Czy 13 grudnia będzie zniesiony stan wojenny?

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Nasz portal dotarł do tajnych informacji, z których wynika, że w dniu 13 grudnia reżim pisowski ogłosi koniec stanu wojennego! Jak wiemy, stan wojenny trwa od pierwszego dnia od ubiegłorocznych wyborów, w których Polacy wybrali nie tych, którzy mieli być wybrani.

Nie trzeba nikomu przypominać o skali represji, jakim zostali poddani Polacy w okresie stanu wojennego - a zwłaszcza zaś totalna opozycja. Masowe internowania działaczy KOD-u, blokada telefonów, pustki w sklepach, patrole wojska i policji i godzina policyjna. A przede wszystkim – zakaz wyjazdu nie tylko z kraju, ale nawet z województwa !

Przestały działać wrogie dla reżimu media, jak TVN, Superstacja, czy Polsat. Z „kropki nad i” została usunięta Monika Olejnik ! Nie była wydawana Gazeta Wyborcza – organ bojowników o pokój i demokrację ! Adam Michnik musiał więc zarabiać na życie, jako kościelny w parafii pod Mławą, zaś redaktorowi Morozowskiemu udało się zbiec do Kazachstanu, a red. Wielowieyska musiała się przekwalifikować na fryzjerkę dla psów…

Na szczęście ten koszmar – tak często opisywany przez działaczy opozycji – już się kończy. Reżim zdecydował się, by w dniu 13 grudnia zakończyć stan wojenny: odblokować telefony i zakończyć kontrolę korespondencji oraz wycofać żołnierzy do koszarów i pozwolić, by Polacy mogli swobodnie podróżować. Jak się dowiadujemy, każdy z represjonowanych działaczy KOD-u bez problemów otrzyma paszport, by móc wyemigrować z Polski. Z powrotem będzie wydawana Gazeta Wyborcza, o ile oczywiście Polacy zechcą ją kupować. Do „kroki nad i” powróci red. Olejnik, która w okresie stanu wojennego zajmowała się skupem butelek. Z Arłamowa już wkrótce powróci wódz rewolucji Kijowski. Na wszelki jednak wypadek, Mateusz Kijowski otrzyma ochronę płk Mazguły.

Z internowania wróci też Grzegorz Schetyna oraz Ryszard Petru. Reżim wyraził zgodę na działanie ich partii, o ile nie będzie to działalność terrorystyczna. Niestety – pomimo nacisków Episkopatu Kobiet – Stefan Niesiołowski nie opuści zakładu zamkniętego. Za to sparaliżowanemu prezesowi zapewni się obowiązkowe leczenie...

Co do zaopatrzenia na Święta, reżim Kaczyńskiego zapewnia, że będzie pełne pokrycie kartek na żywność oraz na obuwie całoroczne. Nie zabraknie pieczywa. Dzięki bratniej pomocy Niemieckiej Republiki Federalnej, zakładom przetwórczym nie zabraknie żywca wieprzowego, zaś dwa statki z pomarańczami z Kuby i cytrynami pojawią się tuż przed świętami na redzie portu Gdynia !

Jak informuje dyżurny dyspozytor, w porcie w Gdyni aktualnie przeładowywane są rodzynki i inne wiktuały poszukiwane przez panie domu do świątecznych wypieków. Dowiedzieliśmy się też, że w ramach darów otrzymanych z Federacji Rosyjskiej - Caritas  wydawać będzie działaczom totalnej opozycji koce oraz konserwy rybne. W tym tak poszukiwane byczki w zalewie pomidorowej.

Rząd liczy, że zakończenie stanu wojennego rozpocznie proces normalizacji, czego rezultatem będą kolejne wolne wybory za trzy lata.

P.S. Pomimo zapowiedzi zniesienia stanu wojennego przez reżim PIS-u, płk Mazguła ocenił, że zniesienie stanu wojennego przez gen. Jaruzelskiego było „bardziej kulturalne”.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

tych bardzo kuturalnych sciezek zdrowia.Ilez to pracy wlozyli masazysci z ZOMO czy MO, aby uzdrawiac tak schorowane spoleczenstwo.
I taki chory zostawal w ciagu minuty uzdrowiony na ciele i duszy ,a masaz tak go rozgrzewal ze az z tego leczenia i odniesionej eufori tracil zbawienna przytomnosc .Bo nadmiar wrazen i kontaktow z blondynkami roznego wzrostu mogla by zabic.
Leczenie na masazu sie nie konczylo czekalo pozniej prewentorium czy sanatorium w znanych osrodkach i palacach np. osrodek przy Rakowieckiej czy Palc Mostowskich byly piecio gwiazdkowe i bily rekordy popularnosci.Tam tez chorymi zajmowali sie wykwalifikowani psycholodzy i inny pielegniarze, ktorzy czesto uzdrawiali juz po paru calodobowych seansach prym braly metody z Lubianki, naswietlenia zdrowotne lampa i siedzenie na taborecie tyle ze przewroconym do gory nogami,a dla pobudzenia krazenia stosowano oblewania zimna woda pod cisnieniem znana metoda Vincenta Priessnitza,tworcy wodolecznictwa.
Niektorym podobne leczenie starczylo na cale zyc tu mozna wymienic takich slawnych pacjentow jak Frasyniuk ,Pinor,Rulewski,Borusewicz i wielu innych na zawsze uleczonych.Podejzewam ze te ostatnie przezemnie wymienione zaprzedane szmaty dlugo nie leczono,aby rezultaty do dzis byly widoczne.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1527452

Jak oświadczył szmaciarz z kucykiem,płk lwp mazguła złożył do niego usprawiedliwienie i przeproszenie "jeśli KTOŚ POCZUŁ się przez niego obrażony". Zaś pod postem "wilka na kacapy" kolejni szmaciarze zomo stawiają minusy pewnie z obawy na czekające ich "bezrobocie". Do płk lwp mazguły kilka słów do rozumu:

Przestań traktować Polaków za idiotów. TY nie tylko obraziłeś, TY zgnoiłeś Polskę i Polaków, którzy nie byli wtedy po twojej stronie i nie są dzisiaj.Oszczędź waść wstydu i skończ na zawsze. Zamknij się z swoim świecie i tam pisz "swoją historię" gdyż o tej prawdziwej nie chcesz mówić. W tym stopniu oficerskim nie masz prawa mówić że historii stanu wojennego zbrodniarzy PRL nie znasz. Za manipulacje jakich się dopuściłeś powinieneś ponieść SUROWE  konsekwencje. Zaś z emerytury wojskowej zalecam przenieść się do biblioteki albo szkoły podstawowej.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1527469