INFORMATOR KODZIARZA Nr 1

Obrazek użytkownika M.PYTON
Humor i satyra

Okazuje się, że nasz inauguracyjny Informator stał się bardzo pomocny dla każdego kodziarza, który przestał rozumieć, o co tutaj chodzi. Bo kodziarz, namówiony przez przywódców totalnej opozycji, zbierał podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, często narażając się na śmieszność i drwiny. I gdy już zebrano 100 tysięcy podpisów – Rysiu z Grzesiem zagłosowali w Sejmie przeciwko obywatelskiej ustawie KOD-u ! I to po uzgodnieniu Rysia z Kijowskim! Czy kodziarze zostali zrobieni przez Rysia w konia? Na te i inne pytania, odpowiemy w pierwszym, oficjalnym numerze Informatora.

Czy Rysiu zrobił kodziarzy w konia?

Kodziarze mogą spać spokojnie! Jak się okazuje - Rysiu i jego partia zagłosowali razem z PO przeciwko obywatelskiej ustawie o Trybunale nie po to, żeby kodziarzy zrobić w konia. Bynajmniej! Rysiu wraz z Kijowskim nie zrobili kodziarzy w konia - lecz w białego Rubikonia, na którym Rysiu ma wjechać do stolicy ! Z wyjaśnień asystentek Rysia wynika, że Rysiowi zawsze chodziło o to, aby mieć zbiorowego i posłusznego Rubikonia, który bez szemrania wypełni każde jego polecenie. W tym, w sprawie obywatelskiej ustawy, o którą Rysiu zabiegał, żeby ją teraz wyrzucić do kosza razem z PO i Kijowskim. Nie trzeba przecież nikomu udowadniać, że totalna opozycja nie zamierzała poprzeć żadnej ustawy o Trybunale, skoro jej celem jest popieranie sparaliżowanego prezesa Rzeplińskiego. Ten fakt zrozumiał wreszcie bojownik o wolność i demokrację, Kijowski. Totalna opozycja nie potrzebuje zatem żadnej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, lecz potrzebuje mieć męczennika. Takim męczennikiem jest i będzie prezes Rzepliński i to tak długo, jak długo będzie sparaliżowany - wyjaśniają asystentki Rysia.

Ale ci parada!

W stolicy odbyła się kolejna Parada Równości na której Platforma Obywatelska zademonstrowała poselski duet partnerski Trzaskowski – Szczerba. Demonstracja członków Platformy Obywatelskiej na Paradzie Równości spotkała się z żywym zainteresowaniem obecnych na paradzie organizacji gejowskich z kraju i z Europy co potwierdza, że z Platformą każdy się liczy.

Szwajcaria rezygnuje z członkostwa w Unii !

Szwajcarski parlament przegłosował rezygnację z ubiegania się o członkostwo w Unii Europejskiej i wycofał swój wniosek w tej sprawie. W tej sytuacji Frans Timmermans wystosował do rządu Szwajcarskiego ultimatum: Jeśli do końca czerwca rząd Szwajcarski ponownie nie złoży wniosku o przyjęcie do Unii Europejskiej, Komisja Europejska rozważy nałożenie sankcji na Szwajcarię. „Nie możemy tolerować ignorowania wartości europejskich przez żaden kraj, leżący w Europie” – czytamy w oświadczeniu.

Honorowa Suchocka

Wszystkie postępowe, polsko-języczne media poinformowały na żółtych paskach, że Hanna Suchocka została Honorową Przewodniczącą Komisji Weneckiej. Kiedy się jednak okazało, że Komisja Wenecka w ogóle nie głosowała wniosku w tej sprawie – przewodniczący Komisji Weneckiej oświadczył prasie, że Hanna Suchocka .."chyba zasługuje na to, by uznać ją za Honorową Przewodniczącą Komisji Weneckiej ?"

Intratny kontrakt

Obecni na Paradzie Równości przedstawiciele holenderskiej firmy odzieżowej dla gejów, zaproponowali dwóm członkom Platformy Obywatelskiej, paradujących na paradzie, udział w promocji nowej linii slipów i bokserek dla gejów. Bokserki „Rafael” przeznaczone zostaną na rynek gejów europejskich, zaś slipy „Szczerbiec” – dla gejów krajowych, wyznających wartości patriotyczne.

Powitanie Rysia na lotnisku im. Chopina

Liczne grono kodziarzy i kodziarek powitało na lotnisku im. Chopina, powracającego z Brukseli Rysia. Rysiu, który spotkał się z Fransem Timmermansem, żeby się poskarżyć na Kaczyńskiego, został powitany pękiem czerwonych róż od swoich osobistych asystentek, oraz oklaskami kodziarzy i kodziarek. Rysiu w krótkich słowach podziękował za zaufanie i oświadczył, że nic go nie powstrzyma, żeby znowu poskarżyć się na Kaczyńskiego przy okazji następnego spotkania z komisarzem.

KC KOD obraduje

Ze względu na nadal trwający stan wojenny - w podziemiach willi w Wilanowie zebrał się Komitet Centralny KOD. Przedmiotem obrad była nominacja (na wzór nominacji Naszej Pani Hanny Kochanej) - Honorowego Premiera i Honorowego Prezydenta III RP. W związku z dużą różnicą zdań na temat kandydatów na Honorowego Premiera i Honorowego Prezydenta III RP ustalono, że wiecznie żywy twórca III RP gen. Jaruzelski nadal pozostanie Honorowym I Sekretarzem KC KOD. Natomiast Honorowym Przewodniczącym KOD pozostanie kapral generała – Bolek.

Mec. Giertych już nie podskoczy!

W związku z zamiarem wjazdu Rysia do stolicy na białym Rubikoniu, mec. Giertych oświadczył, że nie zamierza już podskakiwać na kolejnej manifestacji KOD-u.

Fala nielegalnych demonstracji KOD-u !

W kilku miastach Polski odbyły się demonstracje zwolenników KOD-u pod hasłami natychmiastowej delegalizacji Platformy i partii Nowoczesna. Demonstranci protestowali w ten sposób przeciwko próbie wyrzucenia na śmietnik obywatelskiej ustawy o Trybunale. Jak wiadomo, PO i Nowoczesna zgodnie głosowały przeciwko obywatelskiej ustawie, pod którą podpisy zbierano na manifestacjach KOD-u. W związku z tymi demonstracjami głos zabrał Komitet Centralny KOD uznając, że demonstracje te były nielegalne: „Oświadczamy, że organizatorzy akcji przeciwko Platformie Obywatelskiej oraz partii Nowoczesna nie uzyskali akceptacji KC KOD na demonstrowanie pod szyldem KOD-u, łamiąc w ten sposób „Regulamin Organizacji Spontanicznych Demonstracji KOD-u”. - Z tego względu demonstracje te były nielegalne – czytamy w oświadczeniu.

Wiadomości sportowe

W czasie rozgrywek EURO 2016 we Francji, dżihadysta powiązany z Państwem Islamskim zamordował pod Paryżem policjanta i jego żonę. Oboje zginęli od ciosów nożem. Cudem uratowano trzyletniego synka zamordowanych. W Marsylii zmarł angielski kibic ranny w sobotnich starciach z rosyjskimi kibolami, na co dzień zatrudnionymi w rosyjskich formacjach mundurowych. W Rennes 32-letni mężczyzna trzykrotnie ugodził nożem nastolatkę. Policji powiedział, że usłyszał głosy wzywające go do „poświecenia się” z okazji ramadanu.

Jak informują służby belgijskie, kolejni dżihadyści z Syrii zmierzają na miejsce rozgrywek…

Czy Szwajcaria będzie usunięta z EURO 2016?

Po decyzji parlamentu Szwajcarii o rezygnacji z członkostwa w Unii Europejskiej, zebrał się Komitet Wykonawczy UEFA. Debatowano w sprawie usunięcia Szwajcarii z EURO 2016, skoro sami Szwajcarzy nie chcą być europejczykami, a Szwajcaria w Europie. Na razie nie podjęto żadnej decyzji w tej sprawie.

Informacje przygotował red. M.Pyton

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1515098

ProPOnuję by KODziarze zasugerowal.i koledze Holl.andowi by w Polsce kupił ze dwa ciągniki URSUS, a z muzeum wyhciągnąc kazazł gilotynę. POnikeważ mają w kraju sgtan wyjątkowy, więc nioc nie stoi na przeszKODzie, by POwołać Sad Rewolucyjny, który bedzie sądził za morderstwa POpspełniane przez terrorystów islamskich w trybie doraźnym orzekając wyroki śmierci wykonując je natychmiast bez prawa apelacji przez sciecie na giloltyhnie. Dwaciagniki wystarczą by obsłużyć całą Francję. POspieszne wysłanie tyhch "meczennikuf"( nie mylić z męczennikami) oczyści atmosferę od nawiedzonych kretynów, a KODziarze wreszcie coś POżytecznego zrobią.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1515143

1. Konstytucję w 1997 poparło 6 396 641 Polaków = konstytucja to świętość.
2. PAD w 2015 poparło 8 630 627 Polaków = słaby mandat od narodu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1515151

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Równa Babka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1515284

Mateusz, Mateusz.

Ty na dzieci nie usz.

Zrobim marsze dęte.

Bedziesz Prezydentem.

Bedziem protestować.

A ty Wodzu.

Prowadź!

Tłum lemingowiska.

Na sam brzeg urwiska.

O!

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1515305