JEST TAKI KRAJ…

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Jest taki kraj na świecie, gdzie jego mieszkańcy lubią, jak się z nich szydzi i robi wariata. A jeszcze bardziej lubią, gdy ktoś zaproponuje, by wyśmiać wszystkie wartości tego kraju: wiarę, świętych i symbole religijne. A gdy na koniec nasra na flagę tego kraju i nasika na godło - wtedy aplauz postępowców tego kraju osiągnie wyżyny !

Ten kraj i jego rąbniętych mieszkańców, którzy podążają za postępem, znają wszyscy pseudo-artyści gnijącego świata, którym głowę by obcięto, za podobne ekscesy z udziałem Żydów i muzułmanów. Dlatego ci „artyści” specjalnie wymyślają „sztuki” pod ten rąbnięty kraj, który pozwala sobie, by pluto mu w twarz. Dlatego taki „artysta” z Bałkanów, z państwa którego już nie ma, albo wkrótce nie będzie – specjalnie zaproszony przez prezydentową stolicy kraju postępowców –masochistów , przyjeżdża by tu w spokoju wymyślać „sztuki”. Ale bynajmniej nie o Bałkanach, o państwach, których nie ma, lub o ludziach nie identyfikujących się z niczym! Ten „artysta” internacjonał wymyśla więc „sztuki” o katolickim kraju, w którym postępowe lewactwo kona – bez nadziei, że kiedykolwiek odżyje…

Pani prezydentowa stolicy wraz z jej asystentem ds. wspierania postępu oczywiście doglądają „artystę”, pracującym nad dziełem, które trafić ma na deski Teatru Powszechnego, sponsorowanego przez mieszkańców stolicy…

Pytają o postęp w pisaniu sztuki proponując „artyście” krajowych doradców. Bo skąd taki Bośniak może znać krajowe bluzgi i przekleństwa, które wypełnią 70 % tekstu „sztuki ? Bośniak musi mieć doradcę ! Także krajowy doradca najlepiej Bośniakowi doradzi, czym najlepiej obrazić miejscową ciemnotę! Wstawienie katolickiego świętego do burdelu bez wątpienia wzburzy każdego ciemniaka! No i niezawodne załatwianie się na flagę, lub podcieranie nią tyłka ! Przy tym widownia oszaleje ! – myśli prezydentowa, podpisując kolejny czek na realizację „sztuki”...

Nic więc dziwnego, że są to „sztuki” o nienawiści lewactwa do katolickiego kraju, na którym lewactwo żerowało i nadal żeruje. Są to „sztuki” o nienawiści do mieszkańców tego kraju, którzy odcięli lewactwo od państwowego koryta. Są to zatem „sztuki” o nienawiści lewactwa do historii, tradycji i wiary katolickiej tego kraju, którego mieszkańcy pozbawili lewactwo należnej im pozycji. Pozycji celebrytów, śmietanki i elyty - korzystającej z hojnych dotacji budżetowych. Jest to więc „sztuka” o pianie na pyskach wściekłego lewactwa, które bez zahamowań ujawnia co się stanie z wiarą, tradycją, świętymi oraz z naszymi symbolami, gdy lewactwo powróci do koryta.

Tu już nie będzie kompromisów jak za Józefa Stalina! Tu krzyże zostaną wycięte do pnia, pomniki zniszczone, kościoły zbezczeszczone a flagi unurzane w psich kupach ! Zbiórki na zabicie znienawidzonego przez lewactwo polityka staną się powszechne! Tak, tak ! Lewactwo odbije sobie lata niedoli, gdy musiało ukrywać się w Teatrach Powszechnych, za skromne miliony złotych dotacji na ich „sztuki”, przydzielone przez prezydentową stolicy.

Gdy jednak lewactwo powróci do koryta, z tą ich „sztuką” wyjdzie na ulice, do szkół i uniwersytetów – do urzędów i wszędzie tam, gdzie im na to pozwolimy. "Klątwa" jest zatem projekcją tego, co się stanie, gdy w swej bezsilności i lenistwie dopuścimy do powrotu lewactwa do koryta. Właśnie lewaczki szykują się do tradycyjnie obchodzonego. miedzynarodowego sabatu marcowego. Nota bene w Moskwie wymyślonego...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Człowiek pogłębia się w zadumie i jest jemu smutno, gdy patrzy jak wrogie Polsce "postępactwo" bezkarnie profanuje najwyższe polskie wartości i nie spotyka się nawet z odpowiednią reakcją. Kupa wojewódzki wtyka polskie flagi w psie g*wna, a ludziska zamiast bojkotować drania dalej oglądają jego "programy". Mało tego, w jego programie występowali nawet sportowcy reprezentujacy Polskę. Na Krakowskim Przedmieściu garstka wiernych patriotów broniła Krzyża, a w dwumilionowym mieście nikt nie pośpieszył im z pomocą. Podobno w mieście tym większość jego mieszkańców uważa się jeszcze za katolików. Na  demonstację przeciwko bluźnierczej "sztuce" przyszła też tylko garstka wiernych, a Episkopat wydaje oświadczenie w którym pisze, że sztuka ma znamiona bluźnierstwa. "Znamiona bluźnierstwa", dobre sobie, delikatniej już nie można. Nie ma to jak święty spokój. Na pomoc wiernym na Krakowskim Przedmieściu powinno przybyć co najmniej 100 tys. i co najmniej tyle samo powinno przybyć pod budynek teatru aby bronić wiary i po to, aby pseudo aktorów i pseudo reżysera wywieźć na zagnojonych taczkach nad brzeg Wisły aby tam mogli skorzystać z "oczyszczającej" kąpieli. Po takim zabiegu odechciałoby im się bluźnierczych występów do końca życia. Chrystus z kupcami profanującymi świątynie nie cackał się. Bośniackiego "artystę" powinien też odprowadzić do granicy jakiś "komitet pożegnalny", a na samej granicy potraktować go jeszcze kopniakami w zadek, tak po kmicisowsku. Niestety źle się dzieje w państwie polskim.

Pozdrawiam autora.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1534177

To Jan Paweł II nawoływał do budowania cywilizacji miłości w globalnej skali. I dlatego tak nienawidzi Największego z rodu Słowian światowe lewactwo. W sferze bowiem kultury rozstrzygają się tak naprawdę losy świata.

Święte słowa oburzenia czy nawet modlitwy wynagradzające to zdecydowanie za mało. Potrzeba zdecydowanych działań i to już! Trzeba jak najszybciej pogonić wyznawców ducha warszawskiego bufetu, który z Duchem Świętym nie ma nic wspólnego! Czas najwyższy skończyć z warszawskim i innymi burdelami, bo za przedwojenny burdel Warszawa zapłaciła totalnym zniszczeniem.

Pozdrawiam 

  

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1534187

mój post z Niezależnej, sprzed kwadransa. Rozjaśnia i wyjaśnia!.
Polska im solą w oku!. Chcą zbieraniny ubezwłasnowolnionych, zlaicyzowanych i zdegenerowanych społeczeństw!. Tylko takimi można sterować i dyscyplinować!. Tacy, za pełną michę oddadzą wolność i honor!. Jakie autorytety, tacy i obywatele!. Dlatego tyle pomyj wylewa się na IPN i lustrację Wałęsy!. Chyba tylko ślepi, nie widzą działań Unii i przewodniej w tym temacie, roli Niemiec!. Nie dawno prasa i media, wracały pamięcią do zbrodni na rodzinie Jaroszewiczów. Czy ktoś wiąże ten fakt, z rolą teamu Kiszczak Wałęsa?. Jaroszewicz chciał zdemaskować Wałęsę, jako matrioszkę Kiszczaka. Samego Kiszczaka zaś, jako suwerena Sorosa i realizatora pomysłu Judeo Polonii?. Skąd nagle wypełzły, te żydowskie kreatury, Michniki, Geremki i Kuronie?. Reszta tych kreatur!. Wypełzły ich setki i tysiące!. Skąd wzięła się kadra dla Unii Wolności?. Potem Unii Demokratycznej?. Kto ich szkolił i za to płacił?. Może, ten zacny portal, podrąży temat?. Ludzi posiadających strzępy wiedzy, są tysiące. Może trzeba to skleić do kupy?....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1534195

a podlać taki teatrzyk ich klimatami.

Odwagi Jaśnie Panie Szambelanie !

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ess

#1534217

Nie ma sie czemu dziwic skoro jeden byly permier gledzi, ze Polskosc to choroba, inny minister, ze pierwszy milion trzeba ukrasc (oczywiscie narodowi) a Morawiecki wlasnie w Londynie zdazyl wyglosic, ze: "... chcemy budowac silne panstwo ale jesesmy swiadomi, ze nasz los jest NIEROZERWALNIE ZWIAZANY z losem calej Europy" czyli UE bo Brexit byl ciosem dla UE i dla Polski.

Rozumiem, ze po 1944 roku gloszacy, ze los Polski jest NIEROZERWALNIE ZWIAZANY z ZSRR mieli chociaz wymowke, ze zachod nas sprzedal a armia sowiecka zlikwiduje nas w pare dni gdybysmy probowali sie postawic. Dzis takie stwierdzenie nie ma zadnej wymowki bo ZSRR od dawna nie istnieje, sam Gorbaczew dal wszystkim wolnosc a Putin dba przedwszystkim o wlasne koryto i nawet probowal sie dogadac z PiS. A wiec Grzegorz Braun nie myli sie twierdzac, ze: "Polska (rzadzona przez PiS) nie wstala z kolan, po prostu zmienila klecznik".

 

To nie ma sie co dziwic, ze inni tez szukaja klecznikow i wybieraja takie w jakie wierza.

 

pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Vik

#1534389