Czy Bolka będą pałować?

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Agent z szafy Kiszczaka, czyli nasz bohater narodowy TW Bolek zapowiedział, że będzie blokować kolejną miesięcznicę. Nie jestem specjalnym entuzjastą miesięcznic, ale skoro ludzie chcą przychodzić każdego 10-go miesiąca, by uczcić pamięć tych, co zginęli pod Smoleńskiem i skoro te manifestacje są w pełni legalne – ich blokowanie jest sprzeczne z prawem.

Mówił o tym sam bohater narodowy Bolek, oburzony blokowaniem Sejmu przez „Solidarność” w dniu 11 maja 2012 roku. Bolek występując na antenie Radia Zet przekonywał, że gdyby znajdował się na miejscu Donalda Tuska to 11 maja kazałby "spałować" związkowców blokujących tego dnia wejścia do Sejmu: 

– Władzę trzeba szanować, wybierać mądrze, brać udział w wyborach, organizować się. Ale potem: szacunek! Ktoś ich wybrał, to są przedstawiciele narodu, więc nie mogą pozwolić na opluwanie i bijatykę - podkreślał były prezydent.

– Panie premierze, więcej zdecydowania. Dość takiej zabawy! – apelował do szefa rządu TW Bolek, dodając, że „pałowałby działaczy Solidarności z "przewodniczącym Piotrem Dudą na czele".

- Ja bym wyszedł i spałował za to, że nie potrafi mądrze układać stosunków w wolnej Polsce – mówił oburzony do żywego Laureat Nagrody Nobla i były prezydent.

- Na miejscu premiera albo komendanta bym sam wyszedł, żeby jakiś policjant się nie bał spałować przewodniczącego, to ja bym, jako komendant policji, sam go spałował - podsumował agent Bolek. 

Mam nadzieję, że znajdą się pały na Bolka i Jana Józefa Grzywko d… , jeśli położą się na jezdni, by zablokować manifestację PIS-u. Mówiąc Bolkiem można przecież teraz powiedzieć:

– Panie ministrze Błaszczak, więcej zdecydowania. Dość takiej zabawy!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

... tego kto łamie prawo, nie dając innym wyrażać swoich poglądów, w pokojowej i legalnej manifestacji, jaką jest miesięcznica zamachu Smoleńskiego.

Do buntu wzywają dwaj pseudo bohaterzy Solidarności, kaPO Bolek Wałęsa i Frasyniuk, obaj szpicle SB-eckie, bo dzisiaj idą razem z SB-ekami w marszach i ich popierają. Ludzie honoru, nigdy by do tego nie dopuścili.

A płatnym mendom, po prostu nakazano, mając na nich kwity, więc posłuszne pachołki wykonują jak dawniej polecenia.

KaPO Bolek wygrywał co tydzień w TOTO. Towarzysze pomogli wygrać pokojową nagrodę Nobla, a potem zrobili go prezydentem. Gdy się skończyła prezydentura, towarzysze zorganizowali mu płatne wykłady w USA, gdzie inkasował za wykład "jak sam obalił komunę" 30 tysięcy dolarów.

Frasyniuk gołdupiec jako kierowca, nagle stał się największym przewoźnikiem we Wrocławiu, mając sporo tirów, a wszystko w tedy, gdy jego partia, UD i UW rządziła i była przy korycie, robiąc złodziejską prywatyzacje Polski.

Więc muszą stać po stronie SB-eków, kwity nie kłamią, a złamane kręgosłupy moralności już nigdy się nie zrosną.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1543244

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1543246

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1543247

Borowiec ochraniający Pana prezydenta musi sobie jaką poduszeczkę w spodnie włożyć, gdyż ma obowiązek własnym ciałem go ochraniać. To naprawdę trudna sytuacja. Dostanie Pan Prezydent w skórę wywalą szefa Boru. Akcja policyjna nie uda się wywalą szefa policji. Ciężki chleb.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1543265

W ostatnią środę 28 czerwca Bronisław Komorowski na antenie Polsat News skomentował sytuację w Polsce w tym także sobotni incydent w Radomiu, mówił: „(...) Ja jestem emerytem politycznym, ale jak zagrają hejnał, to jak stary koń ułański pójdę do ataku.”

W pierwszej chwili zatem napisałem mu w komentarzu: Panie Komorowski masz jakiś problem na starość z właściwą oceną sytuacji?! To nie pchaj się chłopie do ataku, bo jeszcze swoich poturbujesz. Jedź chłopie lepiej ze zdrajcą i łotrem pierwszej klasy Lechem Wałęsą na ryby. Tam w krzakach i z wędziskiem w ręku będziecie się pocieszać. Może niedługo dołączy do Was Hanka warszawska. Jak coś złapiesz, koniecznie napisz!

Potem się jednak żachłem i dodałem: Panie Komorowski soorki żem nie uwidział, żeś to ty ta stara chabeta jest, a to co innego. W takim razie b. dobrze żeś się napatoczył, bo właśnie niejaki Wałęsa Lechu chce cię dosiąść, gdyż do boju się ostro gotuje. Podobnież nawet nową zbroję mu ufundowali, niby złoto – amberowa. A on niewinny, skromny, rybki małej by nie skrzywdził, zatem mówił, że do niego nie pasuje, ale wczepili się go, no jak to TW Bolek, wszak ty nasz jesteś, co zapomniałeś?! No i mu przypomnieli i Wałęsa chcieć nie chcieć zbroję cenną złoto – amberową na sobie włożyć musiał. A teraz jeszcze taka chabeta mu się trafiła. No no będzie ostra jazda….

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1543274

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1543327

Wypowiedzi tego osobnika sa tak nie strawne jak jego wygląd .
Teoria ze czym człowiek starszy tym mądrzejszy w doświadczenia i wiadomości staje się fałszywa , w każdym razie jest fałszywa do większości bylych prezydentów ( Walesa , Komorowski , Kwaśniewski)i polityków o profesorach pokroju Srody nie należny zapominać .
Belkot nienawiści zalał ich umysł jak tsunami.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1543288

Ktoś jeszcze się przejmuje ta błazenadą jaką wyprawia TW Bolek? Myśli że jest mesjaszem narodów, cierpi męki za "polskie"... Powinien usunąć się z życia publicznego już dawno.

Zdjęcie poniżej przedstawia sprzedawcę oraz kasjerkę w dyskoncie:
http://i.imgur.com/LbXtIbh.jpg

Pozdrawiam
Grzech z http://www.fizjopoznan.pl/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1543293

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bo nie wypada maltretować chorych na umyśle.

Z niektórymi trudno dyskutować, a wymaganie od nich logicznego myślenia i zachęcanie do wyciągania racjonalnych wniosków to czysta abstrakcja, nie bujajmy w obłokach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1543418