Król Bolesław na materacu...

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Wszyscy postępowi ludzie ostrzyli sobie zęby, a jeszcze bardziej postępowi - swoje sztuczne szczęki na tryumfalny przyjazd Króla Bolesława do stolicy. Snuto przypuszczenia, że ceremonia powitania Króla Bolesława w stolicy przyćmi brytyjskie obrzędy ślubne, transmitowane dwa dni temu przez telewizje całego świata – w tym telewizję w kraju nad Wisłą...

Były powody, by snuć takie przypuszczenia, gdyż jak zapowiadał sam Król Bolesław, urzędnicy reżimowej władzy będą wyskakiwać z okien na wieść, że zbliża się do stolicy ten, co własnymi ręcyma obalił Kiszczaka w Magdalence. Na Króla Bolesława miał więc czekać 2-milionowy tłum, na czele którego Bolesław zapowiadał obalić ten straszny reżim. Jednak informacja, że Bolesław już płynie do stolicy motorówką od strony Gdańska, nie wzbudziła żadnego wrażenia na reżimowej władzy. Co gorsza – nie przygotowano nawet czerwonego dywanu przed Sejmem, a na Króla Bolesława nie czekała kompania reprezentacyjna Wojska Polskiego wraz z orkiestrą!

Urzędnicy jak zwykle zajęci byli swoimi sprawami i nikt z reżimowej władzy nie wyglądał z okien, by zawczasu przygotować się do ucieczki ze swego gabinetu. Na Króla Bolesława nie czekał nawet infant byłego premiera, czyli Józef Bąk. Czekała tylko grupka kodziarzy z naostrzonymi sztucznymi szczękami…

W tej przykrej sytuacji, Króla Bolesława poprowadził do gmachu Sejmu jakiś podrzędny urzędnik, jednak na tyle bystry by odróżnić go od nielicznych gapiów. Król Bolesław ubrany był bowiem na wizytę w Sejmie w tradycyjny strój emeryta udającego się na grilla. Choć przyznać trzeba, że tym razem Bolesław zamiast sandałów założył trzewiki….

Relacja telewizyjna ze spotkania Króla Bolesława z terrorystkami, okupującymi Sejm nie przypominała niczego, co można byłoby porównać do ceremoniału zaślubin kolejnego z następców brytyjskiego tronu. Wprawdzie Króla Bolesława posadzono w fotelu, jednak nikt się nie spodziewał złożenia Królowi szokującej propozycji: Otóż terrorystki zaproponowały bohaterowi narodowemu… miejsce na materacu! Takiego despektu Król Bolesław nigdy nie doznał !

Społeczeństwu znane są przecież zdjęcia Bolka i oferowanych mu sypialni, podczas jego zagranicznych wojaży. W centralnym punkcie takiej sypialni zawsze znajdowało się łoże królewskie o wymiarze King Size! A tu w Sejmie oferują mu materac dmuchany! Po prostu szok! Coś niesłychanego!

Skandalu z oferowaniem bohaterowi narodowemu takiego samego materaca na jakim śpią w Sejmie terrorystki i wykorzystywane przez nie dzieci, nie uda się już niczym przykryć. I to pomimo tego, że oferta z materacem jest ewidentnym dowodem na ostateczny upadek Imperium Bolesława. Zresztą ten upadek potwierdził sam Bolesław, mówiąc do terrorystek:  „Nie mam już mocy wykonawczej”.

Król Bolesław nie ma więc już nic, czym mógłby przekupić swoich teoretycznych zwolenników. Nie ma przysłowiowych Infantów, nie ma siekierki i 100 milionów. Nie ma już nawet „mocy wykonawczej”. Krótko mówiąc, Król Bolesław jest goły. Stał się bankrutem, wraz ze swoim Instytutem…

Nic więc dziwnego, że Król Bolesław swój niedługi pobyt w Sejmie RP wykorzystał do kolejnych wspomnień o tym, jak osobiście obalał. Co ciekawe – Bolesław jednym słowem nie wspomniał o tym, że obalił Czesława w Magdalence. Bo jak życie pokazało, to Czesław ostatecznie obalił mit Bolesława, zachowując w swojej szafie teczki agenta Bolka. Teczki, które z tej szafy wyszły po śmierci Czesława…

Z krótkiego pobytu TW Bolka w Sejmie i z jego aktualnych opowieści wynika, że nasz bohater narodowy wyłącznie obalał… ale Kaczyńskiego. Jak się jednak okazuje – bezskutecznie! To Jarosław Kaczyński ma moc wykonawczą, zaś Bolek jest nagi i już kompletnie bez mocy…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:22)

Komentarze

z tym "obalaniem": przecież król Bolesław obalał, niezwykle skutecznie, znaczną ilość "małpek". Sam - i z "drugymi". Ma w tej dziedzinie niewątpliwe, wiekopomne zasługi. Jakże mogłeś zapomnieć?!

Pozdrawiam serdecznie,

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1564531

W Sejmie doszło do spotkania demoliberalizmu z postkomunizmem, czyli niepełnosprawnych fizycznie z niepełnosprawnym umysłowo.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

26 Maj
Głosujemy na PIS
Lista nr.4

#1564558

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1564562

.....ale on się nie gapnął i nie został z nimi na materacu! Ktoś nad dobrze pomyślał! Co by nie mówić miałoby to jednak symboliczną wymowę ale Wałęsa tego nie zczaił i wszyzstko w łeb wzięło! Wolał pojechać do Puław! I tu się wszystko raz jeszcze rypło! Nawet jeśli Lechu się zreflektował i doskoczy jutro, to i tak nie będzie już efektu spontaniczności. A że Lechu lubił i zapewne jeszcze niekiedy lubi to i tamto obalić, to Polacy wiedzą, choćby z miejsca jego internowania, gdzie wykazał się niezłym wiktem i możliwościami. Pozdrawiam serdecznie M.Pytonie.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1564536

Rynsztokowa klasa matrony rodu uszatych wałęsiarzy.

 

 

Mówcie sobie co chcecie, ale Bolesław zawsze potrafi dostarczyć ludziom wiele radości!

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1564541

 Jak ktoś agentowi Bolkowi w d..ę wchodzi to potem musi wietrzyć by smród niósł się w świat. Ta na szczęście weszła mu tylko palcem, chyba że go na widok Bolka używała go do innych celów, np podcierania...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1564574

Przybył do Sejmu pod nieobcność w nim wybranych władz, żeby niepełnosprawni, obnosząc go na ramionach tak, jak kiedyś dwóch esbeckich kapusiów w stoczni, zanieśli go do loży prezydenckiej i tam koronowali na Króla Bolka - wszystko to w świele refektorów i kamer przyćmiłoby nie tyko nudne brytyjskie ceregiele. Wtedy pod sejm spontanicznie przybyć miał milion upośledzonych sankcjonując koronacje - no bo to oczywiste, że nikt inny jak tylko upośledzony Bolek może być głową niepełnosprawnego narodu.
A głupie baby mu tu proponują leżenie na materacu. No więc Bolek tłumaczy odręcznie: Ja chcę z wami zwyciężać, nie leżeć.
I tu wystąpił szkopuł, bo wszyscy obecni, patrząc na półleżącego w fotelu spasłego wieprza, zdali sobie sprawę, że takiego ciężaru nie udźwignie nawet czterech młodocianych niepełnosprawnych, pchanych w inwalidzkich wózkach.
No i cały misterny plan w pis-du!
 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1564551

W czasie pobytu w Sejmie Bolo z SB wyraźnie stylizował się na Bono z U2, 

a wszystko za sprawą bursztynowych okularkow...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1564561

   Witam! Dajcie mi "mylion" niepełnosprawnych, a obale PIS...,oj! postępowa milionowa demencja Bolesława.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1564615

......Król Bolesław nie ma więc już nic, czym mógłby przekupić swoich teoretycznych zwolenników......

Nawet pały nie ma do pałowania ? on ? ojciec tylu dziecków ?  Obalacz flaszek w Arłamowie ? Toż to wzór niedościgły od obalania. A tu jeno materac.... Nie mieści się w głowie

https://search.yahoo.com/yhs/search?hspart=adk&hsimp=yhs-adk_sbnt&param2...

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1564645