500+

Obrazek użytkownika MoherJ
Kraj

PiS konsekwentnie realizuje program wyborczy, senat przyjął ustawę 500+ bez poprawek, teraz jeszcze podpis prezydenta i sztandarowy projekt PiS będzie od 1 kwietnia realizowany. Świadczenia 500 zł. na drugie i następne dzieci bez żadnych ograniczeń dochodowych ale także na pierwsze dziecko w rodzinach gdzie dochód na głowę nie przekracza 800 zł na osobę, a w przypadku kiedy rodzina wychowuje dziecko niepełnosprawne 1200 zł na osobę. I co ważne wypłata 500 zł na dziecko nie eliminuje tzw. dodatków rodzinnych, które są oparte o kryterium dochodowe, co więcej będzie ono zwolnione z podatku dochodowego więc rodziny otrzymają pełną tę kwotę. To co udało się zrealizować PiS i to w bardzo krótkim czasie po wyborach, nijak nie udało się koalicji PO-PSL przez 8. lat ich rządów. Mało tego twierdzili, że to nierealny pomysł bo w budżecie państwa nie znajdzie się na jego realizację pieniędzy (na ośmiorniczki i drogie wina oraz odprawy, nagrody, koncert Madonny i inne imprezy były!). Dzisiaj hipokryci z PO i Nowoczesnej domagają się świadczenia na każde dziecko zarzucając PiSowi, że okłamał Polaków i dzieli dzieci na na "lepsze" i "gorszy sort". Biedacy mają problem z czytaniem i słuchaniem ze zrozumieniem, bowiem w kampanii wyborczej PiS jednoznacznie mówił o świadczeniach na drugie i kolejne dzieci (w załączeniu plakat PiS z kampanii wyborczej).

"No chyba żaden uczciwy poplecznik Platformy, podobnie jak i Nowoczesnej, nie skorzysta z takiego programu, który krzywdzi miliony dzieci.
Zwolennicy PO, no chyba nie zawiedziecie Grzegorza Schetyny, Ewy Kopacz, Borysława Budki czy Pana Nikt Sławomira Neumana.
Uważajcie, bo jak jakiś Pisior doniesie, żeście się połaszczyli na pięć stów albo i więcej to was na demonstracje KOD nie wpuszczą. Chyba, że chcecie się przyłączyć do tych, którzy rzeczywiście pragną naprawić państwo, to serdecznie zapraszamy" - pisze Ryszard Makowski w polityce.pl. Podzielam opinię pana Ryszarda i dołączam się do jego zaproszenia.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:12)

Komentarze

Masz rację Kaziu, że to są hipokryci do kwadratu. Ja mówię PO-dlaki bo ich wrzask to tylko pic i fotomontaż...zero prawdy . To kontynuacja kłamstw Tuska i Kopacz-ki...a jak Pamiętasz T.U.S.K. tłumaczy się od lat w ten sposób - "teraz usłyszycie same kłamstwa"...i tyle...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1506990