Akbbar Budka czyli Krajowa Rada Szahidów (KRS) protestuje.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Tonący brzytwy się chwyta i tak właśnie postąpiła KRS odcinając się tą brzytwą od koła ratunkowego rzuconego przez Prezydenta.

Jeśli po ostatnim wyczynie komuszej kasty sądowniczej pan Duda nie podejmie zdecydowanego działania i będzie knuł jak sobie zapewnić ewentualną bezkarność po zakończeniu kadencji ( nastraszony przez Schetynę który już sam powinien siedzieć) to będzie znak że on sam należy do postkomunistycznego układu.

Będzie to oznaczało że można wyjść z Unii Wolności ale UW z człowieka nie wychodzi.

Projekt zmian w sądownictwie ( bo to faktycznie nie jest reforma) powinien być wdrożony w jakimkolwiek kształcie. Jakie by one nie były musi być w sądach lepiej - gdyż gorzej być nie może.

To co widzieliśmy to jest akcja dywersyjna KRS z okrzykiem Akbbar Budka i nadzieja że w nagrodę , w razie gdyby kiedyś jednak beton zwyciężył , dostaną jakiś ochłap.

I to by było na tyle

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:8)

Komentarze

Rzeczywiście skaza UW czy KL-D ciągnąć się może całe życie...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1551531

- potocznie zwanych sendziami (!) kończą się nieodwołalnie, czyli bezapelacyjnie - mówiąc ich slangiem. Ciągle nie ma odpowiedzi na pytanie, kiedy rozpoczną pracę Trybunały Ludowe.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1551544

tak się kiedyś śpiewało, co jak widać jest w dalszym ciągu aktualne. A jeśli nie zmienimy kosmetyki sądownictwa, to co ? Wisła zacznie płynąć z Gdańska do Krakowa, czy słońce zagaśnie ? Spokojnie, za wszelką cenę należy wygrać następne wybory takim stosunkiem aby nie obawiać się następcy PAD-a, aby zmienić konstytucję, aby wreszcie pozbyć się wszelkiej maści łupieżców.

Jak widać obie strony nie garną się do rozwikłania problemu i życie toczy się dalej. Odpowiadając na Twoje obawy, PAD nie przejmuje się (zresztą nikt się nie przejmuje) pogróżkami pana Grzesia, bo kto to jest pan Grzesio ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1551577