Jak zdradzają Polacy?

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Humor i satyra

Myślałem, że raporty mądrych naukowców mówiące, że naród się demoralizuje, są przesadzone. Jeśli jest się tak „przystojny” jak poseł Pięta, trudno nie zostać uwiedzionym przez średniej urody modelkę. Pewne kobiety lubią władzę oraz pieniądze, i możesz wyglądać nawet jak Ryszard Kalisz, a będziesz miał powodzenie wśród pewnej grupy niewiast, które później będą zgrywać głupa i udawać „naiwne i wykorzystane”.

 

Polacy są przystojni i namiętni. Polki również. Kłopot jest taki, że część z nas ma kłopoty z utrzymaniem wolnej woli. Polacy zdradzają, robią to chętnie, a niektórzy swoje zdrady nawet planują daleko na przyszłość. Zdradzają mężczyźni, jak i kobiety, które nieco mniej chętnie się do tego przyznają. Ponieważ liczba zdradzających się nie zgadza, tzn. wg danych seksuologów zdradza więcej mężczyzn niż kobiet, oznacza to, że nawet prostytutki zaniżają liczbę swoich „partnerów”.

 

Dzisiaj, 7 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Seksu. To ciekawe, bo od 4 czerwca 1989 r. Polacy obchodzą Dzień Zdrady. Wszystko do siebie pasuje. Wolę jednak, aby to Polacy byli stroną aktywną.

 

A Ty Polko/Polaku, masz coś na sumieniu? Co sądzisz o zdradzie?
Zagłosuj i nie przejmuj się ewentualnym „dźwiękiem”: http://superklaster.pl/co-sadzisz-o-zdradzie

Ps. Uwaga! Zbliżają się wakacje, a jak jest gorąco to wiadomo, ludziom odbija. Wiecie co mam na myśli... Zanim zdradzisz, pomyśl, co będzie jak dowie się o tym Twoja wyglądająca jak Anna Grodzka teściowa... Moja to mnie z siekierą po całej wsi goniła!

 

A jak zdradzają Polacy? W domach publicznych, umawiają się przez Internet, na wyjazdach integracyjnych i na plażach. Przede wszystkim zdradzają pracując za granicą. Zabawnie później wyglądają sceny, gdy po powrocie do Polski rzucają się na siebie, całują, przytulają. Zdradzają fałszywie...

 

Politycy też, ale za to jak zdradzają! Oni to zdradzają na całego. Czy ktoś, kto zdradza żonę, nie będzie miał oporów przed zdradą ojczyzny i wyborców? Na to pytanie, odpowiedz Czytelniku sobie sam...

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:12)

Komentarze

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1565578

Pozdrawiam! :)  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1565581

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Musisz wiedzieć, że aktywność seksualna ludzi, podobnie jak u kur, gwałtownie rośnie przy nowych partnerach.

Czytaj więcej na https://menway.interia.pl/seks-i-zwiazki/partnerstwo/news-dlaczego-zdrad...

Właściwie od dawna nie żyję w związku małżeńskim i nie jest to żadna tajemnica, nie bardzo zatem mogę wczuć się w rolę niby żony.
Nie rozumiem też dlaczego niektórzy z uporem maniaka wałkują temat zdrady samemu będąc zdradzanym notorycznie.
Byle jaka partnerka, byle jacy partnerzy, a czepiają się wszyscy żony, jak tonący brzytwy:)))).
Wykupcie sobie tym razem wspólny turnus w Dąbkach, tam droga do szczęścia stoi przed wami otworem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1565586