SIEDMIU SĘDZIÓW OGŁOSIŁO STAN WOJENNY

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

*

Zawieszenie stosowania ustaw może nastąpić wyłącznie na podstawie art. 228 Konstytucji, w stanie wojennym, wyjątkowym albo stanie klęski żywiołowej. Niestety, takich uprawnień nie ma żaden polski sąd. Wspomniany artykuł 228 nie jest zbyt jasny, ale kto by się dzisiaj odważył iść tym tropem. Można by myśleć, że tak zachowujący się sędziowie są śmieszni, chorzy z urojenia, upośledzeni na umyśle. Jaki normalny facet zrobiłby coś takiego? Jacy idioci sądzą, że tak oczywiste bezprawie może być nazywane "wyrokiem Sądu Najwyższego w składzie siedmiu sędziów". Nawet w Prima Aprilis taki numer nie przechodzi. Raz tylko, już dawno temu Wojciech Jaruzelski ogłosił stan wojenny i zawiesił ustawy. Ale to było 13 grudnia. 

I jeszcze jedno - Sejm ma niezawisłą władzę stanowienia prawa, a sądy mają niezawisłą władzę stosowania prawa. Na tym polega zasada trójpodziału władzy. Do jasnej cholery SEJM STANOWI a SĄD STOSUJE PRAWO! Sędziowie podlegają*) ustawom! A tutaj mamy kretyńską sytuację, w której siedmiu kauzyperdów uzurpuje sobie prawo do czegoś, do czego prawa zwyczajnie nie ma. 

Jedynym wyjaśnieniem tego idiotyzmu jest działanie w złej wierze, tylko po to by wywołać awanturę. To co zrobiło tych siedmiu sędziów nie jest żadnym wyrokiem, żadnego sądu, ani Najniższego, ani Najwyższego to jest tylko i wyłacznie demonstracja zorganizowana przez pracowników tego sądu na terenie nieruchomości, w której ten sąd urzęduje. To jest taka sama demostracja jak te umyślnie prowokowane kopanie w ścianę, za dwadzieścia złotych za godzinę, w taki upał. 

Można by się z tego śmiać, można by składać wyrazy politowania.

Ale pomyślmy o konsekwencjach!

Za głupotę należy płacić. A to co widzimy to nie jest tylko głupota, to jest dobrze zorganizowany antypolski atak, którego celem jest sabotaż i dywersja, których celem jest sparaliżowanie funkcjonowania najwyższych organów władzy państwa Polskiego. To jest najwazniejsze. Z tym sabotażem musimy się uporać, ale spokojnie, demokratycznymi metodami.

Miałbym ochotę wytarzać ich w smole, to co robia jest wyjatkowym łajdactwem ludzi działających w bardzo złej wierze. Oni świadomie prowokują awanturę. Jednym z celów tej awantury jest odwrócenie uwagi opinii publicznej od rzeczywistych osiagnięć rządów dobrej zmiany w Polsce. Zapytajmy o faktyczne wyniki, które są bezsporne. Zapytajmy o faktyczny stan demokracji.

Pani Dyrektor stołecznego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Ewa Gawor dopuściła się wczoraj do regularnej prowokacji w celu wywołania takiej samej awantury. Wydawało sie tej pani, że jeśli sprowokuje, jej zdaniem ekstremistyczne środowisko, to komuś puszczą nerwy, będzie awantura. Ale w Polsce już jest prawdziwa demokracja.

A pani Ewa Gowor udowodniła swoim zachowaniem na czym polega ich demokracja, jak sobie pani Gowor wyobraża wolność. Jej wolność jest tylko jej wolnością, tylko dla niej i dla jej partii, a wszystkich innych niech szlag trafi. Stulcie pyski. Demokracja jak kiedyś.

Demokracja jak w czasach do których tak tęsknią ostatni husarze krwawej ubecji. Ilu w Polsce mamy takich Ostatnich HusarzyOstatnich ubeków?

Przypis:
*) Konstytucja Art. 178. 1. Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)