Niemcy od dzisiaj ponownie jawnym wrogiem Polski

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Nie ma co się rozpisywać, tylko od razu trzeba przejść do rzeczy:

„Podczas wystąpienia w Bundestagu szefowa Fundacji Otwarty Dialog Ludmiła Kozłowska mówiła o prześladowaniach ze strony polskiego rządu wobec niej i jej rodziny, a także o autorytarnych zapędach polskich władz. W rozmowie z Onetem powiedziała, że posłowie Bundestagu chcą przenieść dyskusję na temat praworządności w Polsce na poziom międzynarodowy” donosi z nieukrywaną satysfakcją portal Onet w artykule Marcina Wyrwała na niemieckich szmatławcu należącym do grupy Ringier Axel Springer

W artykule „Kozłowska w Bundestagu: moja deportacja to ostrzeżenie dla Ukraińców w Polsce”

Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wystapienie-ludmily-kozlowskie...

„Na końcu swojego wystąpienia Kozłowska odniosła się do wypowiedzianych w Leżajsku przez prezydenta Andrzeja Dudę słów o Unii Europejskiej jako „jakiejś wyimaginowanej wspólnocie, z której dla nas niewiele wynika”. – Wierzymy, że polskiemu rządowi nie pozwoli się rozmontować Unii Europejskiej od środka i wykorzystać SIS do prześladowania swoich krytyków. Trzeba zatrzymać populistyczny marsz do autorytaryzmu – zakończyła wystąpienie Kozłowska”.

Ludzie służb, czy nie widzicie co się dzieje? Wiem, że czytacie nasze blogerskie opinie i artykuły na różnych portalach. Dlaczego pozwalacie "jeździć" po Polsce jak po zdechłym kocie? Przecież Niemcy złamały sankcje nałożone na Kozłowską.

Na końcu art. ta polityczna menda promowana przez wrogie, i chyba zjednoczone przeciw Polsce obce służby, dodaje:

„Dlatego były szef polskiego MSZ Witold Waszczykowski powiedział, że jestem dla rządu zagrożeniem, ponieważ mam wszechstronne kontakty wśród europejskich polityków i w narodowych parlamentach Unii Europejskiej i dostarczam tam informacje od społeczeństwa obywatelskiego” – a wszystko bez jakiegokolwiek komentarza polskiego polityka, czy publicysty, co jest złamaniem nie tylko zasad  rzemiosła dziennikarskiego, ale i poczucia dobrego smaku.

I gdzie to się dzieje? Na niemieckim portalu, który obok tego szmaciarskiego artykułu zbydlęca Polaków takim autorytetem jak prof., Jan Hartman - zwolennik kazirodztwa wśród gojów, członek żydowskiej i masońskiej loży B’nai B’rith i co najgorsze, prowokuje Ukraińców do antypolskich wystąpień - patrz zdjęcie!

Brawo!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:21)

Komentarze

Pytanie do min. J. Czaputowicza.
Dlaczego wobec jawnych, ostentacyjnie wrogich działań rządu Niemiec, nie wezwał naszego ambasadora na konsultacje do Warszawy?! A niemieckiego uznał za persona non grata?! Czyżby strach i mentalność niewolnika...

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0
#1572107

Sorry, ale nie na taki PiS głosowałem  w 2015 r. Proszę wezwać ambasadora Niemiec, a najlepiej wymienić wszystkich konsulów i pracowników dyplomatycznych. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-3

Romuald Kałwa

#1572110

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

mukuzani - maglara z Niepoprawnych, powinna coś o nim wiedzieć.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1572112

chyba za wiele Pan od PiSu wymaga, taka myśl to im nawet do głowy nie przyjdzie, a cóż dopiero z praktyczną realizacją.

Zresztą jeśli odcedzić cały szum informacyjny to po wyborach dosyć szybko się okazało, że PiS może czasem i trochę szczeka, ale za to wcale nie gryzie. Totalitarna opozycja po pierwszym przestrachu błyskawicznie się w tym zorientowała i stąd cała ich bezczelność.

Natomiast co do Niemców to od dawna prowadzą przeciwko nam cichą wojnę (i nasi mogli udawać, że nic się nie dzieje), a teraz przeszli już do działań jawnych i ostentacyjnych.

W zasadzie to nie można wykluczyć, że to pokłosie niespotykanej chyba w cywilizowanym świecie uległości obecnej ekipy zademonstrowanej publicznie całemu światu przy okazji nowelizacji ustawy o IPN. Wszyscy wokół zobaczyli, że można z nami zrobić praktycznie wszystko i na wszystko sobie pozwolić. No i Niemcy bardzo szybko wyciągnęli z tego wnioski...

A że wyborcy zostali zrobieni w trąbę,... cóż, nie pierwszy to przecież raz

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1572111

Stanowisko strony polskiej zostało zakomunikowane Ambasadorowi Niemiec

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1572116

procedurę o łamaniu praworządności. W końcu właśnie złamali porozumienie Schengen, wpuszczając osobę, która została z tej strefy prawomocnie wydalona. Zgadzam się z jednym z powyższych komentarzy, że niemiecki ambasador powinien właśnie  wracać do Berlina jako persona non grata. Jeśli nie będzie wobec Niemiec stanowczych protestów popartych sankcjami, to wszystkich wydalanych z Polski terrorystów i bandytów będą zapraszać z powrotem do strefy Schengen tylnymi drzwiami. Dlatego należy uznać Niemcy za kraj nie przestrzegający traktatów unijnych i łamiący umowy międzynarodowe, a co za tym idzie, w którym łamana jest praworządność i zastosować wobec nich sławetny art. 7 traktatu o UE. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1572114

Należy więc uznać, że takie działanie jest oficjalnym nawiązaniem państwa Niemieckiej Republiki Federalnej (Bundesrepublik Deutschland) do ciągłości prawnej z paktem Ribbentrop - Mołotow oraz wynikających z tego paktu konsekwencji zmowy faszystowskich Niemiec z Komunistyczną Rosją przeciwko polskiej racji stanu.
Działanie Niemieckiej Republiki Federalnej nastąpiło w dwóch oficjalnych aktach państwa niemieckiego:
  • Po pierwsze poprzez wysłuchanie dywersantki Kozłowskiej przez sesję Bundestagu
  • Po drugie poprzez wydanie dywersantce Kozłowskiej wizy wjazdowej do Niemiec
 
Wobec tych faktów, Państwu Polskiemu (Rzeczypospolitej Polskiej) pozostaje przyjęcie do wiadomości tej ciągłości, co pociąga za sobą natychmiastowe i nieodwołalne uznanie Niemieckiej Republiki Federalnej za bezpośrednio  odpowiedzialną za wszelkie konsekwencje, straty i szkody jakie poniosła Polska w wyniku II Wojny Światowej oraz bezpośrednio odpowiedzialnej za Niemieckie zbrodnie wojenne dokonane na Obywatelach Polskich wszystkich narodowości co skutkuje natychmiastowym i nieodwołalnym uznaniem jako należnych wszelkich praw państwa polskiego do wszelkich reparacji wojennych oraz praw wszystkich obywateli polskich wszelkich narodowości do roszczeń i odszkodowań za straty majątkowe, prawne i moralne oraz wszelkie ich konsekwencje.   
Wynika to z bezpośredniej odpowiedzialności  Niemieckiej Republiki Federalnej jako bezpośredniego następcy prawnego III Rzeszy, które to następstwo zostało potwierdzone dwoma kolejno następującymi po sobie państwowymi aktami prawnymi związanymi przyczynowo i organizacyjnie. 
Pinxit
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1572117

zrozumieć, że szwabiska, które systematycznie kłamią, manipulują, nasyłają agentów wpływu, przekupują miejscowych zdrajców, przekonują idiotów, opluwają i pomawiają Polskę, zostały przez jej oficejeli zaproszone do projektu Trójmorza???

Komu taki chory pomysł przyszedł do pustej głowy i w jakim celu, chyba po to, aby  jeszcze zwiększyć wpływy Niemiec w Polsce?!!!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1572118

Tak, jawnym wrogiem się okazali,bo po prawdzie to od zawsze byli wrogami,są i pozostaną na zawsze.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1572162

Niemcy - po barbarzyństwach jakich dokonali wasi przodkowie wobec Polaków stulcie pysk!
Jako dziecko bylem świadkiem jak Wasi ojcowie i dziadkowie w 1944 roku w Warszawie strzelali do wychodzących ze szkoły dzieci, jak jeden z nich trzymajac za nogę kilkuletniej dziewczyki głową jej walił o mur, jak leżały wzdłuż ul.Wolskiej stosy palących się ludzi , jak jeden z nich strzelił w glowę staruszce która nie mogła nadążyć za wyganianymi z miasta mieszkańcami, jak spaliliście mój mój dom w ktorym mieszkalem uprzednio rabując co cenniejsze , jak jeden z nich ojcu mojej żony strzelił w tył głowy uprzednio zabierajac węzełek z kosztownosciami które usilował ocalic, a następnie oddzielona od matki trafila w wieku czterech lat do niemieckiego obozu, jak strzelali wasi przodkowie do niewinnych przechodniów itd. Ja to wszystko widziałem, ja to pamiętam. Dzisiaj udajecie strużow demokracji i praworządności. Macie czelność pouczać Polaków. Udajecie wrażliwych na praworządność, a w gruncie rzeczy zamierzacie budowac IV Rzeszę realizujac testament Hitlera i to przy pomocy różnej barwy folksdojczów m.in. Tusk, Kozłowska Thun, itp.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1572181

myślę, że datowanie trzeba zacząć od tego momentu...to było pierwsze w historii starcie ze szkopami... niedługo potem wspólne działania sojusznicze na osi rusko niemieckiej...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1572293

Czas podziału BRD na strefy okupacyjne NATO na wzór Afganistanu oraz Iraku.

Czekamy, aż prezydent przywiezie mapę z zaznaczeniem polskiej strefy okupacyjnej.

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1572323