Prymas Polak - czyli zły to pasterz co dba o wilki a nie o owce!

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Nazwisko Polak nie czyni nikogo Polakiem.

- No więc panu wyraźnie tłumaczę: jeśli ja usłyszę, że w Gnieźnie odbywa się jakaś manifestacja antyuchodźcza i że na to wybierają się  moi księża, to mówię krótko: każdy, kto tam pójdzie będzie suspendowany - stwierdził stanowczo arcybiskup Wojciech Polak.

No to kiedy pan Prymas suspenduje nosicieli koloratki takich jak Sowa czy Lemański i wielu innych?

Prymas: Jeśli księża będą występować przeciwko uchodźcom, czeka ich suspensa

Prymas Polak założył jakiś prywatny Kościół? "Chrystus cierpi w uchodźcach i musimy się na tych uchodźców otworzyć." mówi Prymas. A kto jemu to powiedział? Bo w Ewangeliach nie ma o uchodźcach ani słowa. 

O tym jak się mieli zachowywać się uchodźcy wiemy z Biblii. Wiemy jak zachowali się Żydzi jako uchodźcy do Egiptu. Okradli swoich dobroczyńców ( przedtem wybili im pierworodnych i obłożyli plagami) a potem wchodząc do Ziemi Obiecanej mieli wybić do nogi jej mieszkańców.

I do tego wcześniej czy później zmierzają nachodźcy którzy są wychowani na tej samej Biblii.

Jeśli księża będą w jakikolwiek sposób manifestować przeciwko uchodźcom, czeka ich suspensa - zapowiedział prymas.

Ale przecież mądrzy ludzie nie manifestują przeciw uchodźcom a przeciw "najeźdźcom". Bo uchodźców z Ukrainy mamy w Polsce ponad milion i do tego dziesiątki tysięcy z wielu krajów. W Polsce żyją : • Białorusini , Czesi,  Niemcy,Ormianie, Rosjanie, Słowacy, Ukraińcy, Żydzi, Czeczeni, Litwini, Tatarzy, Karaimi, Łemkowie, Romowie i wiele innych....

Prymas promuje masoński Tygodnik? A nie lepiej od razu Gazety Wybiórczej? Nie ma prasy katolickiej w Polsce czy tylko Prymas jej nie czyta?

Dobry Samarytanin opatrzył pobitego kupca, dał pieniądze na opiekę ale nie wziął go sobie do domu, by mu zgwałcił żonę czy córkę, albo wysadził w powietrze rodzinę .

Gdzie był Prymas gdy Bufetowa wyprodukowała w Warszawie ponad 50 tysięcy uchodźców z kradzionych kamienic?

Jeśli Prymas będzie występował przeciw bezpieczeństwu Polaków zostanie wyklęty i odesłany do Watykanu do swojego lewackiego pryncypała. Dotychczasowi prymasi nie wszyscy, jak widać, nie splamili się zdradą Narodu.

Mt 6,1-6.16-18

Uważajcie, by swoich czynów sprawiedliwych nie spełniać przed ludźmi po to, aby was oglądali. Jeśli nie, nie będziecie mieć zapłaty u Ojca waszego, który jest w niebie.  Kiedy więc będziesz spełniał uczynek miłosierdzia, nie otrąbiaj tego przed sobą, jak to robią obłudnicy w synagogach i na ulicach, by zdobyć pochwałę u ludzi. Tak, mówię wam: oni już odbierają swoją zapłatę. Gdy natomiast ty spełniasz uczynek miłosierdzia, niech nie wie twoja lewa ręka, co czyni prawa, aby twój czyn miłosierdzia był w ukryciu. A twój Ojciec, który widzi w ukryciu, odda tobie. Kiedy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Bo oni lubią się modlić, stając w synagogach i na rogach ulic, aby się ludziom pokazać...

PS. Nazywa się gazetę którą prymas promuje OBŁUDNIKIEM  POWSZECHNYM. To faktycznie miejsce dla obłudników.

Nie otrąbiaj co robisz tak jak otrąbia ten którego pierścień całujesz, obaj tylko po to aby widzieli to zleceniodawca antychryst Soros.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:7)

Komentarze

mały Polak

 

nazwisko małego Polaka

do reszty mu zbrzydło

muzułmanów przygarnie

pod swoje skrzydło

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1550566

Ostatnim Prymasem Polski był ks.Stefan Kardynał Wyszyński i kropka. Niestety ....bywają pasterze, którzy zamiast paść powierzone im owce pasą się sami.

Jego kościół nie miesza się do polityki!

Do polityki polskiej w szczególności się nie miesza :)))) O tempora....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

CISZA

#1550599

pod komentarzami,smutne to ale prawdziwe a owemu kapłanowi życzę wiecej rozsądku

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1550623

Wygląda  na  to,  że   ten  Polak to... Żyd .  I etnicznie  i  religijnie.

Słowem -  zaprzaniec w  koloratce.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

cover

#1550639

Gdy zabrakło takich świętych kapłanów jak Jan Paweł drugi, ks kardynał 1000 lecia Wyszyński czy ks Popiełuszko, kościół katolicki w Polsce jest rozbijany od środka, przez żydo-masonów wśród purpuratów!!!

Wyznawców złotego cielca wśród kapłaństwa jest coraz większa liczba, co świadczy o tym wypowiedzi takich towarzyszy jak Nycz, Pieronek, Sowa, Lemański, Polak, który straszy kapłanów by nie chodzili na marsze które są przeciwne imigrantom, by ich nie sprowadzać do Polski.

Czy można nazwać jeszcze kapłanem człowieka, który chce by wilki wpuścić do owczarni, to czyim jest kapłanem, owiec czy wilków???

Wypowiedz Papieża Franciszka: "ja wiem że oni podbiją Europę i co z tego, trzeba przyjmować imigrantów" to tylko dowód że lobby masońskie dobrze się mają w Watykanie, a co dopiero w Polskim kościele katolickim.

W starszym pokoleniu kapłanów spora część to TW i żydo masoni, których świadomie umieszczano w Polskim kościele, by w końcu go rozbić.

Plan masonów świetnie się sprawdził w Europie zachodniej, ale pomylili się co do Polski, nie biorąc pod uwagę nastawienia Polaków co do Boga i wiary.

I nie POmogą zastępy zdrajców i sprzedawczyków i miliony dawane przez masonerie, bo Polska zawsze z Bogiem, a nigdy przeciw Bogu i tak już od 1050-ciu lat.

Więc jestem za lustracją w kościele katolickim i jak w wszędzie w Polsce i wszystkie parszywe owce won z kościoła i nowoczesnej polityki. Tylko prawda nas wyzwoli.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1550641