W co gra PO? Relokacja do Poznania?

Obrazek użytkownika Piotr Szelągowski
Kraj

Schetyna mówi o Poznaniu - odpowiedź poznańska na konferencji w biurze PIS: pytania do prezydenta miasta.

Osobiście odnoszę wrażenie, że politycy PO zachowują się jakby chcieli zatopić okręt, którym już nie kierują na złość całej reszcie pasażerów...
Pomysł z przyjęciem uchodźców do Polski jest marnym pomysłem na wygranie czegokolwiek ponieważ właśnie dlatego że ich tu nie ma mamy względny spokój.
I to widzi większość społeczeństwa.
Ponadto może warto zadbać o tych, których już ze wschodu przyjęliśmy?
Może społeczeństwo Poznania nie wie, że jest tu kilka rodzin ze wschodu Ukrainy. Mają pewne problemy lokalowe - miasto już im nie pomaga tak jak na początku. I jak to jest?
Mamy swoich uchodźców, których ledwo ledwo utrzymujemy i chcemy jeszcze - nie swoich???

Do tego (marne) socjotechniczne manipulacje prezydenta miasta mówiącego o kobietach i dzieciach wymagających hospitalizacji.

Czy prezydent Jaśkowiak zastosował kruczek aby zmiękczyć poznańskie serca? - Kobiety i dzieci tylko do szpitala - relokacja? Okazuje się że to nie on czy nawet Polska wybiera uchodźców których chce się nam przydzielić - ale urząd unijny we Włoszech. A więc opowieści Jaśkowiaka o tym kogo chce sobie przyjąć są nieprawdą. Konferencja i sześć pytań do prezydenta miasta w  biurze PIS. Poseł Szymon Szynkowski Vel Sęk odpowiada i zadaje pytania prezydentowi miasta.

Z tego co się orientuję (po rozmowach z Poznaniakami jakie odbywam) nikt nie chce tutaj uchodźców - potencjalnych terrorystów. Wielu z tych Poznaniaków dla świętego spokoju zagłosuje na kogokolwiek byleby tylko nie widzieć uchodźców na oczy.
<u>Jestem ciekaw jak PO przekona tych ludzi, żeby ktokolwiek z nich zagłosował na tą partię</u>.

PIS rządzi lepiej lub gorzej, mniej więcej poziomem podobnie do poprzednich rządzących - w niektórych tematach pomocy społecznej o wiele lepiej od poprzedniej ekipy- co by się nie powiedziało, ale przynajmniej jakoś opiera się przed hegemonią UE dotyczącą relokacji i stara się blokować zakusy UE na dyktowanie nam warunków.
I to jest spory plus na ich konto, co by nie powiedzieć o reszcie.

Do tego bardzo sugestywna wypowiedź Szymona Szynkowskiego o wydawanym Euro tam na miejscu dla uchodźców i tutaj - różnica między wartością faktyczną tych pieniędzy, gdzie wiadomo że pomagając na miejscu w domu komuś dajemy mu szansę aby po prostu został w swojej Ojczyźnie, nie musiał uciekać - co jest dobre tak dla niego jak i dla nas i o wiele mniej kosztowne - bo to jest właśnie ten atut.
<a href="https://bialykruk.pl/wydarzenia/biskup-z-syrii-pomagajcie-na-miejscu-to-..."> Biskup z Syrii: Pomagajcie na miejscu! To zły pomysł, aby uchodźców zabierać z ich rodzinnych krajów. </a>

Przy okazji polecam, sonda na ulicach Poznania: http://www.obalamyglupote.pl/2017/06/turlamy-sie-ze-smiechu-mieszkancy.html Odpowiedzi są bezlitosne dla lidera PO: 

"Nie chcemy skończyć jak Londyn..."

 

Źródło: Gry PO -po co?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1543091

Jako Poznaniak nie chcę by przyjmowano obco kulturowo przybyszów z bliskiego wschodu, którzy zabijają chrześcijan, bo tak nakazuje ich Allach, czy Mahomet, prorok Allacha.

Nie ma mego pozwolenia na sex z dziećmi, zwierzętami, na co pozwala ich bożek Allach w koranie.

Tęczowy Jacku, jeszcze rok twego urzędowania w Poznaniu i skończy się twoje budowanie Sodomy i Gomory w Poznaniu, jak i twoich kolegów z PO w całym kraju.

Naszym jedynym Bogiem Polaków jest, Jezus Chrystus Król Polski, Amen, Amen. Amen.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1543096