Sędzia Tuleya jest niewinny

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Sędzia Tuleya jest jak granat. Wiadomo, że gdy ktoś rzuci granatem w tłum, jest odpowiedzialny za skutki wybuchu. Sędzia Tuleya jest bezmyślnym narzędziem w rękach politycznych awanturników. Gdyby był rozumną istotą, nie wybuchałby tam, gdzie wybuch niszczy jego własną egzystencję.

Kto i dlaczego zdecydował się na prowokację polityczną, polegajacą na powierzeniu sędziemu Tuley akurat tej sprawy?
Ten, który to zrobił jest prawdziwym dywersantem politycznym. A sędzia Tuleya już sam jasno pokazał, że nie jest ani niezawisły, ani bezstronny, nie jest sędzią, lecz katem.

To wystarczy, aby ten jego wybuch zniszczył jego własną egzystencję.

Postscriptum:
Platforma Obywatelska tak demonstracyjnie obnosi się ze swoją Tuleyą, że nie ma wątpliwości kto rzucił tym granatem, przy okazji wdrapując się na kolejne piętro idiotyzmu. Mianowicie, trzeba być wyjątkowym kretynem, by próbować obalić budżet państwa w grudniu, pod koniec roku budżetowego. Szczególna i samobójcza głupota tego działania aż wrzeszczy swoim kretynizmem, gdy wykonanie tego budżetu jest już oczywistym sukcesem państwa polskiego. 

Już bardziej logiczne byłoby skierowanie petycji do Heinza Guderiana o ponowny wjazd niemieckich czołgów do Polski. Jak sobie pan Schetyna wyobraża obalenie budzetu państwa pod koniec roku budżetowego?
Idiotyczna paranoja polityczna, choroba umysłowa i nic więcej.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Już niedługo sędziowie będą musieli być losowani, jest więc prawdobne, że wylosowanie Tuley będzie mało prawdopodobne.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1554743

poniedziałek, 18 grudnia 2017 16:29
W nawiązaniu do dzisiejszego postanowienia Sądu Okręgowego ws. uchylenia postanowienia o umorzenia śledztwa prokuratury ws. obrad Sejmu w Sali Kolumnowej, CIS informuje, że decyzja o przeniesieniu obrad była wynikiem nielegalnego protestu i zablokowania Sali Plenarnej przez część posłów opozycji. Był to zatem bezpośredni efekt nieregulaminowych działań posłów opozycji, co zasadniczo umyka w dyskusji o pracy posłów w Sali Kolumnowej. W ocenie Kancelarii Sejmu kontynuacja posiedzenia, wobec zaistniałych wówczas uwarunkowań, była zgodna z Regulaminem i ukierunkowana przede wszystkim na zapobieżenie zablokowaniu prac Izby. Centrum Informacyjne Sejmu podkreśla, iż dzisiejsze postanowienie Sądu Okręgowego dotyczy wyłącznie podjęcia czynności wyjaśniających przez Prokuraturę.
 

[link - niezależna .pl]

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1554748

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ety nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nie mnie.... pamięć i czucie zawodzi?

Ohyda, blee...chyba puszczę pawia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1554749

Nie rozumiem ?! I pewnie nie powinienem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

#1554785

Bardzo istotne uzupełnienia !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

#1554784