Dlaczego Izrael palnął sobie w głowę?

Obrazek użytkownika norwid
Świat

Wojna żydowsko-żydowska nabiera tempa. Obserwując dzisiejsze doniesienia można odnieść wrażenie że niewątpliwie istnieje dwugłos w środowiskach żydów amerykańskich i izraelskich.

 

Holokaust urojony?

 

Na ołtarzu wielkiej kasiory została złożona religia holokaustu. Swego czasu ówczesny ambasador Izraela w RP Szewah Weiss w wywiadzie telewizyjnym stwierdził że holokaust jest religią. Mamy więc dwie religie żydowskie – dla ortodoksów judaizm i reszty ludzi holokaust.

Dziś obserwujemy bezprecedensowe dziejowe wydarzenie – zgnojenie i zeszmacenie religii holokaustu przez samych żydów. Niepojęte i nieprawdopodobne a wszystko po to aby wycisnąć Naród Polski jak cytrynę za straty 2 Wojny Światowej.

 

Dzisiejsze "Jerusalem Post" podaje: 61 deputowanych w 120-osobowym Knesecie popiera projekt ustawy, na mocy której Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holokaustu, jeśli przyjmie nową ustawę o IPN. Projekt popierają posłowie rządzącej koalicji i część opozycji. (1)

 

Przypominam słowa żydowskiego historyka z Izraela Efraima Zuroffa.

"Polacy mogli być odpowiedzialni za śmierć wielu tysięcy Żydów, ale polski aparat państwowy nie został włączony do nazistowskiej machiny ludobójstwa przeciwko Żydom i pod tym względem Polska jest faktycznie wyjątkiem na tle wielu innych krajów w okupowanej przez nazistów Europie".. "Polska była wspólnikiem w Holokauście" jest także nieprawdą, bo "nie było Polski" pod okupacją niemiecką. Polska suwerenność została zlikwidowana, a terytorium kraju zostało objęte przez nazistowskie rządy.”.. "Państwo polskie nie uczestniczyło w Holokauście, ale wielu Polaków uczestniczyło" (2)

 

Co to oznacza dla ustawy izraelskiego Knesetu? Otóż jeśli państwo Izrael kwestionuje oczywiste fakty historyczne podpierając się przy tym retoryką i terminem „holokaustu” kwestionują tym samym autentyczność tego wydarzenia. Dają pełne prawo społeczności międzynarodowej do kwestionowania bestialstwa oprawców, wybielania kolaborantów i zadawania kłamu samym ofiarom – ŻYDOM.

Takiego debilizmu ze strony Izraela się nie spodziewałem. Byłem przekonany że będą prowadzić roztropną grę dyplomatyczną ale oni idą w zaparte. Nawet jeśli pisowska Polska się ugnie przed dyktatem to i tak mleko się rozlało. Jeśli teraz dojdzie do umiędzynarodowienia problemu „polskich obozów zagłady” to tym gorzej dla Izraela. Każdy bowiem zobaczy że Izrael to zwykły oszust i złodziej a prawdę historyczną mają za nic i przeliczają na szekle i petrodolary.

 

Perturbanty

 

Po wyczerpującej rozmowie Marszałka senatu Karczewskiego z panią Ambasador Izraela senat podjął dziś decyzję dołączenia ustawy o IPN do porządku dziennego. Komisje senackie bez poprawek poparły nowelizację ustawy o IPN, która wprowadza kary za przypisywanie odpowiedzialności Polakom m.in. za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką.

Połączone komisje nie zgodziły się na poprawki zaproponowane przez senatora PO Jerzego Federowicza. Odrzuciły też propozycję wykreślenia z ustawy zapisu o "zbrodniach ukraińskich nacjonalistów" i nie zgodziły się na poprawkę senatora Jana Rulewskiego z PO, który chciał, by z noweli ustawy o IPN wycofać karę więzienia, a pozostawić jedynie karę grzywny i karę ograniczenia wolności. (3)

 

Z obiektywną prawdą nie zgadza się również było nie było sympatyk Państwa Polskiego Jonny Daniels. Stwierdził on że „niestety, mamy do czynienia z olbrzymią eskalacją konfliktu. Znów mamy dwie strony, które ze sobą nie rozmawiają i nie chcą siebie słuchać. W polskim Senacie nie zgłoszono żadnych poprawek do ustawy o IPN więc większość w Knesecie odpowiedziała właśnie w taki sposób.” (4)

 

Jak to nie zgłoszono skoro zgłoszono? Wygląda na to że nawet u żydowskich przyjaciół Polski hagada jest ważniejsza niż fakty. I tak na zasadzie równowagi działań pan Daniels przekonuje polskich czytelników portalu „wPolityce” że działania Knesetu są uzasadnione choć na wstępie stwierdza oczywistą nieprawdę że poprawek senackich nie było.

 

Dlaczego Izrael postanowił zamordować własnymi rękoma religię holokaustu którą tworzył przez ponad pół wieku tłumaczy nam w banalny sposób wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.
„- Od roku przyjmuję przedstawicieli ambasady Izraela, w tym ambasador Annę Azari, z protestami przeciwko ustawie reprywatyzacyjnej” (5)

 

Polska duża ustawa reprywatyzacyjna ostro koresponduje z amerykańską Ustawą 447 (Justice for Uncompensated Survivors Today tj. o obowiązku raportowania nt działań niektórych państw obcych w odniesieniu do majątku ery Holokaustu i powiązanych z tym kwestii –). Została przyjęta przez Senat USA 12 grudnia ub.r. Ustawa czeka jeszcze na podpis prezydenta Trumpa. Jej konsekwencją może być nękanie Polski, aż do czasu gdy się złamie. (6)

 

Łączą się zatem dwie ustawy majątkowe. Ustawa Stanów Zjednoczonych Ameryki i Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku majątków żydowskich istotą klanowego stosowania własności dóbr osób zmarłych bezpotomnie jest kwestia odpowiedzialności za Holokaust Państwa i Narodu Polskiego.

Jeśli zatem Polski Parlament na ordynarne próby wyłudzenia olbrzymich odszkodowań podejmuje skuteczne metody prawne zrozumiałym staje się nerwowość i wściekłość międzynarodówki syjonistycznej. Najsmutniejsze w tym jest to że nasz izraelski sojusznik nie uczynił nic aby Polska otrzymała reparacje wojenne od Niemiec.

 

Epitafium dla Izraela

 

To wszystko jednak jest mało znaczące wobec istnienia państwa Izrael. Czymże bowiem są bezprawne reparacje wojenne od Polski na rzecz Izraela wobec niebezpieczeństwa likwidacji państwa Izrael?

Wygląda na to że żydowskie ośrodki decyzyjne w USA są świadome sytuacji tak Izraela jak i Państwa Polskiego. Nowy minister MON RP stwierdza: "Dobre wieści w sprawie programu Wisła. Uzyskaliśmy niższą cenę oraz przyspieszony termin dostawy. Redukcja kosztów nie ogranicza zakładanych zdolności bojowych systemu. Jesteśmy na dobrej drodze, aby podpisać umowę z końcem pierwszego kwartału 2018 roku". (7)

Co należy rozumieć jako próbę reakcji na konflikt izraelsko-polski. Powtórzę jeszcze raz: jeśli USA traci Polskę na rzecz Niemiec to w niedługim czasie byt państwa Izrael staje pod znakiem zapytania.

Żeby jednak było weselej, na co zwracają uwagę dziennikarze TVPInfo, wygląda na to że Izraelczycy dostali jakieś grube obietnice od Niemców i właśnie dlatego wojna żydowsko - żydowska nabiera rumieńców.

 

 

1 http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/567849,wiekszosc-w-knesecie...

2 http://norwid.neon24.pl/post/142205,the-last-man-standing-in-the-polish-...

3 http://fakty.interia.pl/polska/news-nowelizacja-ustawy-o-ipn-komisje-sen...

4 https://wpolityce.pl/polityka/379304-3-pytania-do-jonnego-danielsa-o-now...

5 http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/patryk-jaki-izrael-ma-zastrze...

6 http://dzienniknarodowy.pl/prof-chodakiewicz-o-amerykanskiej-ustawie-447...

7 http://fakty.interia.pl/polska/news-blaszczak-dostawa-systemu-patriot-sz...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Co zrobi TVN z nagranym już kilka miesięcy temu w lesie materiałem z dzisiejszych ekscesów nacjonalistów i narodowców przed ambasadą Izraela.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

26 Maj
Głosujemy na PIS
Lista nr.4

#1557039

bo się amerykański właściciel skurczy do rozmiarów Monako. Do tego sprowadza sie wysadzenie USmanów z Polski. Robota Putina, Netanjahu i Merkel.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1557052

Dawid Wildstein ostro krytykuje rząd… Izraela

Ten krótki wpis dziennikarza kojarzonego głównie ze środowiskiem „Gazety Polskiej”, obecnie wicedyrektora w TVP1, szybko zyskał na Twitterze wiele polubień i jest chętnie podawany dalej.

Dawid Wildstein napisał na Twitterze wpis który ma już ponad 500 „podaj dalej” i ponad 1,5 tys. „polub”:
Niestety. Izrael dokonał spektakularnego samozaorania.
Zakłamał historię, pomógł w relatywizacji winy nazistów
Zraził do siebie proizraelski rząd
Wkurwił jeden z najmniej antysemickich narodów w Europie
Wsparł środowiska w Polsce, które Izraela nienawidzą
Brawo Wy!
Po co Wam to?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1557044

Mocny materiał i wpełni popieram red. Gadowskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=Mjf1ScXmkWM

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1557051