PO ROZMOWIE Z PRZYJACIELEM......16/17 Grudnia 2016

Obrazek użytkownika poeta
Kraj

Minęła północ. Już 17 Grudnia 2016. Parę minut temu, jeszcze 16, zadzwonił do mnie Przyjaciel z Nowego Jorku i mówi - zadymy w Warszawie, rozrabia KOD i Nowoczesna. Włącz  internet. Zobacz..... Akurat wnosiłem do domu drzewo do palenia, bo na podwórku mrozi....ścierwa POtuskie, komoruskie, POstkomusze nie potrafią uszanować rocznicy śmierci Polskich Górników.  Ofiar mordu dokonanego przez czerwonych bandytów Tam, w Kopalni Wujek, wtedy 16 Grudnia tamtego roku, gdy czubek Jaruzelski, WSIowy ruski agent Wolski wyprowadził wojsko na ulice naszych miast. Wyprowadził bandytów, naćpanych ZOMOwców, by zabijali. By mordowali, by bili i torturowali. I ta hołota to robiła. I robiła to z dziką rozkoszą. Widziałem tych bandytów w akcji. Pamiętam, widzę ich dzisiaj. Czas nie zatarł tamtych obrazów. A dziś duraki od petru, durnowate POmaskie maski protestują na ulicach. ŻEBY BYŁO TAK JAK BYŁO ! demokracjo jaruzelsko wróć !

:

1400 czołgów !  Areszt w Gross-Rossen ! Strzały !  100 Ofiar !!!  500 wozów bojowych !  70 tysięcy żołnierzy !  30 tysięcy milicjantów !  Kilkanaście tysięcy SBków !  9 tysięcy samochodów służbowych !  Kilka eskadr śmigłowców ! Samoloty transportowe !  Około 100 Osób zabito !!!  "demokracjo" wróć ! jaruzelsko, POtusko, komorusko, POstkomuszo, WSIowo !!! 

Himalaje kretyństwa. Jaką nienawiść te ścierwa czuć muszą do Polski Naszej demonstrując z tymi swoimi durnowatymi hasłami:

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/uwertura-do-operetki

Bredząc o zagrożonej demokracji. Kto nakręca te POmaskie spetreusiałe durne kukły ?! Bo nie sądzę, że te debilne watahy są zdolne do artykuowania własnych poglądów. To są zera, których jedynym celem jest niszczenie Naszej Polski. Naszej Wspaniałej Ojczyzny, Która w Tym Roku obchodzi Swój Jubileusz, 1050 Lat istnienia. Istnienia w ciągłej walce o Trwanie, o Niepodległość. Jak obrzydliwe są te POmaskie maski. Brak słów by wyrazić co czuję. banksterzy siem cieszą, cieszy Soros destroyer, który "dokarmia" polactwo by niszczyło Nasz Kraj. Komitet Obrony Demokracji - Wolskiej. Cieszy jewropa brukselska, cieszą makrele i shultze.

Polska Dla Polaków ! bydlaki. Nie uda się wam destabilizacja. Ale  jeśli Polacy, Patrioci powiedzą basta ! To godziny wasze będą policzone. Lud Warszawy wieszał targowiczan. zaglądnijcie duraki na Karty Polskiej Historii. Nic was nie uratuje ani nikt. Zostanie po was tylko smród.....

https://youtu.be/fqMWWgps65w

Wczoraj 16 grudnia rocznica masakry Górników Wujka:

U WUJKA

Karty podstawowe

 

poeta - 16 Grudnia, 2015 - 14:36

16 Grudnia 1981 Roku, zwyrodniali bandyci, ZOMOwcy ruskiego agenta Wolskiego, w mundurze polskiego generała i odziały polskiego ruskiego wojska, dokonały pacyfikacji strajkującej  KWK Wujek, strzelając do Polaków, Do Polskich Patriotow, Do Polskich Obywateli, Do Polskich Górników. 

Zamordowano Dziewięciu z Nich.
 
Chwała Poległym !Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/poeta/u-wujka


 

a dzisiaj, 17 Grudnia rocznica zbrodni czerwonych bandytów na Wybrzeżu, w Gdyni, w 1970, gdy ci sami, tacy sami bandyci strzelali do stoczniowców idących do pracy, o 6 rano, po wyjściu ich z pociagu na Stacji Gdynia Stocznia. Zastrzelono 46, około 150 rannych padło na bruk. Chodziłem tamtędy każdego dnia od roku 1974..... Tak tragiczne wydarzenia działy się wtedy, a dziś degeneraci z KOD, POrębana opozycja, zamiast uczcić Pamięć Zamordowanych,  okupuje Sejm ! i wszczyna awantury pod obrzydliwym hasłem wypowiedzianym kiedyś przez celebrytkę Holland - żeby było tak jak było ! 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)