangsterów, łajdaków i szubrawców. Nic i nikt im nie POmoże.
BASTA !

POwinni już zacząć uciekać. Choć obawiam się, że nie znajdą nigdzie azylu. Pewnie tylko gdzie białe niedźwiedzie.

bójcie się !  tuskomoruskie ścierwa 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1487174

No pewnie,że własciciele "gazety Lubuskiej" nie są bici w ciemię, więc jak mogą zarobic na bankrutujących złodziejach z PO to korzystaja. Kogo przekona letni "plebiscyt", że ci co kradli i zyli ponad stan przez osiem lat teraz nagle , jak Kopacz-ka , chca być "bliżej ludzi"...ten pic nie działa od maja...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1487170