KOŃCZ !!! waść, WSTYDU oszczędź

Obrazek użytkownika poeta
Kraj

I wydalił z siebie Azja ściek.

I powiedział pij........a co wiedział.

Kwintesencją polactwa ten wściek.....

siem wyprowadź Azjo gdzieś w daleki step !

Po co będziesz, jak cię boli w 

POLSCE 

siedział.......

 

http://polskaracja.com/daniel-olbrychski-krytyka-polska/?utm_source=ones...

Daniel Olbrychski w chamskich słowach o naszym kraju: ‚Nie podoba mi się ta Polska’

Marlena Tomczyk15 stycznia 2018

 

Daniel Olbrychski, niegdyś popularny aktor, postanowił powiedzieć, co naprawdę myśli o Polsce i Polakach. W tym celu udzielił wywiadu dla dziennik.pl, w którym skrytykował polskie społeczeństwo i władzę.

„Nie podoba mi się ta Polska. Nie tylko obóz rządzących, ale i społeczeństwo, które tak zdecydowało, a jeszcze bardziej to, które wzruszyło ramionami i stwierdziło, że nie warto brać udziału w tak ważnych momentach, jakimi są wybory. Skoro ponad połowa Polaków nie skorzystała z tej możliwości, to nie jest społeczeństwo, z którym się utożsamiam” – powiedział Daniel Olbrychski.

Aktor porównał obecne społeczeństwo do tego z czasów jego młodości. Dał wszystkim do zrozumienia, że jest bardzo zawiedziony całokształtem sytuacji.

„Mam wrażenie, że marnowane jest to, co się udało w 1989 roku. Społeczeństwo popiera tych, którzy w pewien sposób chcą wrócić do tego, co było. To nie są moi politycy, nie są reprezentantami mojego sposobu myślenia, są mi kompletnie obcy a część społeczeństwa, która ich popiera, bardzo mnie rozczarowuje i zdumiewa swoją bezmyślnością, brakiem wiedzy historycznej, brakiem wyobraźni wreszcie” – dodał.

Zobacz także:  Koszmar lewicy przemówił. Prawicowy gej w obronie Polski: 'To bastion wolności i cywilizacji' [wideo]

Na podsumowanie powiedział, że jako społeczeństwo jesteśmy nie do okiełznania.

„Nasze wybory są czasem tak zasmucające, jak w tej chwili sondaże przedwyborcze. Na naszych oczach dzieje się skuteczna próba zmiany systemu z demokratycznego na autorytarny. Te wszystkie elementy, które budują zdrowe społeczeństwa, są nam po kolei odbierane, jak wynika z sondaży przy znacznej akceptacji społeczeństwa” – podsumował niezadowolony.

źródło: niezalezna.pl

 

https://youtu.be/CExlwc5DSpM

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)