Bolek , czyli „Grzmocąca pięść” jako Agent 007 ?

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Media całego, postępowego świata spekulują o fabule i tytule nowego Bonda… Wbrew sugestiom brytyjskiej prasy, akcja 25. filmu z serii o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości Jamesie Bondzie nie będzie się jednak rozgrywała w Chorwacji, zaś w głównej roli nie wystąpi Daniel Craig…

Według postępowych mediów - fabuła filmu pod roboczym tytułem "Shatterhand" ("Grzmocąca pięść") – ma nawiązywać do bohaterskiej walki polskiego salonu o odebrane salonowi Złote Koryto. Nowy film ma być zatem wsparciem dla „ braci i sióstr w Polsce, którym odbierana jest wolność „ i którzy o nią walczą u boku Agenta 007 („Grzmocąca pięść” ). Na tę bohaterską walkę braci i sióstr polskiego salonu wskazał Bono, lider zespołu U2 w trakcie koncertu w Amsterdamie.

Tak więc, razem z prośbą Bono o skierowanie do Polski przesłania „miłości i wolności”, twórcy filmu o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości Jamesie Bondzie zadecydowali by powierzyć główną rolę słynnemu agentowi gen. Kiszczaka – TW Bolkowi!

To naturalne, że zdjęcia do filmu mają się odbyć w okupowanej przez faszystowski reżim Polsce - a nie w wolnej Chorwacji. Jednak ze zrozumiałych względów nagrania z okupowanego przez puczystów polskiego parlamentu w trakcie ich walki o wolność i demokrację, będą musiały być przeniesione do innego kraju. Prawdopodobnie na Białoruś. Nie należy bowiem oczekiwać, by reżimowe władze PIS-u – gwałcąc wartości europejskie - zgodziły się na okupację Sejmu przez TW Bolka („Grzmocącą pięść”) i zagraniczną ekipę filmową.

Obok TW Bolka w roli agenta 007, w nowym filmie o James Bondzie być może zobaczymy także Henię Krzywonos – dzielną tramwajarkę, której wyłączyli prąd. Henia, jako kochanka James Bonda odkryje sprytną intrygę PIS-u, który odbierając „braciom i siostrom” Złote Koryto - obalił również konstytucję!

Z kolei, faworytką do nagrania tytułowej piosenki filmu o James Bondzie pt. „Grzmocąca pięść”, będzie wokalistka Mucha – znana z brawurowego wykonania w okupowanym sejmie pieśni pt. „Puczo, Puczo”.

Z innych źródeł jednak wynika, że równocześnie trwają rozmowy ze Stalińską – wykonawczynią dramatycznej pieśni „Mury” w trakcie puczu Nr 2…

O kolejnych informacjach nt. „Grzmocącej pięści”, czyli agenta 007 będziemy na bieżąco informować czytelników Niepoprawnych pl.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Wałęsa powinien nosić indiańskie imię - "Pusty Bęben' i pasuje raczej do enerdowskich westernów...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1545579

Krzywonos mozna grzmotnac I wyprostowac jej nos. Gnypek, co zatrzymal tramwaj, nasza wajchowa:))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1545583

Wszak niemal na pewno wciąż jest Rycerzem Jasnogórskiej Pani, a to już naprawdę nie są żarty. Jest absolutnie szokujące, że człowiek wielokrotnie sprawdzany przez najlepszych specjalistów, grafologów i itp. wciąż ma czelność publicznie zaprzeczać, że był tajnym współpracownikiem TW Bolek. Na miłość Boską no jak ma być dobrze w naszej ojczyźnie, jeśli tak rozpoznawalny człowiek, mija się z prawdą, przeczy wszelkim dowodom i dokumentom, utrzymuje bezczelnie że jest niewinny, tym samym zachęcając innych do kłamania w żywe oczy, no bo dleczegóż nie?!! Mnie naprawdę nie interesuje filozofia myślenia nowego wcielenia agenta 007 czyli Bolek "Grzmocąca pięść", mnie interesuje wyłącznie prawda i blask prawdy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1545584

Brzmicie jak najgorsza propaganda z lat 45-52, oni właśnie robili z bohaterów bandytów, wyśmiewali się, więzili, zabijali, wszystko w zgodzie z prawem ówczesnej PRL, brawo na pewno zbudujecie sobie wielkie pomniki, jeżeli uda wam się wytrzeć z pamięci ludzi bohaterów, ale bohaterowie przetrwają tak jak przetrwali w pamięci ludzi powstańcy, cichociemni i wszyscy zamordowani przez NKWD. Na prawdę nikt z was nie słyszy co mówią do was powstańcy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1545591

Tak w trzech słowach brzmi konstytucja życia każdego bohatera, a teraz Agato75 przyłóż to wprost  do życia i czynów Lecha Wałęsy, który znany jest już na szczęście w ojczyźnie naszej, jako świadomy i dobrowolny współpracownik UB pod peudonimem "Bolek", a za swoje donosy pobierał od komunistów pieniądze. Aha i jeszcze jedno, czy możesz, potrafisz w historii naszego narodu, odnaleźć wskazać taką drugą osobę, znaczy osobę która takich czynów się dopuściła i która nazywana jest przez ogół bohaterem?! Bo widzisz ja jestem historykiem z wykształcenia i z zamiłowania i takiej osoby nie znam. Pozdrawiam i liczę na Twoją szczerą pilność!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1545637

jeśli tytułujemy Cię trollem.

A jak nazwać (inaczej) kogoś, kto trolluje?

Może, z racji własnych przekonań, uważasz że Ty mówisz prawdę i masz słuszną rację, a mylą się wszyscy, którzy uznają Bolka-Wałęsę (zgodnie z faktami) za zdrajcę Polski i Polaków. Tylko te nieubłagane fakty są przeciw Tobie.

Tak więc - trollujesz, ergo - kim jesteś?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1545963