Powinniśmy w zbiórce publicznej zebrać pieniądze na

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

WIELKIE PRASOWE OGŁOSZENIE O KŁAMSTWIE FRANSA TIMMERMANSA,

który 31 sierpnia 2017 zebrał komisję Parlamentu Europejskiego, by gadać o polskim łamaniu praworządności, rzekomo zawartym w ustawach, których w Polsce nie ma. Prezydent dopiero przygotowuje projekty ustaw, które w obronie demokracji mają zreformować polski wymiar sprawiedliwości. W Polsce trwa dyskusja o tym jakie prawo ma być, aby było lepsze. 

Frans Timmermans zwołuje obrady komisji Parlamentu Europejskiego przeciwko łamaniu praworządności zawartym w przepisach ustaw, które jeszcze nie istnieją!

Powinniśmy opublikować całostronicowe ogłoszenia, w najpoważniejszych światowych gazetach, ogłoszenia o antypolskiej prowokacji Fransa Timmermansa. O kłamstwie głoszonym w dzień święta Polskiej Solidarności.

Takie kłamstwo, głoszone w taki dzień, nie może być niczym innym, niż prowokacją. Jest to działanie bliższa prowokacji gliwickiej Helmuta Naujocksa, niż jakiejkolwiek obronie praworządności.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Któż to jest ten Franc, że takiej reklamy potrzebuje? Nawet naszemu Waszczykowskiemu szkoda na niego tracić czasu. Na zdjęciu widać, że nawet zębów nie myje. Na oryginale w większym rozmiarze jeszcze lepiej to widać). W następnej kadencji będzie lepiej, pewnie jakiś muzułmanin go zastąpi, oni siedem razy dziennie się myją.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1547348

w Parlamencie Europejskim natychmiast podejmą wątek "dyskusji", która jest nierzeczowa, bo dotyczy czegoś, co nie istnieje. W tym momencie dyskusja powinna zakończyć się, a jej przewodniczący - zostać ośmieszony.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1547349

Po co walczyć z Timmermansem? Przecież jak będzie zwalczony, to przyjdzie inny, a przeciwieństwem dla zła jest inne zło - większe.

Tu trzeba pieniędzy na KOP, a jeszcze lepiej KZS.

KOP to komitet obrony praworządności, a KZS to komitet zainstalowania sprawiedliwości.

W obu przypadkach Timmermans znika ze sceny politycznej automatycznie i bez następców.

Praworządność bowiem obronić to uchwalić prawo sprawiedliwe. Jak będzie sprawiedliwe, to i normalny rząd będzie go przestrzegał.

Żeby prawo było sprawiedliwe, nie może brać swojej podstawy z prawa wyższego rzędu, bo to wciąż samouprawnienie - fikcja iż to coś innego jak prawo wyjściowe.

Prawo sprawiedliwe musi brać swoją podstawę wprost ze sprawiedliwości - tak z jej potrzeb, jak z jej celów. I tu jest rola KOP. Stop prawu kaduka, czyli bezprawiu w tworzemiu prawodawstwa. Tylko prawo sprawiedliwe.

Natomiast KZS miałby wielką rolę w wytłumaczeniu wszystkim czym jest sprawiedliwość, istoty jej potrzeb i celów (w tym wytłumaczenia iż sprawiedliwość to najpierw  sprawiedliwość wspólnotowa jako demokracja (z rolą wspólnoty narodu jako suwerena władzy państwowej, czyli władzy nadrzędnej nad władzą państwową)).

Będzie zainstalowana sprawiedliwość, to już cała wspólnota narodowa będzie pilnowała żeby trwała praworządność, a Timmermansy będą zbędne. Nadto demokracja przestanie być fasadową.

 

Pozdrawiam.miarka.

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1547350

Przyjęli nas, a my nie przystąpiliśmy do strefy euro, więc nie mogli ich sobie dodrukować, w miarą naszych skromnych możliwości jak umiemy nie dajemy się doić.

Za chwilę, no może nieco dłużej ta cała UE oczywiście bez nas to będzie jeden wielki kalifat. Musimy patrzyć dalej niż w niemyte zęby Timmermansa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1547352