Czy Polacy są ofiarami spisku ?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

A czy to co mamy dzisiaj nie jest rezultatem spisku w Magdalence i przy okrągłym stole? To dlatego w zasadzie to pytanie jest retoryczne. Bowiem ofiarami są nie tylko Polacy ale cała społeczność światowa.

Mamy wreszcie naprawdę dobra zmiane ale jakoś nie możemy się doczekać wiadmości kiedy i czy, Polski rząd zechce potwierdzić że nie zaakceptuje układu TTIP.

TTIP to nie porozumienie o wolnym handlu. To tajna umowa przeciw demokracji

  Zauważyliście, że już od dawna konsekwentnie ośmiesza się wszystkich i wszystko co pozwala wierzyć że istnieje światowa grupa spiskowców. Że wydarzenia w poszczególnych regionach, krajach świata są wynikiem realizacji wielkiego globalnego spisku?  Niejako zamiast szerszego wprowadzenia pozwolę sobie zaprezentować zgrabną anegdotkę, która brzmi jak bajka – bowiem to w bajkach stosuje się personifikację zwierząt. We współczesnym świecie dzieje się odwrotnie – to ludzi traktuje się jak zwierzęta – jak BYDŁO ! Znamy to przecież z autopsji. Jeden taki (bez matury) zrobił na tym "profesurę".

 

 

Traktuje się i nazywa. Tak czyni władza której przedstawiciel nazwał elektorat opozycji "bydłem". Inni są tylko bardziej powściągliwi w słowach ale robią tak samo. Powyżej udowodniono że bydło nie rozumie i nie przyjmuje niczego do wiadomości. Utarło się że tylko krowa nie zmienia zdania i dlatego trudno "bydło" przekonać.

Ale człowiek, rozumna istota , powinien dać się przekonać. Powinien pozwolić sobie wytłumaczyć. Powinien wreszcie wcześniej czy później zrozumieć.Może nie rozumie tylko obecnej nowomowy więc ne dociera do niego rzeczywistość. Oczywista oczywistość.

Dlatego posłuchajcie dosadnego polskiego języka. Jeśli ktoś już na początku uzna że słownictwo, przecież jednak polskie (zawarte w tekście) nie jest dla niego akceptowalne proszę nie obrzucać podobnym autora bloga ale po prostu się przełączyć.

Zaręczam jednak że warto wideo obejrzeć i wysłuchać do końca. W końcu jest to język naszej elity rządowej.  A tasiemek z knajpy jednak słuchaliście. Ja osobiście takiego języka nie toleruję ale robię eksperyment- może w ten sposób coś do was dotrze.

Ostrzegam że użyty w video język powszechnie jest uznawany jako WULGARNY !

 

  

No i co? Czy to co Polaków spotyka od czasów jak daleko sięgnąć pamięcią, nie jest bardziej wulgarne niż język prawdy ?

A czy to co mamy nie jest rezultatem spisku w Magdalence i przy okrągłym stole?

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:7)