O triumf Niepokalanego Serca Maryi w setną rocznicę objawień fatimskich 1917 - 2017

Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Świat

Niejedno katolickie serce truchleje wsłuchując się w płynące wieści z polskiego Sejmu i okolic oraz z wielu miejsc na całym świecie. Trudne, niepokojące , a nawet katastrofalne zjawiska zdają się nie mieć końca. Rodzące się pytania o nadciągający koniec, przenikają ludzkie umysły. W tym zamęcie zbyt wielu zapomina o słowach jakie do pastuszków skierowała Fatimska Pani, wzywając do pokuty, poprawy życia i modlitwy. Już najwyższy czas, aby odpowiedzieć na niosącą nadzieję Matczyną prośbę.

W 2017 roku minie sto lat od momentu kiedy Matka Boża zeszła na ziemię, by ostrzec ludzkość, że ta stoi na krawędzi przepaści. Stało się to w małej wioseczce Fatima w Portugalii. Pani Fatimska objawiła trojgu pastuszkom proste, napawające nadzieją, trzyczęściowe rozwiązanie: poprawa życia, pokuta i modlitwa! Ludzkość jednak nie posłuchała Matczynej prośby. Czy i dziś, kiedy nasz świat zdaje się pędzić ku zatraceniu w przepaść, również pozostaniemy głusi na słowa Pani Fatimskiej? Czy staniemy przed Matką Bożą z pustymi rękami w rocznicę objawień, w których prosiła nas o nawrócenie, pokutę i modlitwę, by świat mógł uniknąć kary Bożej?

Papież Benedykt XVI w swojej homilii na Esplanadzie Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w dniu 13 maja 2010 r. powiedział jasno i klarownie: „Bylibyśmy w błędzie, myśląc, że fatimska misja prorocza dobiegła końca”. A na zakończenie jeszcze dodał: „Niechaj te siedem lat, które dzielą nas od setnej rocznicy objawień, przyspieszą spełnienie proroctwa o triumfie Niepokalanego Serca Maryi, ku chwale Trójcy Przenajświętszej”. Żywiąc te same nadzieje, grupa świeckich osób i stowarzyszeń katolickich z Francji, założyła stowarzyszenie (Fatima2017.world), by rozpowszechniać informacje o objawieniach i przesłanie fatimskie z okazji setnej rocznicy w 2017 r.

To błogosławiony czas, aby dołączyć do Modlitewnej Krucjaty Wynagradzającej. Nie jutro, czy w przyszłości, lecz dziś! Tysiące ludzi na całym świecie już modli się w intencji nawrócenia ludzkości czekając na obiecany triumf Niepokalanego Serca Maryi!

Z pewnością łatwiej jest załamywać ręce i narzekać na to co dzieje się wokół nas i z każdym dniem oddalać się od prawdziwie katolickiej nadziei. To dająca komfort wygodna postawa. Czy jednak o to prosiła Pani Fatimska? Czy namawiała do porzucenia nadziei i wypatrywania końca? Zdecydowanie nie! Dlatego mimo strachu i grozy, jaka przejmuje wielu z nas każdego dnia na wieść o płynących ze świata zagrożeń, trzeba raz jeszcze wziąć Różaniec do ręki. Tego chce od nas Pani Fatimska. Nie zawiedźmy Jej Matczynej miłości! A zatem dołącz do tysięcy ludzi na pięciu kontynentach, którzy już biorą udział Modlitewnej Krucjacie Wynagradzającej!

Cały artykuł dostępny jest na stronie: http://www.pch24.pl/jubileusz-fatimski-juz-blisko--dolacz-do-modlitewnej-krucjaty,48160,i.html#ixzz4TeFqf2Ob

 

Ja właśnie dziś dołączyłem do tej Modlitewnej Krucjaty Wynagradzającej i będę odmawiał codziennie jeden dziesiątek różańca z tego tytułu. Oto e-mail który otrzymałem: „Dziękujemy za dołączenie do naszej Modlitewnej Krucjaty Wynagradzającej! Przesyłamy Ci e-mail celem potwierdzenia Twojego uczestnictwa.

Jeśli nie otrzymasz go w ciągu kilku minut, sprawdź folder ze spamem. Pomóż w promowaniu naszej Krucjaty Modlitewnej! Zaproś swoich znajomych przez e-mail i/lub media społecznościowe!”.

Zaprosiłem zatem od razu setki moich znajmych, bliższych i dalszych! Zrób i Ty prezent pod choinkę, lub na Nowy Rok 2017 i wyślij osobiste zaproszenie swoim znajomym do Modlitewnej Krucjaty Wynagradzającej, oto stosowny adres: http://www.fatima2017.world/page/thanks

Dla jasności: Fatima2017.world to stowarzyszenie non profit z siedzibą we Francji, zarejestrowane zgodnie z prawem lokalnym. Według Prawa Kanonicznego jest to autonomiczna inicjatywa apostolska osób świeckich, na podstawie zachęty zawartej w dokumencie soborowym Apostolicam Actuositatem, bez powiązań z jakimkolwiek sanktuarium bądź zgromadzeniem. Zatem jeśli chcesz możesz dołączyć do Modlitewnej Krucjaty Wynagradzającej.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)