2017.02.16 Różności

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Kraków wchodzi mi tu na drogę niezdrowej konfrontacji:

A tu wzór wniosku dowodowego z krakowskiego Urzędu Miasta:

Augustyna Odwłok z domu Odbyt, nazwisko rodowe matki Piździerz. Mieszka we Wygwizdowie. Królewskie miasto kurde balans. Stołeczne. Nie jest to jakaś kartka tylko wzór w odpowiedniej ramce itp. No nie wiem.

*

Prezydent USA Donald Trump prowadzi zdecydowanie prorosyjską politykę. Zażądał od Putina zwrotu Krymu, co doprowadzić musi do wojny, która Putin wygra dzięki czemu rozszerzy swe władztwo aż po Atlantyk.

*

W kwestii wypadku premier Beaty Szydło muszę jeszcze poczekać, bo za dużo piany i fejków. Tutaj macie audycję a przyszłości BOR, gdzie powtarzają różne bzdury o Misiewiczu:

*

Był gdzieś fajny artykuł o kraksach borowców za PO, ma ktoś link? 2 zabitych, jakieś takie różne historie. Nie jest jednak dobrze.

*

Pisiory jak widzę pozwalają tamtym pyszczyć, a potem puszczają info, jak jest. Nie jest dobrze. Fanatyczny pisoski funkcjonariusz medialny Gociek zaś usadził trochę Błaszczaka:https://youtu.be/WwCYtfGzPWY?t=11m36s

 

 

*

Pojawiały się już dawno informacje o profilu złodziei sklepowych: że są to osoby bardzo często dobrze sytuowane, dobrze ubrane i kradną artykuły luksusowe. Dlatego ostatnie informacje o wyskokach środowiska sędziowskiego nie dziwią.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)