Rosją znowu będzie rządził nienawidzący Polaków gangster

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Wkurzają mnie te ruskie trolle na fałszywych kontach facebookowych. To taka operacja Pijarowska „przyjaciół ze Wschodu”. Łatwo ich rozpoznać nie tylko po radości ze zwycięstwa Putina, ale po chamskim stosunku do Polaków i używaniu obelżywego słowa „polaczki”, które używali nazistowscy – niemieccy mordercy. W Rosji niektórzy widzą zbawiciela słowiańszczyzny, a ja w nich widzę pożytecznych idiotów.

 

Swoją drogą, czemu Polacy nie prowadza takich akcji dezinformacyjnych w krajach, które ciągle atakują Polskę.

 

Polska nie ma przyjaciół, a już na pewno we władzach Rosji, które nienawidzą nas bez powodu, a które widzą nas tylko w roli imperialnych niewolników.

 

Poniżej komentarze pod artykułem na portalu Onet informującym o zwycięstwie sojusznika Niemiec, Putina: „Władimir Putin po raz kolejny prezydentem Rosji”

 

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wladimir-putin-prezydentem-rosji/8m5rhk0

 

Prestiż Putina, to prestiż gangstera z karabinem maszynowym/ bronią atomową.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

                                              

 

                      Pan Władimir W. Putin

                    Rezydent Federacji Rosyjskiej

 

Z okazji wyboru na urząd prezydenta Federacji Rosyjskiej składamy Panu serdeczne gratulacje. Życzymy aby pana raz na zawsze szlag trafił w tej zaszczytnej funkcji, a wszystko to dla dobra państwa i narodu rosyjskiego. Pana zdecydowane zwycięstwo nad niewinnymi dziećmi w Czeczeni,na Ukrainie,na Krymie czy w Syriii zaufanie okazane przez żydów wobec prowadzonej przez Pana polityki mordów i bezprawia  dają także społeczności międzynarodowej nadzieję że wreszcie zdechniesz. W myśl zasad żydowskiej suwerenności i równych praw narodów wybranych, których zawsze był Pan orędownikiem,  za podstawę stosunków między państwami tak w Europie, jak i na świecie spotka cię jedną kara.W łeb i do piachu jak to zrobiliście z Polakami w Katyniu

Pańska polityka międzynarodowa ma wielu przyjaciół wśród żydów i dlatego patrzymy na ułożenie stosunków rosyjsko-żydowskich w oparciu o obustronne "korzyści". A nam "polakom" z Wiernych Polsce Syjonistycznej pozostaje przezwyciężenie uprzedzeń, które pozwolą naszym żydowskim narodom wyzwolić sie od sowieckiego parcha. My WPS prezentujemy otwartość, tolerancję, siłę twórczą i gotowość najwyższych ofiar dla obrony chazarskiej niepodległości.

 

Zarząd Stowarzyszenia

Wierni Polsce Syjonistycznej

Paweł Ziemiński

Dariusz Kosiur

Andrzej Skorski

Warszawa, 19.03.2018 r.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1560417

Paweł Ziemiński

Dariusz Kosiur

Andrzej Skorski

o rany, to te Kremlowskie pastuchy i barany ?

palanty

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1560462

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1560418

Uwielbiający Putina. Żenada...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1560425

80% głosowało na Putina, pozostałe 20% zesłano do obozów pracy.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1560420

Po prawdzie to wątpię aby Putin kierował się emocjami, raczej cynicznie rozgrywa kogo chce starając się wywołać takie emocje u innych. A my jesteśmy na takie zagrywki niestety bardzo podatni.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1560490

Nie mamy przyjaciół jako państwo. Być moze ruscy z izraelitami już sie dogadali stąd te naciski CITY z Londynu aby przeć do wojny na terenie Polski bo Polaków trzeba wykończyć. Sami daliśmy się wpakować w tę sytuację gdyż pozwoliliśmy się poniżać i nie mamy jako Naród Polski swojej godności! Jeśli chcesz aby Ciebie szanowano to szanuj najpierw siebie samego!
tu ciekawie nt przyczyn wojny!
"WOJNA! POLSKA PAŃSTWEM ABSOLUTYSTYCZNYM CZY PAŃSTWEM SPRAWIEDLIWYM? OTO JEST PYTANIE!
WOJNA TO EFEKT POLITYCZNO-PRAWNYCH RÓŻNIC W MENTALNOŚCI I W MORALNOŚCI!

Dominujące w historii ludzkości raz po raz przeciwstawne sobie i niemożliwe do pogodzenia koncepcje państwa, doprowadzały i wciąż doprowadzają do rewolucji, represji i opresji. Śledząc rozwój historii państw zauważamy powstanie dwóch różnych MENTALNOŚCI i MORALNOŚCI (dwóch głównych koncepcji państw) niemożliwych ze sobą do pogodzenia, co jest główną przyczyną wojen. Dzieje się to w obszarze PRAWA i POLITYKI a efektem są wojny i śmierć milionów niewinnych ludzi!

Zniszczcie wśród ludzi i państw etykę, szczerość i uczciwość a wszystkie dobre relacje pomiędzy nimi zostaną zburzone. To dzieje się teraz. To dzieje się dlatego że większość społeczeństw świata przystała na absolutystyczną wersję państwa. W Polsce mamy teraz czasy ostateczne kiedy rozgrywa się walka o to czy będziemy mieli totalitarne państwo ABSOLUTYSTYCZNE czy państwo SPRAWIEDLIWE wolnych ludzi.

Koncepcja państwa jako Absolutu czyli wstawienia go w miejsce Boga prowadzi do poddania prawa i sprawiedliwości interesom, procentom i zyskom państwa, a teraz to już międzynarodowym klikom: w tym bankierom i służbom. W koncepcji absolutystycznej PAŃSTWO i zarządzajaca nim biurokratyczno-sądowniczo-prawna klika są ponad prawem. Człowiek zwykły obywatel nie ma w takim państwie ŻADNYCH praw. Człowiek w takim państwie jest podporządkowany państwu a konkretnie wszystkim jego urzędnikom czyli biurokratycznej administracji państwowej i zarządzany jest poprzez opresyjne w stosunku do godności cielesno-duchowej natury człowieka prawo. Prawo tworzone i uchwalane pod dyktando konkretnych bezwzględnych i chciwych grup interesów.

Jedynym wyjściem z takiej sytuacji i stworzenie państwa SPRAWIEDLIWEGO wolnych ludzi jest wprowadzenie w Polsce PRAWA NATURALNEGO (Dekalog) któremu będzie podlegało również i państwo i jego urzędnicy gdyż jest to prawo Najwyższego czyli Boga, prawo przed którym NIKT nie jest w stanie się uchylić gdyż jest ono wieczne, niezmienne i każdy go zna bo wyryte jest ono w sumieniu każdego człowieka! Wtedy mamy szansę na właściwe usadowienie człowieka, stworzenie mu właściwych warunków prawnych do jego godnego istnienia i zapewnienie mu sprawiedliwości w sądach i w życiu społeczno-gospodarczo-duchowym.

Tu w pigułce tylko 12 minut nt. istoty prawa: https://www.youtube.com/watch?v=6zfFIqn7Ni8
powyższe ze strony:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/03/20/wojna-polska-panstwe...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1560500