Nie przyjął odznaczenia od Dudy. Może wreszcie ktoś zacznie oglądać jego filmy

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kultura

Media należące do obcego kapitału podniecają się Krzysztofem Siemieńskim, który nie przyjął odznaczenia od Prezydenta Andrzeja Dudy. Tymczasem nikt nie wie kim ten pan jest i co wyreżyserował. Media te nie przepuszczą żadnej okazji, by jak tylko móc najmocniej, dołożyć obecnej władzy. 

Jego dorobek na popularnym Filmwebie nie przedstawia się imponująco. Jeden nisko oceniany film, niedoceniony przez zaledwie (na obecną chwilę) 10 osób.

Jedno jest pewne: media próbują robić z tego histerię, ale...W nienawiści do Andrzeja Dudy nie zachowują powagi. Żartobliwe podsumowując: jak Andrzej Duda to wytrzyma... ;)

Krzysztof Siemieński był korespondentem Polskiego Radia we Francji za rządów Platformy Obywatelskiej, więc chyba wszystko jasne komu służy. 

Na łamach Newsweeka w artykule „Jak nie zabiłem Jaruzelskiego” opublikowanym 19 czerwca 2009 roki, chwali się, że darował życie generałowi. Bez powody „dowala” w nim Romualddowi Trauguttowi i Jarosławowi Rymkiewiczowi.

Sugeruje  też, dlaczego został zabity ksiądz Zych:

„Ksiądz Sylwester Zych odebrał od nich przysięgę. Poczuli się żołnierzami Polski Podziemnej. Zaczęli rozbrajać wojskowych i milicjantów. Najpierw poszło gładko, ogłuszyli cegłą pijanego chorążego. Z sierżantem Karosem nie dali sobie rady. Podczas szamotaniny w tramwaju pistolet wypalił. Milicjant zmarł w szpitalu. Uczestnicy akcji zostali wytropieni i po brutalnym śledztwie skazani na długoletnie więzienie. Robert tylko dlatego, że nie był jeszcze pełnoletni, dostał 25 lat, a nie karę śmierci. Odsiedział połowę, potem wyemigrował do Francji”.

Trochę to świństwo, prawda?

O tym "wybitnym reżyserze" można pisać na portalach blogerskich, ale... Może lepiej go przemilczeć? Zbyt wielu nikczemników próbuje się wybić na obrażaniu ludzi zasłużonych.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:10)

Komentarze

Pewnie dowiemy się o jego wiekopomnych "zasługach". Tak jak Kasprzaka i paru innych.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

#1558635

Czy świnia może się ześwinić?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1558652

Czegoś nie rozumiem: Za co to odznaczenie miało być?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1558655