Symetryści

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Sytuacja społeczno-polityczna u nas rozwija się w sposób niezwykle dynamiczny. Oto znany felietonista Gazety Wyborczej na własnym blogu, będacym think-tankiem wszelakiego lewactwa w tym razemickiego, został zaatakowany za odchylenie kaczystowskie. Pojechał on tam Ziemkiewiczem krytykując opozycję za brak pomysłu na odsunięcie Kaczora od koryta. Ubolewa nad oczywista klęską konwencji Platformy Obywatelskiej, która żadnej alternatywy wobec aktualnego reżimu nie tworzy. No to naskakuje tam na tego Orlińskiego ten i ów, że stał się sługusem Kaczora. Mamy tam tzw fazę depresyjną w całej pełni. Kaczor wygra wybory, nic nas nie uratuje, niechybnie zginiemy. Razem ma zaś wskoczyć na poziom 10%.
Z jakiej paki się pytam? Razem to miała być nowa partia, zajmująca się "prekariatem", nierównością społeczną itp. Szybko stoczyła się na typowo lewackie ideowe pozycje maniaków seksualnych, zwolenników skrobanki, praw LGBTQWERTY itp. Ostatnio aktywistki zajęły się dziabaniem nożem przeciwników światopogladowych. http://gosc.pl/doc/4016920.Atak-nozem-na-obroncow-zycia

Niechby na gruncie pluralizmu i demokracji postawiły własnego Żuka z własnymi plakatami. Że aborcja super, zlepek komórek (szczególnie w 8 miesiącu), takie tam. To nie.

Ten cały "prekariat" to są dresy w koszulkach z orłem, więc do kogo się mają odwołać, skoro tych dresów nienawidzą? Taki paradoks jest. Pomysł na nową lewicę skończył się jeszcze szybciej, niż się zaczął. A tu protestują przeciw Trumpowi przebrani za pajace:

 

Akurat Trump wycofując się z wałka globalnego ocipienia działa na rzecz prekariatu, któremu łatwiej będzie związać koniec z końcem. Mit GLOBCIO ma bowiem zdławić możliwości gospodarczego rozwoju krajów słabiej rozwiniętych.

II

Nagle wyroiły się wypowiedzi kodomictwa, że PiS ma drugą kadencję w kieszeni z powodu nieudolności tzw. opozycji. Sam prof Hartman się załamał: http://hartman.blog.polityka.pl/2017/07/12/zegnajcie-kontrmiesiecznice-c... a profil Tłiterowy KOW z KOD w masochistycznym zapale zbiera i publikuje kapitulanckie wypowiedzi epigonów postkomuny: https://twitter.com/KOW_z_KOD/with_replies . Kto czyta mojego bloga to wie, że od 2015 roku przewidywałem taki rozwój sytuacji i zauważałem to, co z bólem odkrywają teraz fanatyczni zwolennicy opozycji. Było mnie słuchać? To nie.

Oni tam jednak zamiast skupić się nad poważną refleksją wzięli się za zwalczania tzw. symetrystów. Symetrysty owe to kolejna marksistowska kategoria spekulatywna. Jak widzisz manianę wyczynianą przez obecną opozycję to jesteś symetrysta.  Że niby tez coś za uszami może mieć ta opozycja. I jak któryś tam wychyli, jak ów Orliński to idzie na niego ogień ciągły.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)