Program mafii „Rodzina na swoim”

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Każda licząca się mafia związana jest układem rodzinnym. Lojalność wobec głowy Rodziny i omerta, czyli zmowa milczenia są niezbędnym warunkiem utrzymania władzy przez mafię. Doskonale to rozumieją funkcjonariusze Platformy Obywatelskiej, którzy wprawdzie umieścili na listach wyborczych jakiś samorządowców - ale to nie samorządowcy będą decydować o gminie, powiecie czy województwie, gdy władzę zdobędzie Platforma Obywatelska! To powinno być dla każdego jasne!

Borys Budka, który w ostatniej chwili podmienił listy wyborcze PO w Gliwicach – w sposób klarowny wyjaśnił, dlaczego wprowadził na listę swoją żonę. Istnieje bowiem zagrożenie, że samorządowcy nie będą chcieli realizować programu mafii i wyjdą z Rodziny! Jednak z filmów Martina Scorsese doskonale wiemy, że Rodziny się nie opuszcza! Z Rodziną jest się związanym na zawsze….

Zatem to Ojciec Chrzestny wyznacza cele Rodziny w samorządach, tak jak to już uczynił Grzegorz Schetyna zapowiadając, że imigranci zostaną sprowadzeni wszędzie tam gdzie zwycięży Platforma Obywatelska. A więc wbrew mieszkańcom, którzy zdecydowali się oddać głos na mafię. Niech nikt nam potem nie jęczy, że mafia sprowadza islamistów, organizuje parady pederastów, podatki przeznacza na darmową aborcję lub in vitro i walczy z Kościołem ! Cele mafii wykraczają bowiem poza cele mieszkańców gminy, którym się marzy choćby doprowadzenie kanalizacji do osiedla lub podłączenie do sieci gazowej.

Bo najważniejsze dla mafii jest spełnienie oczekiwań Europy, czyli pokonanie ciemnogrodu, zacofania i przede wszystkim tradycji i wiary katolickiej, które blokują szerokie wprowadzenie do Polski „europejskich wartości”. Polska musi być ubogacona islamem, żeby się liczyła w Europie, jako kraj niewątpliwego postępu – przy równoczesnej degradacji tradycyjnych wartości. Bóg, Honor i Ojczyzna to groźny dla Niemieckiej Unii Europejskiej melanż, z którym walczyć będzie rodzima mafia, jej bojówki i europejscy szmalcownicy – jeśli Polacy zdecydują się by oddać na nich swój głos…

Borys Budka w ostatniej chwili zmienił więc listy wyborcze w Gliwicach i wprowadził własną żonę, by uchronić mafię przed najgorszym: przed pozbawieniem jej władzy w Gliwicach! Bo jedynym celem mafii jest zdobycie władzy. Dlatego we wszystkich komunikatach Platformy Obywatelskiej pojawia się zdanie: Nie pozwólmy, by PIS zdobył władzę w samorządach! I to prawda, gdyż tylko PIS jest realną siłą, która zablokuje rozkradanie Polski przez okopane od lat władze Platformy Obywatelskiej. Często w nierozerwalnym sojuszu z PSL i SLD… Głos oddany na kumpla Schetyny Kukiza - to głos wyrzucony w błoto!

Dzięki tej długoletniej władzy w samorządach, Platformie Obywatelskiej udało się zrealizować słynny już program „7 mieszkań dla funkcjonariusza PO Adamowicza”, że nie wspomnę o mafijnych układach w prawie każdej gminie opanowanej przez mafie.Warszawa, gdzie mafia czyścicieli kamienic ulokowała się w ratuszu nie jest wyjątkiem! 

Stąd też wprowadzenie przez Borysa Budkę na listę wyborczą własnej żony, jest zapowiedzią realizacji tego samego programu Platformy Obywatelskiej w skali całego kraju. To program „Rodzina na swoim”, jakich wiele już zrealizowano w polskich gminach, powiatach i miastach, a z którego PO nie może zrezygnować – jeśli nadal chce utrzymać władzę. A jest to władza mafii, która ufa tylko własnej Rodzinie...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Precyzyjna analiza bo tak to dokładnie wygląda - przecież cała ta sfora Grabców, Budek, Szczerbów etc. to są kundelki trącane co jakiś czas kijem aby nie zapomnieli, gdzie jest Szef, który przydziela budy i kości do ogryzania.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1572749

PO-mafie obsiadły samorządy, przypadek Budki tym różni się od innych, że został ujawniony...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1572762

żeby normalnie było...

 

żeby normalnie było

tak jak niegdyś było

żeby przed mafiami

dywany się ścieliło! 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1572767

tyle, że tekst ma nieco szerszy kontekst i nie na darmo mówi o sprowadzaniu najeźdźców islamskich do Polski.

Tego przecież nie robi pełosko-peezelowska "rodzina na swoim" tylko niby prawica. To ta "zjełoczona prawica", za plecami swoich wyborców sprowadza nam wielokulturowe "towarzycho" z Ukrainy, ale też z Azji i Afryki, żeby międzynarodowe koncerny, banki i inne obce przekręty mogły w Polsce więcej zarobić, żeby nie musiały podnosić zarobków Polakom, bo mają inną, tańszą siłę roboczą.

Celem tej niby-prawicy jest także zdominowanie polskiej kultury i tradycji przez inne, obce środowiska, po prostu żeby Polaków wynarodowić, ogłupić i zniewolić!

Bojąc się prawdziwych polskich patriotów i narodowców, (ONR, Ruchu Narodowego ...), czyli po prostu "zwykłych Polaków", którzy dbają o zachowanie polskiej tradycji i wiary, niby-prawica deklaruje jasno "ręka w rękę" z obcymi nachalnymi najeźdźcami - żydostwem (np. Jaki z Danielasem), że zdelegalizują ONR - ale my już widzimy wasze zaprzaństwo, już to wiemy i nie damy się wam oszukać!

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tantum nudam veritatem

#1573105

Większość wyborców posiada pamięć rybki akwariowej.

Doskonale wiedzą o tym politycy, którzy co chwila zmieniają zdanie, a internauci nieustannie muszą przypominać jak było naprawdę. W lipcu br. Platforma Obywatelska rzekomo z zadowoleniem przyjęła rezultat szczytu Unii Europejskiej, na którym zniesiono przymus sprowadzania nielegalnych imigrantów.

Dla przykładu: Janusz Lewandowski stwierdził, że ówczesna premier Ewa Kopacz oraz Donald Tusk wcale nie chcieli sprowadzać imigrantów do Polski i domagali się dobrowolnego udziału w programie relokacyjnym. Mamy tu do czynienia (przykładów jest więcej) z kłamstwem – jeszcze w 2015 roku Kopacz mówiła wyraźnie, że „przyjęcie uchodźców jest naszym obowiązkiem”. Dwa lata później, Donald Tusk powiedział, że „Polska będzie musiała liczyć się z konsekwencjami za odmowę sprowadzania nielegalnych imigrantów”! I jeszcze przypomnę: „w 2015 roku ze strony ówczesnego rzecznika rządu, Cezarego Tomczyka dowiedzieliśmy się wtedy, że sprowadzenie do Polski 12 tysięcy imigrantów było „sprawiedliwe”, ale władze były „przygotowane na każdą liczbę”.

Przypadków nagłej amnezji wśród polityków z prawej czy lewej półsfery jest wiele. Dotyczą zwłaszcza obietnic zapowiadanych w kampaniach wyborczych a nie spełnionych po przejęciu władzy!

Cyt. M. Pyton’a: „ Polska musi być ubogacona islamem (…)”. O qźwa – znowu wracają do źródła?

WNIOSEK: GDZIE SIĘ NIE OBRÓCIĆ, D*PA Z TYŁU, a obietnice dotyczące migrantów zarobkowych to zwykły POPiS co to się dogadał jak nie Polak z nie Polakiem!

Programy poszczególnych partii na wybory samorządowe.

1. Ruch Narodowy proponuje politykę inną niż wszystkie dominujące partie III RP – politykę opartą nie tylko na sprawnym marketingu, ale też na rzetelnej pracy programowej i ambicji realizowania polskiego interesu narodowego. Obecnie dominującym modelem partyjnym w Polsce jest model wodzowski. Systemowe partie polityczne nie idą do wyborów w celu realizacji konkretnych postulatów lub idei, ale jedynie z zamiarem wyniesienia do władzy konkretnej osoby lub grupy osób. Prowadzi do przemiany polityki w plemienną wojnę, gdzie poszczególne polityczne „armie” nie różnią się na poziomie programowym prawie niczym, a różnice między nimi są sztucznie tworzone przez media. Gdy jedna partia wodzowska dochodzi do władzy, robi dokładnie to samo co inna – a ich przedstawiciele potrafią w kwestiach programowych zmieniać zdanie co miesiąc i łatwo przechodzić z jednego ugrupowania do innego. Taki model polityki niszczy polską państwowość i suwerenność.

Programowa myśl narodowców nie jest zawieszona w ideologicznej próżni. Podstawowym wymaganiem, jakie sobie stawiamy, jest zgodność naszego programu z nauką Kościoła Katolickiego. Szeroko czerpiemy też z dorobku intelektualnego 150 lat istnienia obozu narodowego i z tradycyjnej myśli konserwatywnej. Wszystkie te nurty staramy się twórczo rozwijać i w nowoczesny sposób zastosować do otaczającej nas rzeczywistości społecznej i politycznej. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania i ewolucyjną zmianę naszego państwa – bez utopijnego konstruktywizmu i postulatów zniszczenia wszystkiego, zanim zaczniemy budować od nowa.

– Program Samorządowy. W pierwszej części programu przedstawiamy propozycje Ruchu Narodowego na potrzebne naszym zdaniem ogólne reformy, które należy wprowadzić na terenie całego kraju – często na poziomie ustawowym. W drugiej części prezentujemy rozdziały poświęcone poszczególnym województwom – odpowiedzi na problemy regionalne i lokalne, przygotowane przez członków RN mieszkających i działających w tych województwach.

http://ruchnarodowy.net/wp-content/uploads/Program-Samorz%C4%85dowy-Ruch...

2. Obniżka rachunków za ciepło, energię i utylizację odpadów, odbudowa połączeń autobusowych, upowszechnienie dostępu do szybkiego internetu, dwukrotne zwiększenie nakładów dla domów seniora i 500 mln zł na place zabaw, ośrodki sportowe czy siłownie plenerowe - takich pięć propozycji PiS na wybory samorządowe przedstawił w niedzielę premier Mateusz Morawiecki.

https://www.prawo.pl/samorzad/program-pis-na-wybory-samorzadowe,295258.html

3. Schetyna obiecuje… czyste powietrze i… dyżurny numer telefonu, na który dzwoniłyby potrzebujące pomocy osoby starsze.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23888658,wybory-samorzad...

4. RAZEM: Mamy dość śmieciowej pracy i kredytów na 30 lat. Mamy dość przywilejów podatkowych dla wielkich korporacji i banków. Mamy dość kasty polityków, którzy nie wiedzą jak żyją zwykli ludzie. Razem to Polska, która wygląda inaczej. Prawo może stać po stronie pracowników. Państwo może zapewniać tanie mieszkania czynszowe, bezpłatne żłobki i solidną opiekę lekarską. Da się zagwarantować stabilne warunki pracy i godne płace.

http://partiarazem.pl/2018/01/program-samorzadowy/

i.t.d.

Dokładniej tu:

Wybory samorządowe.

Przeglądaj programy partii z Sonarem, filtruj według partii/tematu - POPiS Nowoczesna Kukiz15 Razem PSLSLD

http://sonar.wyborcza.pl/sonar/7,156422,23387706,wybory-samorzadowe-poro...

PS

https://demotywatory.pl/4725699/Szczere-wyznanie-lekarza-ktory-pracuje-z...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

casium

#1573123