Za Rafała!!! Trzaskowski jak milicjant chce legitymować

Obrazek użytkownika Nathanel
Kraj

Za Rafała ! Tym razem Rafałek HGW zawalczył sam za siebie. Heroizm przyszłego bufetowego obezwładnia jak teaser.

 - Proszę się przedstawić, bo nie wiem z kim rozmawiam. Proszę się przedstawić, pracuje pan za publiczne pieniądze. Obraził mnie pan - mówił oburzony kandydat PO na prezydenta stolicy.

I cóż tak zdegustowało pana Łafała? Kłeczek miał powiedzieć Trzaskowskiemu, że "nie jest wart rozmowy".

Zamiast odpowiedzieć na pytanie: "czy usunie pan ten film z Internetu? " -  o co zapytał reporter TVP INFO wzruszony do dzisiaj grą Żebrowskiego idol PO zapomniał tylko powiedzieć jak zdarzało się w PRL-U _ " Czy pan wie kim jaj jestem" ? i tylko chciał ustalić kim jest jego rozmówca, tak jakby nie mogli tego zrobić jego adwokaci....

"Nazwisko i funkcja proszę" - rzucił w kierunku dziennikarza pan Czaskowski, tak jakby siedział na wypożyczonej ławeczce. Szkoda że nie poprosił o książkę zażaleń.

Kilka dni temu Trzaskowski nie wpuścił ekipy mediów publicznych do kampanijnego busa.

A przecież całkiem niedawno pan Czaskowski walczył o wolność nieskrepowanego dostępu dziennikarzy do posłów.

Czy aby nie o wolne media

walczył noce i dnie pod wodzą kaprala Szczerby - organizatora puczu nasz Rafałek za którego ginął Michałek Żebrowski?

Czy to za kapralem Szczerbą ukrywa się nasz gwiazdor wywiadu? (Proszę się przedstawić, bo nie wiem z kim rozmawiam). Rafałowi zdawało się widać że jest medium i rozmawia z duchem telewizji publicznej z czasów PO która wtedy oczywiście nie była rządowa.

Rządowe były TVN i Polsat w których pan Kłeczek zdobywał szlify i dlatego Czaskowski doznał roztrojenia jaźni.

Może w kamizelce i pod opieką matki chrzestnej pan R.T. czułby się bardziej bezpiecznienawiet wiedząc że za chwilę utonie?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Czaskoski to normalnie aż pomarańczowy jest.... albo za dużo solarki albo jakiś weneryk...

Co obstawiacie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1570307

Napiszę Wam o kandydacie sfer UB - Rafale żeby poszerzyć Waszą zerową wiedzę. 
Cyt. za Wikipedia: Rafał Kazimierz Trzaskowski (ur. 17 stycznia 1972 w Warszawie) – polski polityk i politolog, doktor nauk humanistycznych, specjalista w zakresie spraw europejskich.
Jest absolwentem Kolegium Europejskiego w Natolinie, a także Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Był stypendystą Oxford University (1996) oraz paryskiego Instytutu Unii Europejskiej ds. Badań nad Bezpieczeństwem (2002). W 2004 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiej[1].

Sami z tej miernoty – wykształconej do gotowania na gazie i ostrzenia opinii publicznej – robicie nie wiem kogo. Ten człowiek to jest zero. Dosłownie ZERO. On na niczym konkretnym się nie zna. Nie ma żadnego zawodu. Sami sobie jesteście winni bo jesteście zwykłe matoły.

Obecnie w Polsce 80 % problemów to Unia Europejska. Zamiast się tak ekscytować, przypomnijcie sobie proszę 13 514 872 matołów głosujących za wstąpieniem do UE (byłeś wśród nich?). Trzeba o tym było myśleć w 2003 podczas referendum, proszę 13 514 872 matołów. No i jeszcze ten błysk geniuszu w A.D. 2009 – Traktat Lizboński panów Kaczyńskich. Aż im pióro pokazało gest Kozakiewicza, ale też nie pomogło, proszę 13 514 872 matołów.
W sumie wszyscy siedzą w gównie po szyję a więc cicho sza umysłowe niemoty.
„Unia” mówiła, że „da” tylko nie dosłyszeliście, że „w dupę”. 14 mln matołów dedykuję wierszyk:
”Koci, koci, łapci,
pojedziem do babci,
ale ani słówka,
bo babcia Żydówka”

Chciał naród polski Unii to ją ma. Koniec kropka.
Referendum w Polsce w 2003 roku – referendum ogólnokrajowe w sprawie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej: „Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej?”
TAK 13 514 872 / 77,45%
NIE 3 935 655 / 22,55%
Głosy ważne 17 450 527 / 99,28%
Głosy nieważne 126 187 / 0,72%
Razem 17 576 714 / 100,00%
Frekwencja 58,85%
Frekwencja wymagana 50,00%

Stanisław Michalkiewicz: „Warto zwrócić uwagę, że subwencje, jakie przez ostatnie 14 lat Polska uzyskała z Unii Europejskiej (146 mld euro), po odjęciu od nich wpłaconych w tym czasie przez Polskę składek (47 mld euro), a następnie podzielone przez 14, wynoszą 7 mld euro rocznie. Jest to, według aktualnego kursu, równowartość 28 mld złotych. Tymczasem w rekordowo korzystnym dla rządu i finansów państwowych roku 2017, koszty obsługi długu publicznego wyniosły 28,6 mld złotych, co oznacza, że subwencje netto z UE przeznaczamy w całości na obsługę długu publicznego, czyli przekazujemy lichwiarskiej międzynarodówce.”
 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1570390