icki SIĘ CIESZĄ ! czytanie na Sobotę i Niedzielę. I na wciąż

Obrazek użytkownika poeta
Świat

Przyjaciel dziś z rana podesłał mi link TEN:

https://nofile.io/f/tau7EtkkGUz/AIPAC.doc.pdf

do dokumentu,

którego jeszcze nie przeczytałem do końca,

(15 stron),

ale z tego co zdążyłem przeczytać, wyłania się ponury obraz tego globalnego imperium zła, którego pełen radochy przedstawiciel jest na obrazku.

 

A my niestety w Naszej Ojczyźnie, w Naszym Domu, w Naszej Polsce mamy za prezydenta przedstawiciela tej właśnie zbrodniczej nacji, źródła tego globalnego zła wszelkiego na tym naszym łez padołku.

Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że sami sobie zafundowaliśmy tę wstrętną kreaturę i posadziliśmy ją pod żyrandolem w Belwederze. Oszukał NAS, wszystkich POLAKÓW.

Cały Naród oszukał oszust.

Wszystkich oszukał !

TYCH Wszystkich, którzy mu zaufali.

Jak długo jeszcze pozwolimy temu........ na bycie TAM ?!

tym sługą tych.....?!

 

A w poniższym linku, który też otrzymałem od Przyjaciela, Pan Grzegorz Braun mówi więcej na temat tej żydowskiej kukły, tego pajaca, sługi globalnego imperium zła-

Andrzeja (?) Judy

:

https://youtu.be/Y5KwqOIoMmM

Przypominam w tym momencie czas kampanii prezydenckiej, ostatniej, gdy Pan Grzegorz Braun, jednym z kandydatów będąc na urząd, przyjechał do USA, i był na spotkaniu z Polonią w Polskiej Fundacji Kulturalnej w Clark N J, a ja tam będąc także poprosiłem o głos, i zapytałem Pana Grzegorza o to, czy nie dobrze byłoby aby wszystkie głosy dać na kandydata Andrzeja Dudę, zamiast rozpraszać siłę wyborców na pozostałych kandydatów. Pan Grzegorz Braun odpowiedział wówczas: 

- Andrzej Duda nie nadawałby się na urzędnika do mojej kancelarii........

Miał Pan rację ŚWIĘTĄ wówczas Panie Grzegorzu. Dziś widzę ten ocean, który dzieli Pana od tej żydowskiej kukły. I który dzielił Pana wówczas, gdy było przed wyborami. My Polacy, możemy dziś tylko bardzo żałować i boleć nad tym co się stało. I co niestety wciąż trwa. Ta niszczycielska prezydentura tego, jak Mówi o nim Pan Wojciech Cejrowski - nasłanego, &, &, &..........

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:5)

Komentarze

Taki wybór nam dali, albo on albo Bronko. Więc nie mielismy praktycznie zadnego wyboru i stało sie, jak się stało. Teraz płacz. Na przyszłość należy zadbać o to, by było kogo wybierać. Jak nie, to znowu będzie z deszczu pod rynnę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1560303

Wybór był,  tyle że z niego nie skorzystano...Tutaj na tym portalu po społu z markową staraliśmy przekonać blogerów do Grzegorza Brauna... "coś my się nasłuchali ?"

Że ma mały słupek... ( i to mężczyźni pisali, chyba z jakiegoś rozżalenia...) wyborczy...

Jozio się wyśmiewał  , że ma 0,00001...

Inni znowu Grześkowi " dorobili gębę " , że wujek itd....

Znowu inni , że dobry tylko do dokumentalnych filmów ...

A przecież zdobył powyżej 100 000 głosów... więc gdyby była świadomość społeczna , to zdobył by  więcej...gdyby była mobilizacja... A tak to mamy Dude...

I mamy to co mamy... Z drugiej strony i o tym też już pisałem, może dobrze, że tak się stało. Lubię Grzegorza i byłaby realna szansa, że po wygranych wyborach poniosł by śmierć,  a to byłaby wielka  strata. Pozwalają mu mówić, lecz  tylko z punku obserwatora, rozładowuje tym samym napięcia społeczne. Więc jest im na rękę... Opanowali już wszystko, więc czują się pewnie w tym polskim siodle. Dlatego właśnie nie mordują naszych tytanów patriotyzmu takich jak np. Michalkiewicz, Nowak, Braun, Krajski i pozostali,  bo właśnie rozładowują napięcie... Polacy lubią posłuchać i emocjonalne nakręcać się  , z czynami jest już gorzej... Druga strona doskonale to wie i wykorzystuje. 

Ps. Niedawno dr.Czerniak (to  ten ,który walczy przeciwko trującym Polaków  szczepionkom, szczególnie dzieci) musiał stanąć przed Izbą Lekarską celem odebrania  mu pozwolenia wykonywania zawodu. Demonstrantów była garstka...może z trzydzieści osób,  może trochę więcej...Ludzie mają to wszystko po prostu w dupie !

I taka ta Polska cała...pogrążona w narzekaniach i sparaliżowana własną głupotą... bo jakże to inaczej nazwać? 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560475

Były wybory , była agitacji za PiSem. Teraz jest tłumaczenie,  że PiS się stara , że gdyby nadal było PO- SLD,  to by się działo...itd.

Kolega Roman z USA informuje nas ,że kluby Gazety Polskiej , a więc tuba propagandy PiSu celowo nie wzmocnił inicjatywy naszych Rodaków w USA, by lobbować przeciwko szkodliwej dla nas ustawie o odszkodowania dla Żydów. Prezesi Polonii również tak jak Polski Rząd i Prezydent Duda nie włączyli się do tej akcji. Nasi Rodacy na własne koszta i dysponując własnym czasem bronią przyszłości naszego kraju.

A portal Niepoprawnych nic !

A Gawrion & Co. NIC!

A pamiętam, gdy wygrał PiS i Duda jakie tu były...aj waj...

I jazgdyni pyta mnie czemu tu często nie zaglądam?

Bo całkiem zwyczajnie do qrwy nędzy krew mnie zalewa..

Dlatego Januszu nie zaglądam...

Bo ostatnio kilka lat temu, gdy pisałem o Żydostwie, to od Satyra po ciebie DUPAMI żeście trzęśli... ,

że tak nie można...,

że to antysemityzm... ,

że nie wypada...

I teraz co jest ?

POLIN !

Tylko oczywiście jeszcze tego nie widzicie... 

Bo dopiero jak zoorientujecie się,  że obowiązujący jest hebrajski albo jidysz,  o ! To wówczas zaczniecie się zastanawiać ... że chyba coś nie tak...

Dupy dajecie panowie na całej linii... zupełnie jak Tygodnik Powszechny... katolicy na urlopie...

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1560479

Zupełnie jak Indianie,

którzy nie widzieli statków Kolumba, bo im się w głowach nie mieściło, że może istnieć coś tak dużego. Potem wiadomo jak to się skończyło.

Sterujący z naszej woli

Zakładają w Polsce Polin.

I wyniszczają młode pokolenia szczepionkami. Codziennie setki nowonarodzonych ma wstrzykiwane pod przymusem toksyny. Jakie będą przyszłe pokolenia?

W tym czasie połeczeństwo najbardziej zainteresowane jest przecenami w Biedronce i tańcami na lodzie.

Tu też, tylu intelektualistów, a spieramy się o jakieś nieistotne p...doły, zamiast odkrywać największe zagrożenia, naradzać się jak im przeciwdziałać i przede wszystkim mobilizować siebie i innych do działania.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1560530

Widzą doskonale.

Przecież to są  ludzie inteligentni i nie miękkim palcem zrobieni!

PS

Pierworys ujawniony 

Nie przejdą farmazony!

Pozdrawiam Z. Amatora.

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

casium

#1560551