ODKRYĆ PRAWDĘ! epitafium moje Dla WIELKIEGO POLAKA

Obrazek użytkownika poeta
Kraj

Odszedł od nas Jan Olszewski. Niezwykły, Prawy Człowiek, Patriota, Mądry, Wykształcony, więc solą w oku był wtedy dla durnowatego badziewia POstsowieckiego, dla tych wszystkich bolków, olków i innych sowieckich i postsowieckich śmieci. Jak przypomnę sobie tamtą noc czerwcową, gówniarza matoła, co pewnie liczyć wcale nie umiał, no ale liczyć się "panom" proponował.

Jak sobie przypomnę tego drugiego yntelekta z wsiowej OSP, co to go "wybierano", a on wsiórek, pełnym przerażenia wzrokiem rozglądał się po sali sejmowej i pewnie pytał siebie:

- co oni ode mnie chcą?!

 

Pamiętacie twarzyczki tych dwóch kreatur Przyjaciele Niepoprawni??? A poźniej obadwa premiery.

A co!

U mnie z pamięcią nie jest najlepiej, ale tych dwu czubków z tamtej nocy nie zapomnę nigdy.

Ich twarzyczek. Ciągle duraków widzę.....

 

Jakże

Przerastałeś ich obu wtedy. Swą Prawością. Swą Mądrością. Swym intelektem, wykształceniem.

Himalaje was dzieliły. TY jak Mount Everest.

A one obadwa, jak dna Rowu Mariańskiego.........

 

Epitafium

Wielkim Byłeś Janie Olszewski Polakiem.

Wielkim Byłeś Naszej Polski

Premierem.

Obalyła Cię sowiecka agentura!

Bo prezydent tamtej Polski był

ciemniakiem.

 

Był agentem i na smyczy był agentów.

Chwalił się publicznie swą niewiedzą:

- żadnej książki nie czytałem w życiu!

 

Poźniej zgłosił poprawkę do tej wypowiedzi,

i powiedział, że jedną przeczytał.

Pewnie dostał do czytania prikaz.

"Psychologia tłumu" - tytuł dzieła był.

Wiedza "wodza" przecież to jest niezbędna.

Każą czytać, więc dołożył wszystkich sił!

No i Polska rozkradziona jest i biedna.....

 

Bo po TOBIE Wielki Janie było tylko gorzej.

Każdy premier głupszy był od poprzedniego.

A wstawiony na TWE miejsce otworzył ten team - im głupszy tym lepszy !

Więc "wybrała" agentura kandydata naaaaaajlepszego.....

 

Rozkradali i niszczyli - sprzedawali Polskę.

Dziś POkłosie w Polsce ruchu przestępczego.

 

Jaka Polska Byłaby, gdybyś TY Był Premierem?

Gdyby mafia ruska Cię nie obalyła!

Dziś Kwitnącą Byśmy Mieli

OJCZYZNĘ!

A co mamy ???

 

- zaś ruinę komoruską, i POtuską "demokrację" - judokrację!

Co już z dala śmierdzi czosnkiem, no i wstrętna jest!

i na wskroś jest - przegniła.....

 

Spoczywaj w Pokoju Wielki Polaku

Janie Olszewski.

bandyci nie POzwolili

Ci rozwinąć Orlich Skrzydeł.

Nie POzwolili Polsce wzrosnąć w siłę!

Spoczywaj w Pokoju w TEJ Krainie Cienia.

MY żyjący Polacy nie dopuścimy do zapomnienia.

Myśl o Tobie będzie z nami po kres naszego istnienia............

 

Chodźmy

ODKRYWAĆ PRAWDĘ z Janem Olszewskim

:

https://www.youtube.com/watch?v=m5axZmvsb7c

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:15)

Komentarze

Ci sami co w 1992 roku bandyci i zaprzańcy nadal chcą obalić rząd suwerennej Polski by powrócić do roli zarządców niemieckiego bantustanu...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1580583

Tak się składa że pan Olszewski bardzo chciał jednomandatowych okręgów wyborczych. Chciał pozwolić Polakom decydować o swoim losie, by nie oddawali go w ręce partyjnych wodzów. I tak się też składa że żaden z wodzów - w tym obecnie miłościwie nam panujący Jarosław Kaczyński nawet słyszeć nie chce o jednomandatowych okręgach.

Dlaczego?

Żartuję... dobrze wiem dlaczego.

A więc Polska może i jest suwerenna, ale już nie jej obywatele, drogi panie Yagonie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1580635

Tamtej nocy, i kantów przy stole bez kantów. 

bandytów największych już nie ma, ale ile jeszcze tych POmniejszych wciąż aktywnych łajdaków?

https://www.youtube.com/watch?v=RlBBFUUd4WY

Skolko ugodno!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1580822

Część i chwała dla tych co kochali Polskę ponad wszystko i już ich nie ma.

Ale pamięć o ich czynach nie zaginie.

Pozdrawiam Adamie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1580742

... młode pokolenie wie? Wątpię. Dlatego też trzeba tym młodym ludziom przekazywać wiedzę każdymi sposobami. A że... dzisiejsza młodzież - niestety - nie lubi czytać, stąd też proponuję im formę audio. Słuchając tego, co napisałem 14 kwietnia 2013 roku na temat prawdziwego męża stanu, jakim był Jan Olszewski (tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/jeszcze-nie-przypisane/z-cyklu-od-mazowieckie...) - można także odsłuchać treść tego artykułu z Niepoprawnego Radia pl, który odczytał MarkD. 


Serdecznie pozdrawiam,

Satyr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1580921

kwitnie.I odrazu wiadomo, kto tu pisze i dla kogo pracuje wznoszac takie wiekie peany na czesc jednego z najgorszych politykow i premierow polskich.

Satyr jaki z niego  jest nauczyciel to juz wiemy, bo wiekszosc nauczycieli w Polsce to postPRLowska sztanca,dalej uczaca na mongolow mlode pokolenie i tu Satyr chce dalej oswiecacac mlodych kim byl Olszewski wedlug tego, co mu zydokomuna napisala.Takze nie dziwi mnien tu placz PRLowskiego cenzora,a zwacym sie tu  do jegomoscia Poety.

IZAK OKSNER bo tak naprawde sie nazywal Jan Olszewski zyd i mason szkodnik polski wykreowany na bohatera,a wrecz na meczenika Nocnej Zmiany byl delikatnie mowiac  nieudacznikiem jako premier.Polacy,zreszta nie po raz pierwszy sie latwo nabrali na ta wykreowana niby marmurowa postac.A nie, kto inny jak wlasnie Olszewski jest promotorem PISu rzadu, ktory tez nic nie moze,tyle ze my wiemy ze PIS moze tylko z premedytacja nie chce zmian na lepsze,bo ma byc tak jak napisano juz dawno ze Polacy maja byc zdegradowani do malej populacji etnicznej majacej sluzyc zydowskim wlascicielom Polski i to tez Olszewski robil.Byl jednym z zalozycieli KOR i tez swoich zydow jak Michnik, Kuron, Modzelewski ,w roznych cyrkowych PRLowskich rozprawach bronil,dodam ze w tych czasach, tych rozpraw prawdziwi Polacy byli skrytobojczo mordowani,a jaki los spotakal  zyda Kuronia czy Michnika to wiemy.

To od Olszewskiego zaczela sie likwidacja Polski rekoma oszukanych Polakow czlonkow SOLIDARNOSCI!!!

Izak Oksner vel Jan Olszewski nalezal, a jakze do Klubu Krzywego Kola - dla przypomnienia tym co moga nie wiedziec co to byla za antypolska organizacja:

"Strategów MSW przewidywania nadchodzących zawirowań politycznych i spodziewanego odwetu upokorzonych po zbliżającym się w 1956 r. nieuniknionym zwolnieniu z więzienia W. Gomułki z grupą jego zwolenników, było w pierwszej połowie 1955 roku powołanie niepozornej organizacji pod nazwą Klubu Krzywego Koła. z inspiracji i pod nadzorem Luny Brystygierowej - szefowej Departamentu Personalnego MBP-MSW.

Stworzenie Klubu pod kuratelą bezpieki miało przyszłościowe znaczenie w kamuflowaniu działań w walce o przetrwanie i zachowanie kluczowej roli komunistów żydowskich w rządzeniu państwem oraz wpływu na decyzje i udziału w działaniach obejmujących organizacje i liderów nurtu opozycyjnego."

Oksner tak jak inny zdrajca antypolak zyd Bartman czy Bartoszewski w dziwny sposob przezyli okupacje,kiedy to nawet calkowicie od pokolen spolszczone rodziny  zydowskie wedrowaly na zaglade-najprawdopodobniej w zemscie za to spolsczenie byly przez zydow denuncjowane.

Widac ci dwaj ale nie tylko oni mieli mocna Kenkarte,Oksner wstepuje w roku 1962 do  warszawskiej lozy   masonskiej Kopernik i juz po 2 latach staje sie Mistrzema i zwiazuje sie z Wielka Loza Narodowa Polski.

Jego wszelkie niby patryjotyczne dzialania sa pozorne i nieudane ,a majace kamuflowac jego prawfdziwy cel nisczenia Polski,to wlasnie Olszewski jest kreatorem tego stanu Polski w jakim sie znajdujemy gdyz to on wraz z cala inna banda zdrajcow zasiadal 1989 roku za okraglym stolem i doradzal jak przemycic stary system prawny wraz z cala zydowska mafia sadownicza bez strat do nowej Poslki co sie jak widac udalo i dalej ma trwac dzieki PISowi i Dudzie ,ktorzy sa godnymi nastepcami zyda  masona Oksnera/Olszewskiego.

Tak ze propagandzisci masoneri i zydostwa oczu tu nie mydlcie i lkez nie wylewajcie jak po smierci takich samych antypolakow jak Mazowiecki czy Geremek.Ja po tych zdrajacach nie plakalem i po Olszewskim tez nie bede.

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1580955

ale mieszkańcy Polski po prostu nie wiedzą co to jest dobro a co zło....i płyną emocjonalnie z prądem głupoty. Przykre to bardzo.

Jeżeli nieboszczyk był masonem,bronił Kuronia, jeżeli wałęsa go powołał na premiera...jeżeli TVN za nim płacze...i ciągle nie zapala się wam lampka ostrzegawcza...to znaczy że albo opanowała was śpiączka...bo pobudka Brauna jest za słaba i nadajecie się do kliniki BUDZIK...albo to rozdwojenie jaźni.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1580962