„Fala nazizmu w Polsce”, czyli c.d. pedagogiki wstydu

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Przez 25 lat postkomunistyczne media i nawrócone na demokrację i Europę dzieci komunizmu wmawiały Polakom, że tylko one są prawdziwymi reprezentantami wolnej Polski. „Towarem eksportowym” III RP stał się agent komunistycznej służby bezpieczeństwa TW Bolek, zaś inni agenci swobodnie brylowali i nadal brylują na salonach Europy, jako demokraci z krwi i kości. Nie może więc dziwić, że współpracownicy komunistycznej bezpieki stanowili większość ministrów spraw zagranicznych „wolnej” Polski…

Aby ten stan permanentnego PRL-bis utrzymać, należało wprowadzić szeroki plan opluwania wszystkiego, co polskie, stąd słowa Tuska, że „polskość to nienormalność” staz się ideologicznym fundamentem władzy neo-liberałów, wprowadzających ciemny polski lud do Europy. Należało więc równocześnie zwalczać „mohery” i Kiepskich, stosując znaną z propagandy bolszewickiej pedagogikę wstydu. Jeszcze mam w uszach słowa agitatorów PZPR z czasów komuny, którzy dziwili się, że ja – „taki mądry i zdolny inżynier” jeszcze nie zapisałem się do "naszej partii"....

PZPR jednak upadła, ale nie komuna. Ona rozlazła się po całej Polsce, uratowana przez Bolków i tzw. konstruktywną opozycję, która z Jaruzelskiego i Kiszczaka zrobiła „ludzi honoru”, zaś tych co o Polskę walczyli – nie zapisując się do PZPR i nie idąc na współpracę z SB – uznano za ciemnotę, wymagającą reedukacji. Proces reedukacji, w którym główna rolę sprawowały sponsorowane przez państwo media jednak nie udał się. Postępowa Platforma Obywatelska przegrała wybory, zaś jej przedstawiciel w Pałacu Prezydenta – niespodziewanie został odcięty od nadzoru nad pałacowymi żyrandolami.

Od dwóch lat trwa więc otwarta wojna z obozem narodowym, któremu odcięci od koryta notable PRL-bis przypisują najcięższe grzechy. A więc anty-semityzm, ksenofobię, nietolerancję i faszyzm. Teraz doszedł nazizm, a filmik z groteskowej imprezy w ciemnym lesie ku czci Hitlera stanowić ma dowód na to, że rządzący Polską od dwóch lat PIS wspiera zbrodnicze ideologie.

Co gorsza – odcięci od koryta postkomuniści i b. agenci służb specjalnych – te informację przemycają do Europy, udzielając w niemieckich mediach wstrząsających wywiadów na temat rzekomej dyktatury oraz szerzącego się faszyzmu i nazizmu w Polsce. Oczywiście – nic tak bardziej Niemców nie może cieszyć, jak próby zdjęcia z Niemców odpowiedzialności za faszyzm, nazizm i holokaust i przypisanie tej odpowiedzialności Polsce i ciemnym nacjonalistom z Polski. Wystarczy jednak wspomnieć, że w 2016 roku odbyło się na ulicach niemieckich miast aż 466 oficjalnych demonstracji neonazistów, zaś książka Hitlera „Mein Kampf” stała się w Niemczech bestsellerem za 2017 rok! 

Tak więc to, co wyczyniają w niemieckich mediach i na europejskiej arenie posłowie PO i Nowoczesnej – to zbrodnia przeciwko Polsce! To plugawienie wizerunku Polski w jednym tylko celu: by znów wrócić do władzy!

Te działania Europa wspiera, gdyż rząd PO-PSL, którego dewizą była „polskość to nienormalność” zgadzał się na wszystkie epokowe projekty Unii Europejskiej, prowadzące do likwidacji państw narodowych, wprowadzenia waluty euro, sprowadzenia emigrantów arabskich oraz likwidacji wiary, rodziny i tradycji. Te działania polskich zdrajców wspiera także wielki biznes międzynarodowy, który traktował Polskę jak swoją kolonię w czasach rządów post-komuny i neoliberałów. Wystarczy wspomnieć, że tylko z okradanego VAT-u Polska odzyskała w 2017 roku ok. 30 mld zł – tj. więcej niż wynoszą roczne dotacje z Unii Europejskiej!

Tę grabież na giga-skalę akceptowała przez osiem lat koalicja PO-PSL, prowadząc równocześnie wyprzedaż za grosze polskiego przemysłu, bądź jego likwidację. Jak to się stało w przypadku przemysłu stoczniowego.

Teraz, odcięci od koryta politycy i ich tonące partie, ruszyli do boju z dyktaturą, faszyzmem i ksenofobią – wspierani przez postkomunistyczne media. Postkomuniści już nie ukrywają, że wykorzystają wszystko,by wygrać - włącznie z przemocą: „Nienawidzę tych ludzi. Ja na nich k...a patrzeć nie mogę. Nie powinniśmy startować do nich z gołymi rękami. Ktoś tu powinien dostać w pysk, bo naprawdę coraz bardziej się należy" – tak o Prawie i Sprawiedliwości mówi celebryta Maciej Maleńczuk w rozmowie z Magdą Jethon w koduj24.pl. Co frapujące – Maleńczuk nie ukrywa, że sam jest nazistą, demonstrując zawieszoną na swojej szyi swastykę... 

Ale jest to swastyka „postępowa” – gdyż nazistowską przemoc zawsze można usprawiedliwić ideałami, które przyświecają ludziom postępu, w ich drodze do Europy. Tą ideą jest – tak jak i było od początków III RP zawołanie Donalda Tuska, że „polskość to nienormalność”... 

Reasumując, nienormalność Polaków można zwalczyć tylko „postępowym” nazizmem i nazistami, którzy nie ukrywają, że będą nas walić w pysk i sztachetami (jak to zalecał b. prezydent Komorowski), by nawrócić nas na islamską Europę i na "wartości europejskie".Kościoły w Niemczech zaczęli już burzyć...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

... co to zabawiał się wszczynaniem fałszywych alarmów pt. "Wilk idzie" . Gdy rzeczywiście wilk się pojawił ,nikt mu nie uwierzył . To co postsowieciarze wyrabiają w Polsce ,to takie nazywanie szczeniaczka ratlerka , wilkem ,robią to najprawdopodobniej , by zamaskować swoje własne wilcze(stalinowskie) korzenie . A wiele wskazuje ,że w Niemczech prawdziwy wilk znowu może się "obudzić" .

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1556540

zadanie może dla prokuratora REJONOWEGO , sądu POWIATOWEGO , młodszego apiranta policji , jeśli są tam nieletni ,to może powinnien się zainteresować jakiś lokalny kurator ,czy gminny ośrodek "poprawczo-wychowawczy" . Ale LITOŚCI ,nie prezydenta ,premiera i ministra spraw wewnętrznych Polski .
Sytuacja conajmniej SURREALISTYCZNA , jeszcze bardziej niż "hodowla" przez kilkudziesięciu agentów ABW , terrorysty sejmo-wysadzacza Brunona K. ,którego zbrodnicza siatka zdaje się składała się jego samego , a pozostali byli "służbowo" :-) . Coś tym "specjalistom" "zapomniało się" przeszkolenie NKWD w prowokacji "V komenda WiN", w której proporcje nie były aż tak groteskowe .

Natomiast robienie "klaki" medialnej wokół sprawy "idiotów poprzebieranych za nazistów" jest niczym więcej niż działaniem przeciwskutecznym i w konsekwencji właśnie propagowaniem NAZIZMU .

No ale jak "staliniątka" krzyczą "łapaj nazistę" , to zapala się lapmka ostrzegawcza ... ,ciekawe jak "od kuchni" wyglądała "produkcja tego klipu" ,dla WSI24 . :-)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1556556

Maleńczuk nie jest celebryta i "autorytetem" tylko lumpem, z ledwie ukończona zaocznie szkoła podstawową...poziom Wałęsy i podobny "rozum"...

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1556545

Od kiedy to drobny alkoholik i zmanierowany aktorzyna jest uznany za celebryte?O tym czyms cos tam kiedys słyszałem ale nie w kontekscie ze to celebryta.Moze w srodowisku takich jak on jest uwazany za celebryte,ale to zamkniety swiat nieuków i smakoszy taniego winka z Biedronki pod nazwa Amaretta.Do tego ma jeszcze taką inna facjate nie słowianska a raczej przypominajaca kacapa;

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1556546

 Witam! Nowy-stary układ sowiecko-germański wepchnął Europie islamistów, aby wykrzewić chrześcijaństwo, a tym samym zabić ducha narodowego. Całe lewactwo UE naocznie wpisało się w ten scenariusz. W Polsce Targowica Zdrady, nie przewidziała nominacji Trumpa i stanowczej postawy Polskiego społeczeństwa na działania układu postkomuny. Z prowokacjami i propagandą szybciej sobie poradzimy, jak  wywalimy ten cały Obcy chłam medialny z kraju nową pełną ustawą medialną. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1556554

Programowo - pro polska - Sztuczna Inteligencja, może naturalnie wyprzeć pedagogikę wstydu „inteligencji sądowniczej” - stosowanej w zaparte -> wyłącznie do systemowego (antypolskiego) oszukiwania Polaków.

Pedagogika patologiki (antypolskich kast) zniewala sądownictwo - masowo zarażające nieodpowiedzialnością (antyspołeczną) biologiczne (człekopodobne) ustroje zbiorowości „urzędniczych elit” -> dbających tylko i wyłącznie o wypełnianie własnych jelit - materią (z koryta na podatki dla Polski) – dóbr rozumnie wypracowywanych pokoleniowo, kapitałem społecznym polskich suwerenów sprawiedliwych władz - umyślnych.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1556558

...nie trwa dwa lata ale dużo dłużej.
Wielu katolików myśli,że siłą wiary pokona wszystkie problemy...podczas gdy rozum pozostaje uśpiony. Nauka w Polsce jest prawie w 100% marksistowsko-leninowska. Tak wykształceni są katolicy. Dlatego kosmetyczne zmiany nazw ulic nie załatwią dekomunizacji. W sferze rozumu polskiego jesteśmy zrujnowani. To opinia ks. prof. Guza, z którą się zgadzam. Rujnowano naszą racjonalność w czasie rozbiorów, w czasie wojen i okupacji sowieckiej...ale najbardziej po roku 1989. Nasza wiara nie jest racjonalna. Zło dla człowieka niewykształconego i nieobdarzonego łaską Boga posiada na pierwszy rzut oka uwodzący czar. Zły duch niszczy racjonalność, objawia się nam jako coś dobrego, świętego. I tak nas zwodzi. To nasza tragedia. Uratuje nas edukacja i wychowanie. Najlepszym przykładem są tu Niemcy, których demolowano stale i wciąż. To wychowanie i edukację należałoby zacząć natychmiast, najpierw od rodziców, niestety.

https://www.youtube.com/watch?v=XzMjGJHrp7o

Potrzebny jest program rekonstrukcji zdemoralizowanego społeczeństwa.

https://www.youtube.com/watch?v=MvgdYJWmSps

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1556559

Uważam , że to nie jest przypadek, że prawie w jednym momencie pojawił się kontrowersyjny baner "werbujący" w szeregi policji i sprawa incydentu z Wodzisławia Śląskiego.
Tak ogromne, nieadekwatne zaangażowanie w tę niewątpliwie sztucznie rozdmuchaną sprawę , rządu, prezydenta i przedstawicieli polskiej i nie tylko polskiej polityki, każe mi sądzić, że na naszych oczach wrogowie Polski podjęli ostateczną próbę rozbicia i zdelegalizowania Obozu Narodowego.
Ostatniego miejsca, gdzie jawnie i bez fałszywej "europoddańczej nowomowy" głosi się patriotyzm i miłość do własnej ojczyzny, przez wrogie Polsce lewactwo zwane nazizmem...
Zaangażowanie w całej tej prowokacji rządu, polityków PIS, polskich mediów i prezydenta, daje wiele do myślenia...
PS. Moim zdaniem, dyskusja na temat notorycznie naćpanego menela, nie przystoi temu portalowi.
To coś nie zasługuje na to, by o tym rozmawiać...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1556566

Nazi hucpa pana B.

Gdy poranne wstają zorze,
gibkim krokiem las przemierza,
i celuje obiektywem
na nazistowskiego zwierza.
Ależ będzie bomba temat,
toż to wielki nazi zwierz,
ale chwila, czy to miraż?
Zwierz ten z wafli torty je.

Ref.:
Wielka hucpa, piękna biba,
z TVN-en na biwaku,
tort z wafelków i pięć piwek,
kiełba z ognia w nazi smaku.
Słupki w górę i blask świateł,
pan B. z dumą laury zbiera,
dzięki paru leśnym durniom,
znów kariera się otwiera.

Ale z wafli tort to betka,
drugi temat strasznie męczy,
bedzie zamach na premiera,
za dziewięć długich miesięcy.
Czas przeminął, premier żyje,
kasę z unii rad wydaje,
po zamachu ani śladu,
ale temat się sprzedaje.

Ref.:
Wielka hucpa, piękna biba,
z TVN-en na biwaku,
tort z wafelków i pięć piwek,
kiełba z ognia w nazi smaku.
Słupki w górę i blask świateł,
pan B. z dumą laury zbiera,
dzięki paru leśnym durniom,
znów kariera się otwiera.

Któż to taki zpytacie,
wielka fisza, to się wie,
co to gna w czerwonych gaciach,
w śląskich lasach, w rannej mgle.
On w Strasburgu obeznany,
z procedurą za pan brat,
to nieważne, że przegrany.
Dziś na nazim kręci bat.

Ref.:
Słupki w górę i blask świateł,
pan B. z dumą laury zbiera,
dzięki paru leśnym durniom,
znów kariera się otwiera.
Wielka hucpa, piękna biba,
z TVN-en na biwaku,
tort z wafelków i pięć piwek,
kiełba z ognia w nazi smaku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Mucha_GAN

#1556583

Wygasł temat „trybunał konstytucyjny”. Wygasł temat „konstytucja”. No i grzany jest temat „neonaziści”. Szkoda, że barany, które wypuszczają te fakenewsy w eter, w walce o koryto, nie liczą się z interesem Polski. A może właśnie o to chodzi?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1556605

Jednak moim zdaniem najgorsze jest to, że przecież tym razem polski Rząd i jego przedstawiciele oraz tym razem polski Prezydent uczestniczą w żałosnej ustawce i nagonce na prawicę, epatując pseudofaszyzmem, a przecież prawdziwy faszyzm wywodzi się z lewactwa, a ta ustawka to marna, żałosna prowokacja służb z ich ubecką TieFałeN!!!

Dlaczego ci ludzi uczestniczą w nagonce na m.in. swoich prawicowych wyborców??? W tej sytuacji zasadne jest pytanie, kogo oni teraz reprezentują, bo nie Polaków, nie katolików i nie prawicowców, zatem kogo? - pazerne i wszechwładne chazarstwo? - rozpanoszone komusze ubectwo? - obce służby rusko-niemieckie??? .....???

A jeszcze jak rozumieć te ukrywane deklaracje o możliwości przyjęcia 7 tysięcy najeźdźców islamskich - nie tak się umawialiśmy - zapomnieliście o obietnicach wyborczych???!!!

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1556618

Wszyscy bolszewiccy propagandziści ze zbrodniczych tajnych służb w sowietyzowanym PRL (takich jak: UB i SB czy WSI24, ) oraz michnikowszczyzny od wielu dziesiątków lat zwalczają polski patriotyzm. 

Reprezentanci tej komunistyczno-bolszewickiej czy postbolszewickiej mafii znów wygłaszali dzisiaj w Sejmie załgane, antypolskie tyrady szkalujące Polskę i Polaków. Ta załgana, zbolszewizowana swołocz od lat stara się o przedstawianie Polaków w jak najgorszym świetle na Zachodzie.

Pomagają im w tym postbolszewickie mass media zakładane przez agenturę WSI i SB za zagrabione Polsce i Polakom pieniądze.

Marszałek Piłsudski wiedziałby co z takimi zdrajcami zrobić...

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1556623

rzeplińskie ścierwa zalegalizowały w Naszej Ojczyźnie taki POstkomuszy, POtuski WSIowy 

POrządek. OSTATECZNIE zrobiły TO w 2011 - http://polskaracja.com/lewica-walczy-z-hipokryzja-komunizm/?utm_source=o...

Nic wam to nie pomoże łajdaki. jesteście dla POLAKÓW śmierdzącym guanem tylko, i traficie tam, gdzie guano się wyrzuca, i gdzie miejsce na was już czeka - czyli na śmietnik traficie Historii. 

AMEN !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1556642