Zboczony jak artysta

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Przestępstwa na tle seksualnym obok zabójstw i rozbojów społeczeństwo zalicza do najbardziej szkodliwych i niebezpiecznych. 1 października Komenda Gówna Policji opublikowała mapę zagrożeń przestępstw na tle seksualnym w Polsce.

 

Mapa jest interaktywna, tzn. najeżdżając i klikając na wyszczególnione przestępstwa (artykuły i paragrafy) w ramce po prawej stronie pokazują się adekwatne wydarzenia, które miały miejsce na terenie kraju.

 

Dobra wiadomość z której mogą być zadowoleni ludzie uczciwi! Rośnie wykrywalność przestępstw seksualnych w Internecie wobec małoletnich, a więc o charakterze pedofilskich.

 

Ciekawe, że Art. 200a § 2 dotyczy publicznego (w środkach masowego przekazu, w tym m.in. Internecie, czy w trakcie zgromadzeń publicznych) pochwalanie lub propagowanie zachowań o charakterze pedofilskim. Oznacza to na przykład, że wszelkie strony www, na których pojawiały się wypowiedzi, sugerujące, iż obcowanie płciowe z dziećmi jest zjawiskiem pozytywnym, stają się nielegalne, a ich twórcy mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

 

Link do strony: http://bip.kgp.policja.gov.pl/kgp/policyjna-mapa-zagrozen/26122,Policyjn...

 

                                                      ***

 

Interesuje mnie, kiedy twórcy takich dzieł jak „Lolita” zamkną swoje parszywe mordy. Jeden zboczeniec (Vladimir Nabokov) napisał zboczoną powieść, inny ją wyreżyserował, a jeszcze inny wystąpił w głównej roli zboczeńca. Ok., ale to było na rzekomo wyższym cywilizacyjnie Zachodzie, a ja jestem ciemniakiem ze wsi. W filmie Adriana Lime w roli pedofila wystąpił sam Jeremy Irons.

 

Ale co zrobić jeśli ceniony reżyser Jan Jakub Kolski rzekomo opisuje swoje doświadczenia z późniejszą kochanką w powieści „Egzamin z Oddychania”, która mówi o miłości 12-latki do starszego faceta. Ze swoją późniejszą dulcyneą ceniony reżyser poznał się w 2000 roku na planie filmu „Daleko od okna”, gdy Aleksandra była 12-letnią dziewczynką.

 

Środowisko artystyczne jest zdemoralizowane. Aktorki pokazują cycki i mówią, że robią to dla sztuki. To samo reżyserzy. Kariera przez łóżko jest tam czymś normalnym. Później ludzie się dziwią, że aktorzy nie są patriotami. Patriotyzm wymaga zasad. No bo czego oczekujemy?  Liczymy na patriotyzm aktora Jacka Poniedziałka (skarżącego się ze sceny na Polskę za granicą) – faceta – który bierze do ust narządy rodne innych mężczyzn? Oczekujemy patriotyzmu od Pawła Kasprzaka, lidera zbydlęconych Obywateli RP – człowieka, który tylko pieprzy o homoseksualizmie i rzekomo ograniczanych prawach tych dziwadeł? To są degeneraci.

 

Przy okazji, wspomniany Kasprzak, to wyjątkowo podła persona, bo twierdzi, że Bandera nie odpowiada za Wołyń: https://www.facebook.com/notes/paweł-kasprzak/do-zobaczenia-błaszczak/763848230444125/

 

Jedno zbydlęcenie i brak zasad goni drugie i jedno wynika z drugiego. Ktoś, kto jest zbydlęconym zboczeńcem na wstępie, będzie jeszcze gorszym, gdy się go nie powstrzyma, na końcu. Tymczasem UE tworzy precedensy legalizujące pedofilię. Muzułmanie są tu preferowani.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Pięknie, pięknie tylko podaj linki do szczegółowych życiorysów: Krzysztofa Tytko, Bogdana Gizdonia, Marka Adamczyka, Teresy Garland, Zbigniewa Martyniaka. Bo widzisz drogi Bon Ton ... o pomyłkę łatwo, gdy znajduję w sieci np. 

https://malopolska.policja.gov.pl/pl/content/poszukiwany-marek-adamczyk

i nie wiem czy to Ten czy nie Ten?

Garland to mi się kojarzy z ORP Garland... zezłomowanym w 1964 r.

Marek Adamczyk to czeski aktor... czy inż. od klimatu?

Zbigniew Martyniak ur. 21 lutego 1936 w Lublinie widzi mi się zasłużonym profesorem ekonomii z czasów PRL... zresztą już  RiP  [ * ]!

Bogdan Gwizdoń... to taki don Pedro z Krainy Deszczowców?

Krzysztof Tytko z "Czeczota" to za mało by był on i pozostali, powyżej, wiarygodni.

Wklejasz "List do Narodu" - wklej linki by poznać "Kto zacz" i by przypadkiem "zły Polak" nie nadepnął "biednego Żyda" etc.

PS

Tak zwana "Akademia Polityczna" jest mi znana. NIC z tego nie wynika póki nie wiem kto jest sponsorem i jakie prawdziwe zamiary (poza zdobyciem władzy) posiada. Hasełka populistyczne chwytają za serce ... naiwnych, których nie sieją!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1551222