JA CIĘ NIE MOGĘ! Nr 1

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

W związku z dużym zapotrzebowaniem ludności na bombowe wiadomości, uruchamiam cykliczny zestaw wiadomości tak samo prawdziwych, jak cykliczne publikacje niezawodnej „Gazety Wyborczej”

Bombowe taśmy:  Na skutek informacji o publikacji przez GW kolejnych bombowych taśm, przed kioskami ustawiły się kilometrowe kolejki. Z tytułu GW na pierwszej stronie KOPERTA KACZYŃSKIEGO wynikało, że albo prezes Kaczyński chciał wręczyć łapówkę w kopercie, albo dostał kopertę z łapówkę. Jednak z treści zamieszczonej przez GW informacji wynika, że austriacki biznesmen przekazał kopertę z łapówką 50 tys. złotych nie Kaczyńskiemu, ale księdzu, do czego nakłonił Austriaka prezes Kaczyński. Niestety z roztargnienia, biznesmen zapomniał magnetofonu i nie nagrał ani Kaczyńskiego ani księdza. W związku z porażającą informacją, że prezes Kaczyński oraz ksiądz nie nagrali się, Platforma Obywatelska zażądała pociągnięcia prezesa Kaczyńskiego do odpowiedzialności oraz informacji od Ministra Ziobry o śledztwie w sprawie nienagrania się księdza i prezesa PISu w czasie wręczenia koperty z łapówką przez austriackiego biznesmena.

Z ostatniej chwili: Pełnomocnik Austriaka Mec. Giertych zaprzeczył, by jego klient przekazywał kopertę z łapówką księdzu. Klient Giertycha jednak już nie pamięta, komu tę kopertę z łapówką przekazał. Jednak na 100% nie był to Adam Michnik.

CBA będzie aresztować ?: Redaktor Wroński zasugerował na twitterze, że na skutek bombowej informacji GWna, CBA będzie zmuszona dokonać aresztowań podejrzanych. Ze źródeł zbliżonych do CBA dowiedzieliśmy się, że po publikacji GW o kopercie z łapówką, CBA dokonało masowych rewizji i aresztowań w stolicy i jej okolicach. Jak się okazuje, w zdecydowanej większości podejrzani posiadali w swoich domach koperty co sugeruje, że mogli brać udział w przestępczym procederze…

Koperta Michnika: W pierwszym numerze konkurencyjnej Gazety POwyborczej ukazał się artykuł pt. KOPERTA MICHNIKA. Z treści artykułu wynika, że zgodnie z ustaleniami zagranicznego biznesmena Belfegora z Adamem Michnikiem - Belfegor przekazał w kopercie łapówkę w kwocie 50 tys. zł na ręce siostry Dominiki –przełożonej zakonu przy ul. Czerskiej. Łapówka miała przekonać Michnika, by ten zapłacił biznesmenowi półtora miliona złotych bez umowy, bez dokumentów i rachunków za prace koncepcyjne, dotyczące wybudowania wieżowca w miejscu obecnego zakonu. Gazeta POwyborcza informuje, że zgodę na wybudowanie wieżowca wydał już poseł Kierwiński z Platformy Obywatelskiej. Jak twierdzi mecenas Roman - 80% wszystkich umów na wielkie inwestycje w stolicy, zawierana jest „w formie ustnej”.

Akcja „Obozowa Wiosna”: W ramach akcji „Obozowa Wiosna” we wszystkich sklepach niemieckiej sieci handlowej pojawią się koszule męskie w cenie 50 zł, wzorowane na tradycyjnych pasiakach z okresu wojny. Celem akcji niemieckiej sieci jest nie tylko promowanie nadchodzącej Wiosny, ale także promowanie Niemców, którym nie warto podskakiwać.

Eksperyment Gozdyry:  W związku z licznymi pytaniami telewidzów, dotyczących koperty z łapówką 50 tys. złotych, redaktorka programu TAK CZY NIE Gozdyra zaprasza specjalistów z dziedziny bankowości na następne spotkanie. W tym programie Gozdyra pozytywnie odpowie na pytanie: Czy da się włożyć do koperty 50 tysięcy złotych w gotówce? Ponadto, zaproszony do programu szef WSI odpowie na pytanie, co oznaczało milczenie prezesa Kaczyńskiego na nagraniach austriackiego biznesmena, na których prezes się nie nagrał…

Magdalenka-bis: Po spotkaniu kolejne „drużyny TW Bolka” z przedstawicielami gen. Kiszczaka - Grzegorz Dyndała i tow. Włodzimierz Czarzasty powołali Polską Zjednoczoną Platformę Obywatelską (PZPO). „Cele partii są celami dla Narodu” podkreślił w krótkim przemówieniu tow. Dyndała, zaś tow. Włodzimierz z satysfakcją odnotował, że "po raz pierwszy od Nocnej Zmiany” na wspólnej liście wyborczej obok legendarnego Borusewicza z partii obywatelskiej znajdą się legendarni przywódcy partii robotniczej, tj. członek KC PZPR tow. Miller, oraz członkowie egzekutywy PZPR: tow. Cimoszewicz (agent „Carex”) oraz legendarna towarzyszka Senyszyn"

PILNE! Redaktorzy GW informują, że poniedziałkowe wydanie GW będzie jeszcze bardziej bombowe, niż dotychczasowe bomby GW. Osoby dobrze poinformowane przez red. Stasińskiego ujawniły, że bomba dotyczyć będzie molestowania siostry Dominiki przez księdza, który wziął kopertę z łapówką 50 tys. złotych i liczył do 50-ciu w trakcie molestowania Dominiki! Jak twierdzą informatorzy, księdza nakłaniał do molestowania sam prezes, zaś siostra nie opierała się, zgodnie z poleceniem Adama Michnika. Nagranie molestowania wykonał biznesmen Belfegor o czym już zaprzeczył mecenas Roman…

Z ostatniej chwili: W związku z tragiczną sytuacją, redakcja GW wezwała na Czerską księdza w trybie pilnym!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Rzeczywiście podobnej jakości i prawdziwości informacje - z tym,że serio- serwują TVN i GWno swoim wiernym lemingom...każdego dnia coś nowego, innego, zmodyfikowanego..

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1581029

- ostatnio kupiłem 10 kopert i jak nic jestem w kręgu podejrzanych :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

#1581031