Ratujmy kobiety czyli wyznania podręcznej.

Obrazek użytkownika norwid
Świat

Ratujmy Kobiety

Wielka burza miała miejsce w Polskim Sejmie po 10.01.2018 z powodu odrzucenia obywatelskiego projektu ustawy „Ratujmy Kobiety”. Doszło do częściowej dezintegracji totalnej opozycji która nie potrafiła obronić w głosowaniu inicjatywy liberalizującej aborcję.

 

Referując projekt w sejmie tuż przed głosowaniem pani Izabela Nowacka stwierdziła że: „Żołądź to nie jest dąb, jajko to nie jest kura, a płód i zarodek, i zygota, i zlepek komórek nie jest dzieckiem”. Po tych słowach posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska jak i kilka innych osób wstało i wyszło z sali sejmowej. (1) W nagrodę za brak udziału w głosowaniu nieznani sprawcy oblali biuro poselskie pani poseł gnojówką. Przypuszczam że były to osoby popierające mordowanie nienarodzonych dzieci.

 

Słowa pani Nowackiej zasługują na szersze omówienie ponieważ świat skręca dokładnie w stronę przeciwną aniżeli to co sugerowała.

„Polska jest i będzie krajem neutralnym światopoglądowo. Im bardziej politycy, kler i rząd uderzają w prawa kobiet, im bardziej wprowadzają nakazy religijne i przymusy wiary do edukacji i funkcjonowania społeczeństwa, tym silniej to wahadło społeczne odbije w stronę laicyzacji. To już widać po danych - Bez względu na waszą dzisiejszą decyzję nie pozwolimy, żeby polskim państwem rządzili religijni fundamentaliści i gorliwi partyjni wykonawcy poleceń części katolickiej hierarchii. Nigdy nie zgodzimy się na to, by do naszego domu komisarz wchodził przez okno, a spod łóżka wyłaził biskup.” (2)

 

Mocne słowa demonów przeszłości czerwonej zarazy dziś mają się jak pięść do oka. Oto bowiem zachodnia Europa ostro skręca z drogi neutralnej światopoglądowo w stronę islamizacji. Zakazana staje się nie tylko krytyka samej religii Mahometa jako burzyciela porządku publicznego ale nawet wymienianie zamachowców jako zwolenników radykalnego islamu. Mówi się że zamachu dokonał człowiek niezrównoważony psychicznie albo że był pijakiem, broń boże że krzyczał „Allah akbar”.

Lewicowa poprawność polityczna zapędziła laicką Europę w kozi róg. Choć i tu należy z pokorą przyznać że winny jest sam Kościół-Rzymsko-Katolicki.

 

Niezrównany wiek śmierci XX stulecie od narodzenia Chrystusa był czasem dominacji Związku Sowieckiego w Euro-Azji. To ateistyczne imperium posiadało swoje wpływy zarówno w katolickiej Polsce jak i w islamskim Egipcie. Polska broniła się przed sowietyzacją za pomocą wiary katolickiej. Egipt natomiast chronił się przed dominacją syjonistycznego Izraela i USA za pomocą ZSRR. Ciekawie wygląda demografia w tych dwóch krajach od zakończenia 2 Wojny Światowej tj 1945-1999. Polska startuje z poziomu 24 mln a kończy na 38mln ludności. Egipt natomiast z 26 mln zwiększa populację do 92mln ludności.

 

Tak oto w sposób bezsporny widzimy przyczynę islamizacji Unii Europejskiej. Po prostu katolicyzm jest biologicznie nie efektywny. Z tego właśnie powodu rozwinięty cywilizacyjnie zachód na gwałt importuje islam. Staje się on narzędziem do realizacji imperialnych planów stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ – Francji i Wielkiej Brytanii oraz potęgi gospodarczej – Niemieckiej Republiki Federalnej.

 

Laicka Francja, podobno neutralna światopoglądowo do czego tak gorliwie odwoływała się pani Nowacka w swoim przemówieniu, odnotowała ostatnio spadek populacji. (3) "To zła passa czy koniec epoki? Wyjątkowa dynamika przyrostu naturalnego, która była wyróżnikiem Francji, wydaje się już przeszłością. Obraz, który wyłania się z danych francuskiego instytutu statystycznego INSEE, ma ciemne barwy" czytamy w "Le Monde".

Nieprawdopodobna sytuacja - Francja która najwięcej korzystała z polityki rolnej EU drenując budżet Wspólnoty Europejskiej, Francja która polityką ekonomiczną i gospodarczą okradała środkową Europę z efektów jej pracy, wreszcie Francja która zadłużała się na potęgę aby finansować swą pro demograficzną socjalną politykę – To ona właśnie zaczyna wymierać.

Na nic zdał się import islamu, na nic okradanie Niemiec czy krajów Środkowej Europy. „Nic to” jak mawiał Wołodyjowski a statystyka jest nieubłagalna.

 

Dziś możemy dowiedzieć się że Francja zamierza zmienić swą politykę wobec migrantów.(4) "Francja powinna przyjmować uchodźców, ale nie może przyjąć wszystkich migrantów ekonomicznych" stwierdził szef MSW Gerard Collomb. Francuskie elity zaczynają dostrzegać że import nierobów i dzieciorobów działa destrukcyjnie na morale białej Francji. Do tego stopnia destrukcyjnie że zniechęca to do efektywnej pracy rdzeń społeczeństwa czyli klasę średnią. To zaś grozi anarchią i nieodwracalnym upadkiem państwa. Sny o potędze należy zatem schować do szuflady i zacząć szanować inne kraje europejskie.

 

Problem demograficznego regresu krajów uprzemysłowionych wynika z kilku powodów.

Wypunktować należy czynniki środowiskowe:

1 Toksyczne szczepienia upośledzające dzieci a w szczególności ich system immunologiczny i neurologiczny

2 Toksyczne konserwanty, wzmacniacze smaku, barwniki w żywności które niszczą biocenozę przewodu pokarmowego.

3 Toksyczna chemia gospodarcza i leki syntetyczne pogarszające zdolności prokreacyjne.

3 Fluoryzacja wody wywołująca otępienie umysłowe a w konsekwencji niszcząca relacje międzypokoleniowe.

4 Smog elektromagnetyczny, mikrofalowy uszkadzający komórki jajowe jak i plemniki.

 

Oraz czynniki społeczne:

1 Medialna demoralizacja społeczeństwa poprzez promocję zboczeń.

2 Systemowe zaniżanie poziomu edukacji na wszystkich szczeblach co promuje bezwolnych wykonawców liberalnej elity a w konsekwencji zabija męskie libido. (tzw Europa wykastrowana)

3 Niesprawiedliwa polityka socjalna która penalizuje pracę a wywyższa nieróbstwo. (finansowanie południowych imigrantów)

4 Ubezpieczenia społeczne które rozrywają więzy międzypokoleniowe i promują bezdzietność.

 

Oraz najważniejszy z czynników społecznych

5 LEWICOWY SOCJALISTYCZNY POKÓJ. Opisany i sprawdzony wielokrotnie eksperyment Calhouna „Mysia Utopia” (5) w sposób dobitny opisuje ateistyczne socjalistyczne społeczeństwo Europy.

 

Wyznania podręcznej

 

Świat już jest tak zbudowany że jeśli rodzą się problemy pojawiają się osoby które chcą im zaradzić. Zwierciadłem współczesności i jej wyzwań jest kultura i jej emanacje jak literatura i film.

Co prawda „Opowieść podręcznej” (6) powieść autorstwa Margaret Atwood wydana w 1985 w Toronto była sprzeciwem wobec polityki Ronalda Reagana i miała na celu obronę emancypacji kobiet ale jednocześnie jako żywo dotknęła przyczyn i konsekwencji depopulacji zachodniej cywilizacji.

Ponad 30 lat później MGM Television wyprodukowała serial pod tym samym tytułem (7) ale wymowa tego dzieła filmowego w moim odczuciu jest dokładnie odwrotna aniżeli zamierzenia autorki powieści.

Przyczyny depopulacji w tym serialu zostały przedstawione w 1 odcinku - słowami ciotki Lidii (Ann Dowd) 16 minuta:

 

„Ksiądz, lekarz i gej – wszystko splugawili. Zanieczyszczali powietrze chemikaliami, promieniowaniem i truciznami. Bóg zesłał szczególną zarazę – bezpłodność. Robiło się coraz gorzej, antykoncepcja, pigułki dzień po, zabójstwa dzieci żeby tylko mogli mieć te swoje orgie. To były złe kobiety, znaczy dziwki. Za to wy, jesteście szczególne. Płodność to dar od samego Boga. Zostałyście nietknięte z powodów biblijnych. Jak Bila służyła Racheli tak wy będziecie służyć komendantom wiernych.”

 

Mnie osobiście zastanawiało dlaczego ciotka Lidia przez cały 1 sezon do podbudowy swojego działania nie użyła ani razu Nowego Testamentu. Jednocześnie internetowe opisy tego serialu mówią o budowaniu w USA sekty „pseudo-chrześcijańskiej”. Przecież odwołania wyłącznie starotestamentowe są wyrazem mozaistycznego charakteru owej sekty rządzącej największą potęgą obecnego świata. Wniosek niemożliwy do wyrażenia w politpoprawnych mediach – w USA władzę sprawują ortodoksyjni żydzi którzy pozostałym tzw gojom zrobili piekło na ziemi.

 

To jednak nie wszystko, serial „Opowieść podręcznej” który jest symboliczną antytezą powieści pod tym samym tytułem wcale nie ma wymowy antyżydowskiej. W mojej ocenie nie jest nawet próbą deprecjonowania Starego Testamentu. Jest sygnałem do jakich działań może posunąć się zorganizowana grupa w akcie desperacji. Wtedy gdy materializm zabija duchowość czego konsekwencją jest depopulacja, czynniki władzy zmuszone do podtrzymania istnienia państwa posuwają się do działań bezwzględnych. Wszystko dotyczące praw kobiet co dziś wydaje się nam normalne i bezdyskusyjne w niedalekiej przyszłości może być zakwestionowane. Jest to jednocześnie najłagodniejszy scenariusz walki z depopulacją. Dowiadujemy się o tym w 9 odcinku serialu kiedy to do ośrodka „prokreacyjnego” przybywa pani Ambasador Meksyku.

Główna bohaterka, (Freda / June Osborne) chodząca macica, ma szanse opowiedzieć gościowi o swoich dramatach. Tytułowe wyznania podręcznej o gwałtach, okaleczeniach innych surogatek, odbieraniu dzieci, mordowaniu nieposłusznych i więzieniu na jakie jest skazywana. Wszystko zostało przez panią ambasador skwitowane jednym zdaniem. „ Przez 7lat w jednym z dużych miast Meksyku nie urodziło się ani jedno dziecko”. Tak, tak - w katolickim liberalnym Meksyku gdzie rządzą masoni a biskup nie wyłazi spod łóżka.

 

Wyobraźmy sobie zatem konsekwencje takiej sytuacji kraju neutralnego światopoglądowo, w takim raju dla kobiet o którym marzy sobie pani Izabela Nowacka. Jaki jest sens życia tych ludzi? Sens pracy? Czy jest sens chronić broń atomową w takich potęgach jak USA/Rosja/Chiny? Kto dokona niezbędnych działań aby uchronić ziemię przed atomową wojną o.. dzieci? Pewnie zaś wszyscy będą się oglądać na żydów i oskarżać ich o całe zło tego świata.

 

Jeśli ktoś wyobraża sobie że „Opowieść podręcznej” to tylko Science Fiction a depopulacyjny problem go pośrednio nie dotyczy niech poczyta sobie ile dzieci z błahych powodów odebrano Polakom w Niemczech, Norwegi i Szwecji.

 

 

1 https://dorzeczy.pl/kraj/52718/Poslanka-Nowoczesnej-Nigdy-nie-uznam-ze-3...

2 https://wp.tv/i,nowacka-o-liberalizacji-aborcji-nie-zgodzimy-sie-by-bisk...

3 http://www.stefczyk.info/wiadomosci/swiat/le-monde-liczba-urodzen-spada,...

4 http://www.stefczyk.info/wiadomosci/swiat/francuzi-chca-ograniczyc-naply...

5 https://www.youtube.com/watch?v=dA09IcFpRQU

6 https://pl.wikipedia.org/wiki/Opowie%C5%9B%C4%87_podr%C4%99cznej

7 https://pl.wikipedia.org/wiki/Opowie%C5%9B%C4%87_podr%C4%99cznej_(serial_telewizyjny)

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)