Międzymorze czy Izrael bis – ?

Obrazek użytkownika Rzeczpospolita
Kraj

 

Co się roi w zbrodniczych umysłach syjonistycznej żydowskiej międzynarodówki?

(Czyżby zawiadujący tym portalem opowiadali się za utworzeniem Izraela-bis na ziemiach Słowian i dlatego usunęli tę publikację?

Może także wypadałoby przynajmniej wyjaśnić, dlaczego usuwacie moje komentarze jako odpowiedź na bezsensowne i niejednokrotnie bezczelne komentarze żydo-katolickich ignorantów politycznych?)

 

 

– To kwestie o wiele ważniejsze niż pozorowane starcia między PiS i PO, czy weto Dudy. Jednak dla żydo-katolickich umysłów grzmoconych medialną pałą powszechnych żydowskich mediów takie rozważania nie są możliwe.

 

D.Kosiur

 

_________________________

 

 

Poniższy tekst zainspirowany został artykułem „Plan podpalenia Polski" Bohdana Piętki – http://prawica.net/7996 (link is external)

 

Pan B.Piętka w swoim, przytaczanym wyżej, artykule analizuje właściwie sytuację, ale jego konkluzje nie dotykają istoty sprawy. Soros, ukraińscy żydo-banderowcy, miejscowe agenturalne stowarzyszenia i fundacje lewacko-syjonistyczne ( Fundacja Batorego, Otwarty Dialog, Krytyka Polityczna itd) i „prawicowo”-syjonistyczne ( ONR, Młodzież Wszechpolska, Gazeta Polska, gwiazdy you tuba w rodzaju Kowalskiego, Olszańskiego vel Jabłonowskiego G.Brauna itd)- to wszystko jedynie posłuszne narzędzia dla zrealizowania szerszego syjonistycznego planu. A plan ten polega na utworzeniu na ziemiach słowiańskich ( tzw. Międzymorza, Trójmorza, czy rozszerzonej Judeopolonii) Izraela bis, po odpowiednio spektakularnie i politycznie przygotowanym zaoraniu Izraela bliskowschodniego, który politycznie i biznesowo jest obecnie już niewygodny, a poza tym generuje koszty, których czas zwrotu wobec demograficznych praw i wzrastającej siły islamu jest zbyt długi, a nawet niezupełnie pewny.

 

Pan Piętka jest w okowach archaicznego systemu poglądów sprzed niemal 100 lat. Dzisiaj idee endeckie trzeba odczytywać w nowych realiach, a zatem uwolnić się od archaicznego ”antygermanizmu” i  ” totalnego antyukrainizmu” .

 

Wobec syjonistycznego projektu środkowoeuropejskiego ( Izrael bis) będącego nowym wydaniem ostatecznego rozwiązania kwestii słowiańskiej konieczne jest porozumienie narodowo-patriotycznie myślących elit rosyjskich- polskich- ukraińskich – białoruskich- czesko-słowackich i serbskich ( także niesłowiańskich węgierskich, z tytułu interesu politycznego i cywilizacyjnego, ale po pożegnaniu kryptosyjonisty Orbana).

 

Nacjonalizm ukraiński (zapewniając mu dążenie do cywilizacyjnego rozwoju i politycznego równouprawnienia) – musi być oczyszczony z żydo-baderowszczyzny oraz antypolskiego i antyrosyjskiego zainfekowania, natomiast polski nacjonalizm oczyszczony z żydo-katolickiej i żydo-anglosaskiej propagandy, antyniemieckość zrewidowana wobec podboju Niemiec przez syjonizm (w każdej postaci , od skrajnego, szowinistycznego rasizmu, do syjonistycznego lewactwa i ekofaszyzmu ), antyukraińskie nastawienie winno ulec rewizji, ale nie bezwarunkowej (patrz wyżej), w świetle wielu grzechów I Rzeczypospolitej i Kościoła, polskiego wielkopańskiego sobiepaństwa oraz zdradzieckiej, obłąkańczej polityki piłsudczyzny z lat międzywojennych.

 

Dla uzupełnienia, mój komentarz do wątku: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/07/15/607-rocznica-zwyciestwa-s... (link is external)

 

”Zaś, co do okresu 20 lat, w którym globalne lobby żydowskie zaorze Polskę (jeśli nie będzie silnego, zorganizowanego i zdeterminowanego kontrdziałania), to myślę, że przesadnie długi. Na to tak naprawdę wystarczy najbliższe 5 lat. Sądzę, że w takim terminie syjoniści chcą tego dokonać. Dla powstania Izraela na terenie Palestyny wystarczyło lat 15 (1933 „dojście” Hitlera do władzy, 1948 proklamowanie państwa Izrael w atmosferze skutków II WS: rzekomego holokaustu, powojennych „pogromów” w Polsce, Iraku itd), dla powstania Izraela bis na terenie skleconym z Międzymorza, Wyszehradu i Kołomojszczyzny wystarczy 5 lat w atmosferze „zwycięstwa radykalizmu muzułmańskiego” na Bliskim Wschodzie i „holokaustu bis” w Izraelu, sprowokowanego konfliktu PiSowskich „patriotów” i odmóżdżonych sierot banderowskich lub ich wspólnej ”krucjaty” przeciwko ”carowi” Putinowi.

 

W rezultacie „wichrów wojny” zużyte POPiSowe marionetki , po posłużeniu się nimi przez syjonistów i biznesmenów amerykańskich zostaną zastąpione (internowane, zabite, wywiezione itd) przez nową generacją namiestników, a w zasadzie władców Izraela bis, używających słowiańskich niewolników do budowy chwały Izraela. Rosja (mając do wyboru zdezorganizowanych, ogłupiałych Polaków, zastraszonych Niemców, spedalonych zachodnioeuropejczyków), zaakceptuje nową linię demarkacyjną ustalając na linii Waszyngton – Moskwa nowe strefy wpływów i zasady PAX Europa oraz zyskania na czasie dla wypracowania w drugim etapie PAX Eurazja.

 

Co na to Słowianie: Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Czesi, Słowacy, Rusini Zakarpaccy, Małorusini i narodowo-patriotyczni Rosjanie ? Oto jest zagadka?! Bo co na to syjonistyczne elity, to już wiemy od kilku lat, a żydowski motłoch?… a kto będzie po nim płakał, no może jedynie syjonistyczni biznesmeni wystawiając nowe rachunki narodom świata za holsocaut.

 

autor: PZ

za stroną: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/07/25/miedzymorze-czy-izrael-bis/

__________________________

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

dotychczasowa ilość odsłon: 555

______________________________________

Komentarze ze strony WPS

 

autor: julius                       25 lipca 2017 o 16:21

Wygląda na to, że na dzień dzisiejszy nie ma takich sił, które mogłyby ten proces zatrzymać. W dodatku Polska do Trojmorza może wejść w okrojonej postaci. Do tej pory takich wypowiedzi ze strony oficjeli rosyjskich nie było a ostatnio wypływają sygnały dla Niemiec, które będą chciały zrzucić w końcu jarzmo amerykańskożydowskie.

Z Rosji dochodzą też nowe sygnały dotyczące naszego kraju

Czy Rosja, w obecnych warunkach, ma okazję, aby odpowiedzieć zdecydowanie Polsce za jej ostatnie posunięcia tym bardziej, że ostatnio otwarcie ingerują w niej Amerykanie? Wicedyrektor Instytutu WNP Igor Szyszkin uważa, że za ostatnie działania ​​Polski nadszedł czas, aby wprowadzić w życie specjalne środki. Zaproponował konkretne rozwiązania:
– wycofać ambasadora z Warszawy, czyli zmniejszenia poziomu stosunków dyplomatycznych; ..
– zakazać wpuszczania do Rosji polskich polityków, artystów i dziennikarzy, którzy popierali niszczenie zabytków;
– nałożyć sankcje gospodarcze, aż do całkowitego embarga na wszystkie polskie towary;

– oficjalnie wyrazić wątpliwości co do zasadności polskiej granicy zachodniej;

– przeprowadzić badanie autentyczności „dokumentów katyńskich” pod kontrolą Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej i partii komunistycznej, a następnie osądzić winnych fałszowania dokumentów;
– aktywnie realizować własną politykę historyczną

https://cont.ws/@serjio-nuevo/659768 (link is external)

 

__________________________

autor: Rzeczpospolita

Wkład Watykanu, JPII i Episkopatu PRL w budowę IIIŻydo-RP

Materiały IPN, Warszawa, 1988.09.07

TAJNE

I. Materiały IPN BU 0449/9 t.6, s.1-3

Dotyczy: watykańskich ocen perspektyw normalizacji stosunków PRL – Stolica Apostolska

1. Mimo oficjalnych zapewnień wyższych urzędników Kurii rzymskiej o chęci Stolicy Apostolskiej jak najszybszego nawiązania stosunków dyplomatycznych z Polską, JPII oraz Episkopat Polski nie odstąpili od warunków wstępnych, od spełnienia których uzależniają finalizacje porozumień. (…) Jednocześnie JPII przedstawił kolejne postulaty, od realizacji których uzależnia normalizację stosunków:|

delegalizacja „Solidarności” jako związku zawodowego (…)

2. Realizacja koncepcji watykańskich służyć ma koncepcji „okrągłego stołu”, do której JPII i Kościół odnoszą się z pełną aprobatą.

Dyrektor
Gen.bryg. Zdzisław Carewicz

 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.8 (głosów:6)

Komentarze

Kosiur - to jest powód dlaczego sam skasowałeś swój wpis i wkleiłeś go ponownie
I nie rób z siebie idioty że ktoś coś ci wykasował

Trwa nadzwyczajny zjazd delegatów WPS .

Wśród honorowych gości widać na zdjęciu Zyrynowskiego i Piskorskiego który otrzymał na ta okazję specjalną przepustkę. Kolejny ważny gość to Zieminski , właśnie otrzymał przepustkę że szpitala w Tworkach
Patronat medialny, radio Głos Rosji,Sputnik ru. Novorossia Today
Trwający od dwóch dni zjazd ma wybrać nowe władzę tej dwuosobowej partii.
Jutro specjalne wydanie live w TV Rossija 1

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1545216#comment-1545216

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Zgłosiłam
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
katarzyna.tarnawska - 25 Lipca, 2017 - 21:51
naruszenie.A jeśli nie będzie reakcji Admina - zobaczymy!Mam podstawy by uznać że dni Kosióra na blogu Niepoprawnych są już policzone: "Mane, mane Tekel, Upharsin".
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
_________________________________________________________
Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie
katarzyna.tarnawska

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1545216#comment-1545216

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Kim musisz być D. Kosiur jeśli dla ciebie inni to....
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Sławomir Tomasz Roch - 25 Lipca, 2017 - 20:58
debile, durnie, kreatury itp itd. D. Kosiur daj se siana i idź spać, może jak się obudzisz będzie choć trochę lepiej! Lepsze to niż stałe obrażanie niemal każdego, kto komentuje twoje wpisy. Polecam też byś przemyślał, czy czasem nie powinieneś porozmawiać jednak z kimś doświadczonym, kto mógłby ci pomóc. Egzorcysty pewnie nie zechcesz! No to niech będzie kto inny. Lepiej późno niż wcale!!!
Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
Sławomir Tomasz Roch

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1545216#comment-1545216

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Złote myśli żydoKosiura - cześć V
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Zawiedzony - 26 Lipca, 2017 - 07:24
"Ależ ja właśnie jestem nowo-nawrócony - pozbyłem się zatęchłych klimatów nadjordańskiej dżumy." Warto ci żydzie przypomnieć że mimo twojego rodowodu byłeś w Polsce chrzczonywarto ci katoliku - inaczej przypomnieć, że byłeś bierzmowany
warto ci katoliku - inaczej przypomnieć ,że brałeś ślub kościelny
warto ci katoliku - inaczej przypomnieć że swoje (jeśli twoje) dzieci też brały sakramenty święte
warto ci katoliku - inaczej przypomnieć że zostałeś kopnięty w krocze przez PIS i Kaczynskiego
(próbując startować z ich listy) centralnie w krocze ,aż resztki męskiej wydzieliny wyszły ci otworami usznymi
Kłamie ?ps.
pozdrów kozojebca Białasa i ta wywlokę SB z Australii
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
zawiedziony

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1545216#comment-1545216

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1545231

Nie potrafisz nawet korzystać z komputera - robota na zmywaku tak cię wyczerpuje, czy zaniedbałeś szkolenie w ambasadzie Izraela?  

A poniżej link do mojego tekstu z twoim debilnym komentarzem

http://niepoprawni.pl/blog/rzeczpospolita/miedzymorze-czy-izrael-bis

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

DK

#1545235

Kosiur
Wiesz, to jest tak, że to właśnie żydzi plują i oczerniają żydów.Normalne.
Tak to już jest w życiu że :
Kolegów oszukasz,znajomych oszukasz, żonę i dzieci oszukasz ale genów nie oszukasz
Przykre co ?

Na zdjeciu : David Kosiurowitz

a to jego ukochany wnuczuś

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1545243

- ty przecież usiłujesz robić to samo - tylko skąd u ciebie ta wiedza?

Czyżby twój pobratymiec, szczery Polak z Dobczyc ci ją przekazał?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

DK

#1545249