Czy Polska opuści Układ Słoneczny ?

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

W związku z wypowiedzią prezesa Kaczyńskiego, że nie będzie tolerować Układu – partia Nowoczesna wraz z KOD-em oraz PO organizują kolejną, wielomilionową demonstrację w Warszawie. Tym razem w sprawie pozostania Polski w Układzie Słonecznym.

Komitet organizacyjny demonstracji w składzie Janda, Holland, Lempart, Staniszkis i Mazguła zapowiedział, że w najbliższym referendum w sprawie wejścia dzielnic około-warszawskich do Metropolii – zostanie zadane pytanie w sprawie wyjścia Polski z Układu Słonecznego. Tego domaga się społeczeństwo przerażone wizją międzygalaktycznego terroru PIS-u, po wyprowadzeniu Polski z Układu Słonecznego.

Jest niewątpliwe, że po wyjściu Polski z Układu Słonecznego, teatry pani Krystyny Jandy zostaną pozbawione dotacji, zaś wszystkim ubekom odebrane zostaną nawet te nędzne emerytury w kwocie 2000 złotych ! Holland nie nakręci już filmu o maltretowaniu Żydów przez Polaków bądź o pięknie miłości lesbijskiej...

Do akcji przeciwników wyprowadzenia Polski z Układu włączyła się stacja TVN i Eliza Michalik z Superstacji. Redaktorzy postępowych stacji przewidują, że celem wyprowadzenia Polski z Układu Słonecznego, jest ucieczka PIS-u z orbity wpływów Fransa Timmermansa oraz Komisji Weneckiej. Ta ucieczka grozi jednak Polsce marginalizacją – i to w całym Układzie Galaktyki Drogi Mlecznej, gdzie jak wiadomo obowiązują kwoty mleczne ustalone przez Unię Europejską ! Polska pozbawiona kwot mlecznych pozostanie poza zdrowym jądrem Unii Europejskiej i przestanie się liczyć przy ustalaniu tych kwot ! Nie będziemy też uczestniczyć w negocjacjach dotyczących prawidłowego kształtu banana. Jest także obawa, że z chwilą wyjścia Polski z Układu Słonecznego, takie partie jak Platforma Obywatelska, Nowoczesna i SLD – zanim pochłonie je Czarna Dziura - przekształcą się w czerwone karły…

Należy podkreślić, że planowane przez PIS wyjście Polski z Układu Słonecznego związane jest z kolejnymi planami Jarosława Kaczyńskiego. Według krążących na demonstracji pt. „Kocham Cię, Europo” informacji – przed wyjściem Polski z Układu, rząd Beaty Szydło zamierza deportować Ryszarda Petru na Maderę ! Te plany już wywołały liczne protesty posłanek Nowoczesnej. Niewykluczone więc, że Ryszard Petru deportowany będzie na Maderę nie sam. Podkreślić warto, że bohaterski poseł Rabiej zapowiedział, że Rysia nie opuści…

Tak więc można oczekiwać, że już od początku kwietnia nasza europejska stolica stanie się widownią licznych demonstracji przeciwników naszego wyjścia z Układu Słonecznego oraz zwolenników naszego pozostania w Unii Europejskiej. Otwarta jednak pozostanie kwestia deportacji Ryszarda Petru na Maderę. Madera, jak wiadomo pozostaje nadal autonomicznym regionem Portugalii – a więc regionem będącym w orbicie wpływów Timmermansa i Junckera.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:15)

Komentarze

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1535858

W związku z opuszczeniem przez Polskę Układu Słonecznego, PO i KOD wzywają do zjednoczenia sił wiernych naszej galaktyce pod wspólnym sztandarem:

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1535863

może tak układ  opuściłby  Polskę.

Tylko co wtedy stałoby się z czerwonymi karłami i czarną dziurą?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1535867