F-35 zaatakowały Platformę Obywatelską!

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Podpisanie w Waszyngtonie przez prezydentów Dudę i Trumpa deklaracji o o polsko-amerykańskiej współpracy obronnej to największy jak dotychczas cios w anty-polską targowicę, której zamiarem była likwidacja Polski. Przecież nie po to Donald Tusk i Kopaczowa pozwalali rozkradać Polskę przez mafie paliwowe i watowskie oraz nie po to niszczyli polskie przedsiębiorstwa, żeby teraz Polskę stać było na stacjonowanie amerykańskich żołnierzy i w dodatku zakup najnowszych 32 samolotów F-35!!! A to się udało rządowi PIS i to zaledwie w niecałe 4 lata od objęcia rządów...

W ten sposób cała robota folksdojczów i bolszewików – zdrajców Polski poszła na marne! A tak się już Angela cieszyła, że dzięki królowi europejskiemu, którego zrobiła z Tuska - Polska stanie się niemiecką kolonią, a Polacy parobkami na niemieckich plantacjach szparagów. PIS pokrzyżował plany Angeli i jej namiestnika, przyznając polskim rodzinom po 500 zł na każde dziecko, w związku z tym polskie matki pozostały w domach zamiast dorabiać na życie u niemieckiego bauera. Co gorsza: rząd PIS przyznał po 300 zł na szkolne wyprawki, emerytom przyznał 13-tki i zrujnował sztandarowy program koalicji PO-PSL: emeryturę po 67 latach pracy! Bo Niemcy już się przekonali, ze program Multi-kulti im nie wyszedł, gdyż żaden inżynier z Afryki a tym bardziej muzułmanin do roboty w Niemczech się nie garnie, skoro bez pracy dostaje 600 euro na każdego członka rodziny. A rodziny mają liczne...

W tej sytuacji – a jeszcze przed powrotem prezydenta Dudy do Polski ze Stanów Zjednoczonych – Platforma Obywatelska oraz jej sojusznicy z targowicy przypuścili atak na polski rząd, który śmiał zniweczyć ich plany, uzgodnione już dawno temu w Berlinie. Plany, o których mówili na spotkaniach z Angelą Merkel nie tylko Tusk i Bartoszewski, ale i Schetyna, Sikorski oraz nasz bohater narodowy TW Bolek, który własnymi ręcamy obalał komunę do spółki z Kiszczakiem. To oni domagali się przywództwa Berlina nad całą Europą, co oczywiście wykluczało sojusz Polsko-Amerykański i za co Berlin ich wynagradzał orderami i pieniędzmi. To wszystko wyjaśnia rozpaczliwy skowyt Schetyny: 

"1000 dodatkowych żołnierzy USA za grube miliardy? Przyjrzymy się dokładnie temu porozumieniu. Polska w relacjach z USA powinna być sojusznikiem, nie klientem. A władze realnie wzmacniać bezpieczeństwo kraju, nie uprawiać propagandę" - napisał Grzegorz Schetyna na Twitterze. Schetyna oczywiście nie zająknął się jednym słowem o próbach nałożenia sankcji na Polskę przez ponoć jedynego sojusznika Polski – Unię Europejską. A także o próbach zamrożenia funduszy europejskich.  I to za to, że Polska miała czelność zreformować polskie sądy i wysłać na emeryturę prezes Gersdorf - nota bene - też odznaczoną przez RFN.

O bezpieczeństwie Polski nie wspominam, gdyż Polski za rządów Platformy Obywatelskiej nie było stać nawet na wymianę sowieckich TU-154 zaś jedynym programem na wzmocnienie polskiego lotnictwa był zakup francuskich Caracali – przestarzałych helikopterów bez uzbrojenia, których nawet nie chce armia francuska. Jak niektórzy sądzą, te helikoptery miały służyć do szybkiej ewakuacji marionetkowego rządu, w przypadku konfliktu z Rosją…

Tego, czego Rosja naprawdę się boi – to niewidzialnych samolotów F-35, których Rosja nie posiada. I to wbrew informacji b.ambasadora Schnepfa, który swoją wiedzę zdobywa z rosyjskiego Sputnika. Rosja zbudowała dotychczas 8 prototypów niewidzialnego myśliwca, który ma tę za przeproszeniem cechę, że się rozpada w powietrzu. Amerykański F-35 wykonany jest w dużej części z kompozytów, a jego echo radarowe jest wielkości piłki do tenisa i porusza się z szybkością 2 tys.km/godz, zaś amerykańska armia właśnie zamówiła ok.500 sztuk tych samolotów!

Cena za jeden F-35 to $80 mln, co daje łączną kwotę 10 mld złotych. Wliczając w to obsługę techniczną, serwis i szkolenia pilotów, cena powinna się zamknąć w kwocie 17 mld zł, czyli raptem 3,5 mld zł więcej niż za 50 Caracali, którymi miał się ewakuować z Polski marionetkowy rząd Angeli Merkel. Jednak w sytuacji obecności około 6 tysięcy amerykańskich żołnierzy w Polsce – Rosja, ani żaden inny kraj nie zaryzykuje konfliktu zbrojnego z Polską, gdyż będzie to konflikt ze Stanami Zjednoczonymi. Dowodzi tego przykład Korei Południowej, Tajwanu a także Japonii.

To co zrobił rząd PIS-u to historyczny akt, zapewniający pełne bezpieczeństwo Polski na dziesięciolecia. To ważny sygnał dla poważnych inwestorów zagranicznych i rodzimych przedsiębiorców. To zarazem straszny sygnał dla wszelkiej maści zdrajców Polski, którym marzyło się „wolne” miasto Gdańsk, „wolny” Poznań czy Szczecin…

Dlatego tak wyją dzisiaj na PIS, na porozumienie ze Stanami Zjednoczonymi i na samoloty F-35.

Na koniec dodam, że samoloty F-35 spenetrowały w ubiegłym miesiącu irańską przestrzeń powietrzną. Według źródeł "Al-Dżaridy" zanim F-35 znalazły się w przestrzeni powietrznej Iranu, przeleciały nad Syrią oraz nad Irakiem. Systemy radarowe, w tym rosyjski w Syrii, nie wykryły myśliwców…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

Sytuacja zupełnie jak w 1939r. Też był "NAJWYŻSZY POZIOM RELACJI" z Francją i Anglią (Imperium Brytyjskim!). Analogia jest 100%. Była analogiczna sytuacja w 1939 roku jak ten żyd-alkoholik Józef Beck jeździł po Europie (Włoch, Anglia) a oni rozkładali mu czerwone dywany (bo miał wielkie ego) i podpuszczali do wojny. Teraz jest to samo. Pokazali Dudzie samolocik a on wyda wszystkie pieniądze, aby go mieć. 
Tu jest mądrzejsza analiza: https://gloria.tv/video/ZWqa2FQn33LZ164LsJM2VzgN9
Grzegorz Braun mówi trochę o tych samolotach i o całej sytuacji. Mówi to czego inni nie powiedzą.
Tak jak dziś PiS uważałem jeszcze 20 lat temu czyli przed 9/11. Po wyburzeniu Dwóch Wież w NY i trafieniu Pentagonu pociskiem przeciwpancernym uważam inaczej. Teraz inaczej to widzę. Zagrożeniem jest USA rządzone przez bezwzględnych i pozbawionych wszelkich zasad i skrupułów wynikających z 10 przykazań żydów.
PiS nie respektuje podstawowych i kluczowych dla życia człowieczego zasad jak: 
- rodziny broni GŁOWA RODZINY wyposażona w broń osobistą jak było zawsze od 1000 i więcej lat.
- państwa broni WŁASNA ARMIA a nie batalion cudaków (1000 Amerykanów) w już nie Forcie Tramp tylko w Okopie Tramp. Tak w ogóle PiSowi z tym Fortem Tramp to wyszedł jakiś żart. Z Fortu wyszedł okop!
Bóg wybacza - PiS nigdy!
 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

panMarek

#1595109

dopiero z 7 lat, jak wszystko dobrze pójdzie? Nie ma powodu się tak podniecać, bo nie wiadomo kto będzie wtedy przy władzy. Co do Rosji, też ona zacznie się Polski bać za 7 lat. Spokojnie.  Te wszystkie bojowe okrzyki o Angeli i inne takie, nie mają żadnego znaczenia  i świadczą o tym, że  "dzwon jest głośny, bo wewnątrz jest pusty". 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Anna K.

#1595125

Cechą aktualnego rządu jest działanie strategiczne takim celu, by Polska była państwem poważnym. A na to by Polska była państwem rzeczywiście poważnym musi nie tylko o tym marzyć albo składać obietnice bez pokrycia ale powinna jeszcze coś konkretnego robić i co ciekawsze powinna wiedzieć co robić.

Jeśli MY będziemy mogli odpowiedzieć na postawione pytania, to porównując nasze wymagania z tym co faktycznie się dzieje będziemy mogli samodzielnie dojść do wniosku, czy polski rząd działa dobrze czy źle. A zadania są bardzo poważne, powiem krótko jakie, jeśli w ogóle można o tym powiedzieć krótko:

  1. Mamy za sobą czas zniszczenia - konieczne jest zlikwidowanie tych zniszczeń w przeróżnych kategoriach - a ich lista jest przeogromna i zaczyna się od szczegółowych spraw gospodarczych, od poziomu przedsiębiorstw, przez politykę gospodarczą po finanse państwa i dalej politykę historyczną, edukację, zdrowie, bezpieczeństwo, energetykę, sprawy ustrojowe, konstytucyjne aż po relacje międzynarodowe i stabilizowanie pozycji państwa polskiego w relacjach międzynarodowych. Wszystko do przebudowy. Wszystko.
    I nie jest to pochodzące od Radosława Sikorskiego hasło "wyrzynania watah", tym razem po Platformie, ale rzeczywiste usuwanie wielkich zniszczeń. I nie są to puste słowa. Lista tych zniszczeń dokonanych przeciwko wszelkim polskim aktywom sięga kilkudziesięciu tysięcy pozycji, od drobiazgów poczynając do strategi globalnej.
  2. Drugie zadanie to odbudowa ze zniszczeń oraz budowa kompletnego obywatelskiego Polskiego Państwa Poważnego.
    Aby sformułować to zadanie musimy wiedzieć jakie według nas ma być to państwo poważne i to jeszcze i kompletne i poważne. Można tu dodać jeszcze parę przymiotników, z których każdy okazuje się być absolutnie niezbędny, jak tylko się pojawi. Na przykład chcemy, aby Polska była nie tylko państwem poważnym, ale i niepodległym, albo suwerennym. Oczywiście. Ale co znaczy "suwerenny" i wobec kogo? I kto jest suwerenem?

Wiem sporo o odpowiedziach na postawione wyżej pytania i wiem, że zespół polityczny grasujący po Polsce z proporczykiem 477 w garści nie ma zielonego pojęcia nawet w sprawie zrozumienia powyższych zadań. Jesteście drodzy państwo nie tylko niepoważni ale i bardzo zacietrzewieni i zaszczepieni pustymi uprzedzeniami, jak ten dzwon, który jest w środku pusty.

Jazda po każdym konkrecie dowodzi tej pustki. Dokładnie tak jak wygłupił się Marcin Kierwiński atakując sprawę bitwy pod Salaminą, Czysta głupota i nieuctwo, zupełny brak kompetencji. Nawet nie insynuacja, ale kompromitacja. [link]

Podobnie jest z tym polskim antysemityzmem, które ktoś usiłuje stworzyć w Polsce. Śmiechu warte. Nie inwestujcie drodzy państwo w polski antysemityzm, ponieważ jest to robota bez żadnego sensu. Problem relacji pomiędzy Polską, Polakami i polskimi interesami a Izraelem, Żydami i żydowskimi interesami jest skomplikowany i wypełniony nie tylko uprzedzeniami, kłamstwem i wrednymi faktami, ale i wieloma prawdziwymi zjawiskami. A wrzucanie tego wszystkiego do jednego kotła z etykietą "Polin", jest po prostu idiotyzmem, jest w gruncie rzeczy drwiną, i to nie wiadomo z czego. Jest etykietą insynuacji przeciwko koncepcji budowy państwa poważnego.

Napisałem kiedyś, bardzo dawno temu tekst o pogardzie, tak dawno temu, że muszę poszukać tego felietonu przy pomocy Google. Znalazłem, z pewnymi kłopotami: "Ale zbaw mnie od nienawiści I ocal mnie od pogardy, Panie...." (9 lutego 2009 roku). Napisałem tam, że nie istnieje polski antysemityzm. Nie ma takiego zjawiska w Polsce. Tak jest, ponieważ wszelka ksenofobia, wszelki rasizm, wszelkiego tego typu nienawiść albo nawet niechęć jest sprzeczna z polskim charakterem narodowym. Przez tysiące lat, różni wrogowie Polski i polskiej racji stanu usiłowali różnymi metodami wymusić, wywołać albo sprowokować to zjawisko. I co? I g....! Nic z tego.

Chcieli to zrobić Niemcy, chcieli tego Ruscy, maja taki interes Francuzi, a nawet sami Żydzi. Nic z tego. Więc nie próbujcie drodzy państwo dzisiaj robić za Goebbelsa albo nawet za Mołotowa z razem z Ribbentropem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1595217

Ameryka, to niestety już tylko kolos na glinianych nogach.
Najbardziej zadłużone państwo świata, ale kto śmie zwrócić się o dług ?.
Chińczycy mają już ich w kieszeni.
Nie takie imperia upadały...
Ten upadły, zadłużony, zbankrutowany kraik, gotów jest wciągnąć świat w wojnę...
Możliwe, że zaczną od Iranu...
Ściągając ich wojska na teren naszego kraju, ściągamy na siebie gangrenę.
Tylko kogo to tak naprawdę teraz obchodzi...??
Polacy niestety od zawsze , z upodobaniem, bezkrytycznie oddają swój los w łapy zdrajców...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1595552

wpisuje się w sowiecko-bolszewicką propagandę sowieckiego "Imperium zła" - dla którego Ameryka zawsze była śmiertelnym wrogiem. Także zrzucającym stonkę na walczących o pokój komunistycznych zbrodniarzy - uzbrojonych po zęby i marzących o podboju i rabowaniu całego świata...

Sowiecki zbrodniarz płk KGB Putin z zapałem kontynuuje tę sowiecką politykę atakowania i podbijania krajów leżących obok Rosji oraz masowych mordów ludności tych krajów...

A te bolszewickie propagandowe ataki na USA znów mają służyć dowodzeniu, że sowiecki zbrodniarz Putin jest najlepszy. Celuje w tym m.in. sowiecko-rosyjska ścierwoneonówka: "Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu" i "Rosyjscy "narodowcy" z Neon24 sterowani przez rosyjską agenturę wpływu".

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1595572

Tylko kompletny dureń,lub amerykańsko-żydowski agent mógł wyciągnąć takie wnioski z mojego wpisu. Pokaż idioto, gdzie choć jednym słowem wspomniałem o Rosji ?.
Na krytykę Ameryki reagujecie podobnie, jak na krytykę Izraela i żydów. Kto nie z wami, ten przeciwko wam.
Ta twoja Ameryka, to zdegenerowany bankrut, który rozpęta 3 wojnę światową dla przykrycia swojego upadku.

PS. Zanim wyplujesz z siebie następne kłamstwa na mój temat, pokaż choć jeden mój wpis na "neonie" lub jakikolwiek najdrobniejszy ślad mojej obecności na tym portalu...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1595573

"Bolszewik ps. niebieski ze ścierwoneonówki musi się wykazać...
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Andy-aandy - 25 Czerwca, 2019 - 06:43
nienawiścią do polskiego patriotyzmu i PiS... Pewnie inaczej nie dostanie dniówki... To jest typowe dla politruków z bolszewicko-filorosyjskiej ścierwoneonówki. Więcej w notkach: "Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu" i "Rosyjscy "narodowcy" z Neon24 sterowani przez rosyjską agenturę wpływu".Jest także znany wściekły postbolszewicki i mafijny "Antykaczyzm czyli atrofia rozumu politycznego oraz postępujący triumf chama".

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1595568#comment-1595568

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę."

Teksty pisane jak przez kalkę do dwóch, różnych osób.
Proszę porównać z tekstem tego idioty pisanym do mnie powyżej,
przecież to widać, jakie zadania spełniają tu "Andy-aandy..." i inni "z Londynu"...
Kogoś to jeszcze dziwi ?.
Gotowe teksty, wyzwiska, obelgi...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1595575

brednie o USA.

Bo tylko paranoicy lub bolszewicka agentura nienawidząca Polaków i polskiego patriotyzmu wypisywałą takie załgane propagandowe bzdury i  jest w stanie wypisywać takie antypolskie brednie!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1595576

Gdzie idioto widzisz te antypolskie bzdury. Zacytuj idioto. Tak łatwo wam wyzywać nas od antypolaków. Stare UBeckie metody. Żydowsko-UBeckie ścierwa. Sprzedajecie się raz jednym, raz drugim. Sprzedajne szuje...
Stoicie pod polityczną latarnią i oferujecie swoje usługi za kto da więcej, opluwając przy tym porządnych ludzi.
Wiesz jak to się nazywa łajzo ?.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1595582

"Stare UBeckie metody. Żydowsko-UBeckie ścierwa. (...) Sprzedajne szuje..."

Psychopato, już powyższe świadczy o tym, że powinieneś się znaleźć na dłuższym leczeniu w szpitalu zamknietym.

To jest paranoiczna, typowo bolszewicka nienawiść do polskich patriotów. A tego typu zbrodnicza nienawiść wywodzi się przecież z waszych długich sowiecko-bolszewickich tradycji...\

Normalny i myślący człowiek nie byłby w stanie napisać takich bolszewickich bredni...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1595583

Żałosny jesteś zarówno ty, jak i to co piszesz.
Żegnam

PS. Przykro mi z tego powodu, że dałem się wciągnąć przez tego prowokatora w niepotrzebną z nim dyskusję.
Chory człowiek, chore reakcje. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny, znajomych i zapewne sąsiadów tego ...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1595584

Wielu takich żałosnych nam się tu objawia...i nie tylko tu, w rządzie, w parlamencie....czy to jeszcze Polacy?

Wydaje się że oni sami mają problem ze swoją tożsamością, nie mówiąc o tych obsesyjnych wręcz "bolszewickich" onucach  i innych  dodatkach..

Wiara,Ojczyzna ,tradycja szlachetność ...to są polskie wartości...

„Essej o duszy polskiej ” R. Legutko pisze...”Destrukcja społeczna do jakiej doszło w komunizmie kazała wielu Polakom patrzeć na Zachód (...) który kojarzył się nam z elegancją, kulturą, dobrymi manierami. Tymczasem po 89 roku degradacja nastąpiła jeszze szybciej...wszedł żywioł prostactwa”.

Wszędzie zalewa nas tandeta i głupota. Kultura, podobnie jak gospodarka została zawłaszczona przez  ”bożyszcza”. Brakuje prawdziwych elit, nie cwaniaków...ale arystokracji ducha. Szkoła wypuszcza ignorantów i barbarzyńców-

Pozdrawiam Ciebie i prawdziwych Polaków.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1595587

Trudno Verito posądzać tych ludzi o niewiedzę, lub wręcz głupotę.
To musi być zaplanowane w jakim celu, a w jakim, każdy się domyśli.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1595590

"Antykaczyzm czyli atrofia rozumu politycznego oraz postępujący triumf chama".

“Antykaczyzm jest najbardziej odmóżdżająca postawą polityczną ostatnich dwóch dekad w Polsce. Nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości, w tym do Lecha i Jarosława Kaczyńskich przekroczyła wszystko z czym mieliśmy do czynienia w dziedzinie politycznych zachowań i emocji” — napisał prof. Ryszard Legutko w 2013 roku.1

*

W tej wydanej kilka lat temu książce prof. Legutko napisał: ”Dzisiejsza Polska AD 2013 — jest tego przygnębiającym dowodem. Nie ma standardu, którego by przez ostatnie lata antykaczystowskiej krucjaty nie złamano, nie ma takiej obrzydliwości, której by osoby publiczne nie wypowiedziały, a których media by masowo nie nagłośniły, nie ma takiego kłamstwa i takiej obelgi rzucanych na Prawo i Sprawiedliwość i sympatyków tej partii, których by nie usprawiedliwiano.

-------------------------

1  Zob. Ryszard Legutko “Antykaczyzm”, Wydawnictwo M, Kraków 2013.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/antykaczyzm-czyli-atrofia-rozumu-p...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1595592