TOTALITARYZM - KOMUNIZM - FASZYZM - MISIŁO

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Zbrodnicze formy polityki. 21 września w programie "Minęła 20" diabeł pokazał Misiłę. Totalitaryzm jest zły, komunizm jeszcze gorszy a Misiło przekroczyło wszelkie granice. [link] Katastrofa. 
W pierwszej chwili zastanawiałem się nad tym co Michałowi Rachoniowi strzeliło do głowy, by pokazać publiczności takiego porąbanego potwora jak poseł Piotr Misiło. Przecież to brutalne chamstwo, agresywne kłamstwo, trujący ekstrakt pogardy i nienawiści. 
Zastanowiłem się i myślę, ze dobrze się stało. Wszyscy musimy usłyszeć sygnały alarmu. Wszyscy musimy wiedzieć co w trawie piszczy. Musimy wiedzieć aż do bólu co się dzieje, musimy dokładnie zdawać sobie sprawę z tego co szykuje wróg. To już nie są żarty. Absolutnie nie można tego alarmu zlekceważyć.

Powiem zwięźle, porównując ze znanymi historii najgorszymi wzorami - propaganda III Rzeszy, to epoka skrzeczących radioodbiorników ledwie transmitujących ochrypły wrzask Adolfa Hitlera i prymitywne hasła propagandy Joachima*) Goebbelsa. To były proste podziały - hitlerowski rasizm zwany nazizmem, przestrzeń życiowa dla rasy panów. Takie to prymitywne, a doprowadziło do brutalnej wojny światowej, w której zamordowano miliony ludzi. 

 
Tak się stało ponieważ za tym prymitywem i wrzaskiem stała cała "kasta nadludzi" i interes wielkiego niemieckiego biznesu. Dlatego dzisiaj pana Piotra Misiły nie wolno lekce sobie ważyć. Nie można tego lekceważyć, ponieważ po stronie prymitywnego wrzasku posła Piotra Misiły także stoi "kasta polskich nadludzi" i interes wielkiego niemieckiego biznesu.
Zauważmy, poseł Arkadiusz Mularczyk w bezpośrednim starciu po prostu sobie nie radził. Formalna prawda była bezsprzecznie po stronie Konstytucji oraz ustanowionego przez Konstytucję immunitetu poselskiego: 
  • Artykuł 105. Ustęp 1. Poseł nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za swoją działalność wchodzącą w zakres sprawowania mandatu poselskiego ani w czasie jego trwania, ani po jego wygaśnięciu. Za taką działalność poseł odpowiada wyłącznie przed Sejmem, a w przypadku naruszenia praw osób trzecich może być pociągnięty do odpowiedzialności sądowej tylko za zgodą Sejmu.

Do tej pory mocno zastanawiałem się nad sensownością i granicami aktualnie obowiązującego immunitetu. Jest to sprawa bardzo ważna w polskim ustroju politycznym, ponieważ immunitet oznacza nieodpowiedzialność. A polityk powinien być odpowiedzialny za to co robi. Jest to jedno za ważniejszych ustrojowych pytań w dyskusji o kształcie przyszłej konstytucji.

 
Ale zamiast uczciwej dyskusji mamy brutalny wrzask Piotra Misiły, który jest agresywnym zamachem na jedną z fundamentalnych zasad konstytucji i to pod fałszywym pretekstem obrony konstytucji. Można by to zignorować, można by potraktować to wystąpienie jako wybryk fanatycznego idioty. Ale tak nie jest. 
Pana Piotra Misiło nie można lekceważyć, domyślam się, że jest to inteligentny człowiek, który dokładnie wie co robi. Przypuszczam, że pan Piotr Misiło rozumie, że pod pretekstem obrony Konstytucji wszczyna atak na konstytucyjną niezawisłość poselską. 
Wystarczy popatrzeć jak świetnie sobie radził w brutalnym ataku na posła Arkadiusza Mularczyka.
Poseł Piotr Misiło nie jest sam, za nim jest cała "kasta polskich nadludzi", sprawa dyscyplinarna jest już prowadzona przez Naczelną Radę Adwokacką, która najprawdopodobniej wiedząc, że łamie konstytucję, posługuje się pokrętnymi prawniczymi pretekstami, zasłania się "skargami licznych osób". Naczelna Rada Adwokacka także nie jest sama. Stowarzyszenie "Iustitia" właśnie wykluczyło wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka [link].
Czy Naczelna Rada Adwokacka zdaje sobie sprawę z tego, że hitlerowski faszyzm realnie zaczął się pod pretekstem zamachu na Reichstag?
27 lutego 1933?
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Goebbelsowi (temu ! ) dano na imię Józek nie Joachim !

Reszta - niezwykle trafna !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

#1548804

Nie jestem fanem tego łotra, pomyliłem się. Ale teraz oddając honor szanownemu cyborgowi, dziękując za życzliwą korektę, nie wprowadzę poprawki do tekstu. Niech tak zostanie. Wtedy Twoja uwaga zachowa swój sens i nadal będzie zrozumiała.

A imię Joachim przysługuje innemu niemieckiemu zbrodniarzowi. Temu od Mołotowa. Joachim von Ribbentrop.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1548810

 Włączyłem do powyższego felietonu link do programu "Minęła 20" https://www.youtube.com/watch?v=K_1dSRSFDuo

Jest to link do filmu zawierającego występ posła Piotra Misiło. Niestety, ten pokaz jest już niedostępny. Można sobie teraz pooglądać tylko ten kawałek programu, który zawiera rozmowę z Wojciechem Cejrowskim.

Wielka szkoda.

Taki pokaz brutalnej agresji przeciwko polskiej demokracji powinien być dokumentowany. Powinien być publicznie dostępny. A dowód zamachu na konstytucję posła Piotra Misiło powinien pozostać do naszej dyspozycji, gdy przyjdzie czas na jego odpowiedzialność za ten czyn. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1548811

  Witaj! Masz rację. Obce antypolskie draństwo trzeba piętnować dokumentując antypolskie zachowania. Przyda się jak znalazł przed obliczem nowych sądów. Komisje robią dobrą robotę, ukazując społeczeństwu łańcuch złodziejskiej mafii postkomuny. Niecierpliwie czekam na główne danie, komisyjny obraz rabunku Polski, około 300 miliardów złociszy. Roczny budżet państwa.Oj, wyskoczą nazwiska politycznej ferajny! Kurtyna opadnie. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1548831

[link]  Gwiazda ciamajdanu o inteligencji ślimaka winniczka

"Był sprzedawcą w monopolowym, pracował na CPN-ie, gdzie nalewał benzynę do samochodów, z trudem ukończył przyzakładową zawodówkę – to informacje, których nie ma w życiorysie posła Nowoczesnej Piotra Misiło. Są tylko te pozytywne. Choć nie udało mu się uzyskać nawet mandatu radnego w Policach, od dwóch lat bryluje w wielkiej polityce. Jego życie odmienił Ryszard Petru, który wystawił go na „jedynkę” w Zachodniopomorskiem. 
 
Różowy krawat, błękitny lub jaskrawożółty sweterek. Tak lubi ubierać się poseł Piotr Misiło i wyglądem przypomina obnośnego sprzedawcę koców elektrycznych, garnków czy zestawów noży, którzy są zmorą wsi i niewielkich polskich miejscowości. Pochodzi z Polic, o których od wielu tygodni jest głośno za sprawą afery, która wybuchła w Zakładach Chemicznych Police,..."
 
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1548815

Ja bym się tak bardzo nie przejmował wyjątkową kreaturą, chamem i prostakiem nijakim Misiło od Nowośmiesznych. Przecież wiadomo od dawna co to za ścierwo. A im więcej takich występów jak ten młot i jemu podobnych np: Bolek, tym szybciej PiS będzie miał poparcie ponad 50%.Pamiętacie jak na komisji sprawiedliwości i praw człowieka towarzysz Misiło stał na krześle i rzucał kulkami z papieru w przewodniczącego owej komisji Stanisława Piotrowicza. I co można innego powiedzieć o takim kretynie. Społeczeństwo nasze jest coraz bardziej świadome tego, czym na prawdę jest "tzw.opozycja", co to za POlszewicka i bolszewicka dzicz, co najlepiej pokazują sondaże.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1548817

publicznie

 

uroczyste zebranie

PO w swym gronie odbyło

na którym publicznie

załatwił się poseł Misiło! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1548820

To żydo-masoni na usługach Sorosa i opłacani jego srebrnikami, by niszczyć Polskę.

Partia imbecyli z naczelnym Rysiem rubikonem, tego od 6 króli. 

Znikną jak palikociarnia, tylko dać im się wypowiadać, sami się zlikwidują.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1548821

Misiło jest niebezpieczny . Lecz by mógł działać w ten sposób musi mieć szczególne przywileje , czyli niczym nie uzasadniony i nadzwyczajnie rozszerzony IMMUNITET . Jedyne wyjście zmiana komuszej "Konstytucji" naprawa patologi którą są nadzwyczajne przywileje w każdej Sferze życia . Likwidować Przywileje Przywileje Rodzą Patologie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zakamarnik

#1548879