Winnicki zdemaskował Schetynę jako szefa lewackiej jaczejki w Polsce.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Jedynym co macie do zaprezentowania Polakom, jest bycie agenturą wpływu zachodniego liberalizmu. To jest istota działalności PO i Nowoczesnej! Jesteście wasalami międzynarodówki liberalnej! – mówił dziś w Sejmie do Schetyny Robert Winnicki.

– Od kandydata na polskiego premiera oczekuje się, że będzie potrafił wysławiać się po polsku, że składania, że fleksja, poprawne budowanie zdania będą domeną polskiego premiera. Pan tego warunku niestety nie spełnia. A oczekuje się tego nawet od kandydata na przewodniczącego Rady Gminy – powiedział Winnicki.

Jedynym co macie do zaprezentowania Polakom, jest bycie agenturą wpływu zachodniego liberalizmu, która ma za zadanie traktować Polaków jak tubylców, których należy podbić i skolonizować. To jest istota działalności PO i Nowoczesnej! Jesteście wasalami międzynarodówki liberalnej! Taka jest prawda!

– Dziś PO jest partią lewacką, a nie żadną chadecką. (…) Jesteście lewacką jaczejką w Polsce! – oświadczył Winnicki.

Trzeba było widzieć minę Schetynę i stojących wokół niego Brutusów czyhających na potknięcie białozabka w momencie gdy Winnicki kpił sobie z niego słowami: 

"– Jest pan na tyle cwany, chytry i sprytny, że pan będzie trzymał władzę w tej partii. I jest pan na tyle niesympatyczny, bez charyzmy, bez autorytetu w polskim społeczeństwie, że nigdy pan tej partii nie poprowadzi do zwycięstwa.

Dlatego życzę PO jak najdłuższych pańskich rządów "

Nazwał też Schetynę tchórzem i wezwał do złożenia gdyż organizatorzy Marszu Nipodległości zamierzają go pozwać za oszczerstwa:
Jeśli nie jest pan drobnym kłamczuszkiem, to zrezygnuje pan z immunitetu – powiedział Winnicki. – Jeśli ma pan w sobie cień cywilnej odwagi, proszę złożyć immunitet!

Pan Winnicki nie jest bohaterem z mojej bajki ale w tej wypowiedzi miał rację.
 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

"Pan Winnicki nie jest bohaterem z mojej bajki ale w tej wypowiedzi miał rację."
 Popieram Autora :)zmiótł szyderczy uśmiech z gebusi grzecha  idealnie

pozdrowienia

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1554185