INFORMATOR KODZIARZA

Obrazek użytkownika M.PYTON
Humor i satyra

Wychodząc naprzeciw masom obywatelskim, walczącym na ulicach naszych miast z okrutnym reżimem Kaczyńskiego - portal Niepoprawni pl uruchamia INFORMATOR KODZIARZA. Informator pozwoli ukrywającym się przed aresztowaniami zwolennikom kodziarstwa zapoznać się z najważniejszymi informacjami oraz z aktualnymi przekazami dnia. Dzięki temu żaden kodziarz nie zbłądzi w codziennej walce o to, by było tak, jak było.

Portal nasz nie ukrywa, że  dzięki Informatorowi dla kodziarstwa zostanie dostrzeżony i wsparty finansowo przez znanego filantropa, który już obronił przed zagładą swoją Gazetę: Oblężony bastion anty-faszyzmu i anty-semityzmu, oraz anty-paraliżu prezesa Rzeplińskiego.

Nasze NIE dla wojewody pomorskiego!

Wojewoda pomorski unieważnił kwietniowe stanowisko Rady Miasta Słupska, w sprawie stosowania się samorządu do wyroków Trybunału Konstytucyjnego. Wojewoda pomorski uznał, że stanowisko słupskich radnych zostało przyjęte "z istotnym naruszeniem prawa". W przedmiotowym stanowisku nie wskazano bowiem żadnego przepisu prawa, który mógłby stanowić podstawę prawną do jego zajęcia" – napisał m.in. wojewoda w piśmie skierowanym do słupskich radnych.

W przyjętym 27 kwietnia przez słupską Radę Miasta stanowisku zapisano, że "przy podejmowaniu uchwał (Rada), stosować się będzie do treści orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, także tych, które nie będą opublikowane w Dzienniku Urzędowym Rzeczpospolitej "Monitor Polski". W rezolucji radni zwrócili do prezydenta Słupska Biedronia, aby w działalności Urzędu Miejskiego Słupsku oraz innych miejskich jednostek organizacyjnych, w szczególności przy wydawaniu decyzji administracyjnych, uwzględniane były wszystkie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, także te, które nie zostaną opublikowane w Dzienniku Urzędowym Rzeczpospolitej "Monitor Polski". Niemal identyczne, jak to słupskie stanowiska przyjęły też na przełomie kwietnia i maja rady miast Sopotu oraz Gdańska. Te stanowiska są także analizowane przez wojewodę pomorskiego.

Komitet Centralny KOD… złożył ostry protest do Fransa Timmermansa  wobec skandalicznej decyzji wojewody pomorskiego: „Decyzja wojewody, unieważniająca stanowisko Rady Miasta Słupska jest dowodem faszyzmu oraz dyskryminacji gejów przez reżim Kaczyńskiego, zatem jest gorsza w skutkach od ogłoszenia stanu wojennego przez gen. Jaruzelskiego” – czytamy w liście do Timmermansa.

Prezes Rzepliński odznaczony!

Wydział Prawa Uniwersytetu w Osnabruecku w Dolnej Saksonii przyznał w piątek prezesowi Trybunału Konstytucyjnego Andrzejowi Rzeplińskiemu tytuł doktora honoris causa w uznaniu zasług dla Ojczyzny. Przyznanie tytułu dla prezesa Rzeplińskiego potwierdza, na kogo Niemcy mogą liczyć w Polsce.

Milion za głowę szefa TVP !

Według „Gazety Finansowej”, agencje Public Relations oferują nawet milion złotych za materiały, które doprowadzą do odwołania Jacka Kurskiego. Na głowę szefa TVP zrzucić miały się m.in. firmy producenckie, z którymi nowy zarząd renegocjuje kontrakty.

Jak twierdzą wtajemniczeni - po wejściu na polski rynek medialny znanego hochsztaplera finansowego, który kupił sobie Gazetę - kwota miliona złotych za głowę Jacka Kurskiego została podwojona. Efektem tej inwestycji na polskim rynku medialnym będą ciągłe notowania zleceń za głowę Kurskiego na nowojorskiej giełdzie - informuje Wall Street Journal...

Platforma liczy gejów i na gejów!

W związku z gwałtownym spadkiem popularności, Platforma postanowiła wylansować swoich członków w liczbie dwóch na dorocznej Paradzie Równości w naszej stolicy. Jaką popularność pośród krajowych gejów zdobył związek partnerski w osobach posłów Rafała Trzaskowskiego i Michała Szczerby, niebawem się dowiemy. Pokażą go najbliższe sondaże.

Cenna inicjatywa właścicieli lokali gastronomicznych!

Tuż przed rozpoczynającym się sezonem letnim, właściciele sezonowych lokali gastronomicznych podjęli cenną inicjatywę. „Idąc za przykładem rad miejskich Gdańska, Sopotu oraz Słupska oświadczamy, że przy przygotowywaniu i wydawaniu posiłków stosować się będziemy do treści orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, także tych, które nie będą opublikowane w Dzienniku Urzędowym Rzeczpospolitej "Monitor Polski" – czytamy w przyjętym stanowisku właścicieli sezonowych barów…

Aktualna sytuacja w okupowanej Polsce

Jak informuje Stefan Niesiołowski: My tu sobie rozmawiamy, a w wielu miejscach wyrzuca się ludzi z pracy, w TVP zapanowała cenzura! Weryfikacja jest jak w stanie wojennym! Te media są gorsze niż w stanie wojennym! To jest jedna pisowska propaganda przypominająca czasy stalinowskie!

Wytyczne dla rad miejskich

Działający nadal w podziemiu (ze względu na stan wojenny) Komitet Centralny KOD…ustalił wytyczne dla rad miejskich, których stanowiska mogą być unieważnione przez wojewodów, powołanych przez reżim Kaczyńskiego. W tej sytuacji - zamiast uchwalania stanowisk w sprawie stosowania się samorządu do wyroków Trybunału Konstytucyjnego, zaleca się radom naszych miast, by stosowały się do zaleceń Fransa Timmermansa. „Przyjęcie takiego stanowiska nie wymaga wskazania na przepisy prawa, lecz wyłącznie na „wartości europejskie”. Ucieleśnieniem tych wartości jest właśnie Frans Timmermans” – podkreśla KC KOD…

Z OSTATNIEJ CHWILI!

Na zorganizowanym ad hoc spotkaniu właścicieli sezonowych lokali gastronomicznych zarysował się wyraźny podział na zwolenników sparaliżowanego prezesa Rzepińskiego i na zwolenników jeszcze nie sparaliżowanego komisarza Timmermansa. W związku z nieuzyskaniem zgody od posła PO Kierwińskiego na występy w mediach – nie wydano w tej sprawie komunikatu.

INFORMACJE BIZNESOWE

- znany holenderski producent odzieży zaproponował dwóm posłom Platformy Obywatelskiej udział w akcji reklamowej nowej linii slipów i bokserek dla gejów. Rzecznik PO nie zaprzeczył i nie potwierdził tej informacji, podkreślając jednak, że „Europa zawsze liczyła się z Platformą Obywatelską”.

- jak twierdzą eksperci Fundacji „Batorego” – inwestycja znanego hochsztaplera finansowego w Gazetę przyczyni się do powstania nowych miejsc pracy dla wyrzuconych z publicznego radia i telewizji agitatorów tego co już było.

SPORT

Jak informuje francuska policja, stan rozgrywanego w Marsylii pojedynku Anglia- Rosja jest nadal remisowy.

 

Wiadomości przygotował red. M. Pyton

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Stałe wracanie do sprawy TK nakręca elytę, niepotrzebnie sie o tym tyle mówi po prawej stronie.Im ciszej o tej hucpie tym lepiej, wtedy żadne "weneckie" komisje nie będa musiały sie o Polske troszczyć...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1514812

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1514819

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1514821